چگونه یک لوستر برای دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید؟

چگونه یک لوستر برای دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید؟

برای داشتن یک دکوراسیون منزل زیبا باید یک لوستر خوب و مناسب دکور خود انتخاب کنید. لوستر ظریف هر دو نور و نقطه کانونی را برای اتاقی که در آن نصب است و به صورت سه بعدی فراهم می کند. هنگام جستجو برای لوستر کامل به فضای اتاق ناهار خوری خود و یا جایی که می خواهید لوستر را در آن نصب کنید، مهم است که چند عامل اصلی را در نظر بگیرید. شما می خواهید بهترین استفاده را از فضای مورد نظر خود داشته باشید، طرح های خود را انتخاب کنید و مواد دیگری را که برای بقیه دکور اتاق اضافه شده است، تنظیم کنید و هزینه ای را برای خود تعیین کنید تا قطعه ای که تصمیم می گیرید در محدوده قیمت خود قرار گیرد و هزینه آن مناسب هزینه بودجه طراحی داخلی منزلتان باشد. شما باید هزینه خود را طوری مدیریت کنید تا بتوانید برای زیبایی اتاق خود از پتینه کاری و یا نصب کاغذ دیواری هم استفاده کنید. باید بودجه خود را به طور میانگین تقسیم کنید تا به بخش های دیپر دکوراسیون منزل ریانی وارد نشود و بتوان به طور عادلانه بودجه را تقسیم کرد.

دکوراسیون منزل

پیدا کردن یک لوستر با اندازه مناسب برای دکوراسیون منزل

اتاق مورد نظر خود برای نصب لوستر را اندازه گیری کنید. اندازه گیری نوار از دیوار به دیوار و از کف تا سقف را اجرا کنید. اعداد به دست می آیند که دقیقا چقدر فضای مورد نیاز برای نصب لوستر را داشته باشید. این ابعاد را ثبت کنید تا بعدا در هنگام مرور وسایل مختلف به آنها مراجعه کنید.  اتاق را در پا و نور ثابت در اینچ اندازه گیری کنید. یکی از راهنمایی های مفید این است که طول و عرض اتاق را با هم ترکیب کنید و یک لامپ را با اندازه گیری معادل در اینچ انتخاب کنید؛ بنابراین یک لوستر برای یک اتاق ناهار خوری باید نور مناسبی داشته باشد نباید از لوستری استفاده کنید که خیلی نور زیادی داشته باشد و یا خیلی کوچک باشد و نور مناسب اتاق را تهیه نکند.

طراحی داخلی

یک لوستر را انتخاب کنید که راحت باشد. همانطور که شما در مورد گزینه های مختلف خود نگاه می کنید، تصویری که آنها در خانه شما حلق آویز می کنند. اتصالات بیش از حد بزرگ به نظر می رسد در اتاق غذاخوری به اندازه کافی بزرگ است. از سوی دیگر، یک لوستر که خیلی کوچک است، ممکن است توسط سایر اتاق های اتاق خسته کننده باشد. از آنجا که شما نمی توانید یک لوستر را امتحان کنید، این کار به نزدیک شدن به اندازه گیری هایی که انجام داده اید نزدیک می شود. در نهایت، ممکن است مجبور شوید با چشم و از بهترین قضاوت خود استفاده کنید.

نیازهای روشنایی خود را در نظر بگیرید یک دکوراسیون منزل تنها ممکن است همه چیز باشد که شما نیاز به تنظیم خلق و خوی در یک جاذبه دنج داشته باشید. اگر شما در حال تلاش برای روشن شدن یک منطقه بزرگتر هستید، انتخاب یک مدل که دارای چند لامپ است یا نور را در بسیاری جهات نشان می دهد مناسب تر به نظر می رسد. لوستر برای مکانی که در آن زندگی میکنید باید دید شما را بدون این که خیلی نور شدید و آزار دهنده داشته باشد، افزایش دهد.  شما همچنین می توانید انتخاب کنید بین لامپ های معمولی و LED های قدرتمند که نور بیشتری را در یک فضای کوچکتر ایجاد می کنند. همچنین یه راه دیگر برای کنترل روشنایی اتاق شما این است که لوستر خود را به یک سوئیچ دیمر وصل کنید، بنابراین کنترل کامل بر میزان نور را به شما می دهد و می توانید با آن نور اتاق و محیط خود را به دلخواه تنظیم کنید.

دکوراسیون منزل

توجه به سبک ها و طرح های مختلف برای طراحی داخلی

به سبک های سنتی خیره کننده نگاه کنید. خانه های تزئین شده با شکوه، لوسترها را با طعم و مزه ای مشابه به دست می آورند. برای وسایل نقلیه با ظرافت های چشم نواز، مانند کریستال آویزان کلاسیک و خوشه هایی از کره های شیشه ای تحت فشار نگاه کنید. آنها در اتاق های ناهار خوری با اشکال پیچیده، لمس نهایی را ارائه می دهند. رنگ های خنثی مثل نقره و کروم با موارد دیگری که به صورت طبیعی تر از رنگ های روشن و یا به رنگ نارنجی هستند، عیب ها را می پوشاند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *