چگونه یک لوستر برای دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید؟

برای زیبایی دکوراسیون منزل شما می توانید یک لوستر ساده نصب کنید یک حلقه سبک از برنج یا یک ماده مشابه یا یک قدم مهمی از قلع را امتحان کنید. یک لوستر بی نظیر اجازه می دهد که بقیه دکور تزئینات داخلی اتاق را آزادانه انتخاب کنید. شما می توانید راه حل های روشنایی بیشتر را در فروشگاه های خانگی پیدا کنید. اتصالات محکم با ساخت یک قطعه اغلب بسیار ساده تر و ارزان تر برای تعمیر یا جایگزینی هستند. برای استفاده از طرح های مدرن تر  می توانید از لامپ های سایه دار مینیمالیستی تا تاسیسات هنری دیگر که به عنوان مجسمه های زیبایی می باشد ، استفاده کنید . لوازم جانبی معاصر به احتمال زیاد شما را از گزینه های متنوع تر برای مطابقت با شخصیت منحصر به فرد دور می کنند. بر خلاف لوسترهای پر پیچ و خم، وسایل مدرن در خانه های جدیدتر به سادگی نیاز دارند. شما همچنین باید هنگام انتخاب لوستر حواستان به نقاشی ساختمان و یا پتینه کاری دیوار های منزلتان باشد تا طرحی را مناسب با آن طراحی داخلی انتخاب کنید.

لوستر

به طور کلی اتاق را تکمیل کنید. مهم نیست کدام قطعه ای که انتخاب می کنید، باید با وسایل و تزئیناتی که در حال حاضر در اختیار دارید، متناسب باشد. اتاق را به طور کامل نگاه دارید – لوستر “کامل” این است که تمام آن را بدون نیاز به هم پیوند می دهد . مثلا یک لامپ برنجی پر جنب و جوش با دکوراسیون که در رنگ های گرم به نظر می رسد برخورد می کند. به همین ترتیب، یک قفسه ثابت صنعتی می تواند در یک اتاق ناهار خوری که الهام از احساسات ویکتوریا کلاسیک است، سردرگمی ایجاد کند.

تزئینات داخلی

موقعیت لوستر در طراحی داخلی

لوستر را بالای میز ناهار خوری بگذارید. این شایع ترین محل قرار گیری است، زیرا بر اهمیت اتاق تاکید دارد و توجه زیادی را به مهمترین بخش مبلمان متمرکز می کند. مرکز لوستر بر روی میز، منحصر به فرد برای غذا های تعطیلات ، ناهار خوری بعد از ظهر و حتی بازی کارت های گاه به گاه ارائه می دهد. برای تنظیم آلی بیشتر، لوستر خود را اندازه گیری کرده، در کنار موقعیت میز ناهارخوری قرار دهید و در کنار آن بایستید.

داخلی

روشن کردن ورودی اگر اتاق ناهارخوری شما به وسیله یک راهرو کوتاه باشد، ممکن است ترجیح دهید که لوستر را در آنجا قرار دهید. به این ترتیب، می توانید مهمانان خود را بلافاصله بعد از ورود آن مشاهده کنید. این ترتیب در اتاق هایی با طرح های طولانی و باز به نظر می رسد طبیعی تر است. نصب یک لوستر در منطقه دیگری از اتاق ناهار خوری می تواند به عنوان نوعی بصیرت بصری عمل کند. نقطه کانونی اتاق را با قرار دادن لوستر بر روی یک شیء دیگر برجسته مانند بوفه یا پیانو تغییر دهید.

لوستر زیبا

ارتفاع را به صورت مورد نیاز تنظیم کنید. در حالت ایده آل، باید به اندازه کافی پایین باشد تا نور را در یک شعاع وسیع بچرخاند، اما تا آنجا که ممکن است به اندازه کافی نباشد. سعی کنید بافت های مختلف را در سطوح مختلف به حالت تعلیق درآورید تا بتوانید یکی از آن ها را پیدا کنید که به طور چشمگیری از زمین تا سقف عبور کنند. یک قاعده خوب این است که ارتفاع سقف های خود را پیدا کنید، سپس این تعداد را 3 برابر کنید و آن را به اینچ تبدیل کنید. به عنوان مثال، یک اتاق ناهار خوری با یک سقف 9 “، یک لوستر تا ارتفاع 27” را در خود جای داده است. معمولا لوسترها نصب شده اند تا 30 تا 36 “را از بالای میز یا سطح دیگری ببندید.

دکوراسیون منزل

سایر منابع نور را از هم جدا کنید. اگر لوستر به عنوان یک منبع اصلی برای روشنایی خدمت کند، باید به عنوان مرکز اتاق نزدیک باشد تا شما بتوانید آن را دریافت کنید. در غیر اینصورت، میتواند همراه با چراغهای سقف و لامپهای طبقه پایین آورده شود و منجر به بروز خشک شده شود. یک فاصله معقول بین چراغ های فردی پیدا کنید تا هیچ بخشی از اتاق بیش از اندازه روشن یا تاریک نباشد. اگر از یک لوستر روشن استفاده می کنید، برخی از چراغ های اطراف را خاموش کنید تا آنها رقابت نکنند. لوسترهایی که از بسیاری از کریستال های کوچک و یا قطعات شیشه ای تشکیل شده اند، طراحی شده اند تا نور را با یک اثر درخشان پخش کنند، که به این معنی است که آنها حتی به یک منبع نور مجتمع نیاز ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *