ایجاد تعادل از طریق رنگ در دکوراسیون منزل

دکوراسیون و طراحی داخلی منزل با انتخاب رنگ های مناسب

رنگ های رنگ آتش را برای شور و انرژی دکوراسیون و طراحی داخلی منزل وارد کنید. یک عنصر متوازن افقی فنگ شویی در فضای خود، انرژی حمایت کننده ای را در تمام تلاش های حرفه ای خود به ارمغان می آورد و به شما کمک می کند به رسمیت شناختن. این نیز به شما کمک خواهد کرد که شور و عاشقانه را به زندگی و اتاق خواب خود دعوت کنید. رنگ عناصر آتش فنگ شویی عبارتند از:

 1. رنگ سرخ در دکوراسیون منزل

 2. رنگ نارنجی در دکوراسیون منزل

 3. رنگ بنفش در دکوراسیون منزل

 4. رنگ رنگ صورتی در دکوراسیون منزل

 5. زرد قویرنگ در دکوراسیون منزل

رنگ های رنگ زمینی را برای تغذیه و ثبات در دکوراسیون و طراحی داخلی منزل  در نظر بگیرید. یک عنصر شیمیایی قوی و هماهنگ فنگ شویی در خانه شما باعث ایجاد ثبات، تغذیه و حفاظت از تمام روابط شما خواهد شد. فنگ شویی رنگ عناصر زمین عبارتند از:

 1. رنگ زرد کمرنگ
 2. رنگ بژ

رنگ های فلز در دکوراسیون منزل

رنگ “فلز” را برای وضوح و دقیق وارد کنید. عنصر فلزی Feng Shui ویژگی های وضوح، دقت، وضوح و کارایی را به ارمغان می آورد؛ حضور متعادل آن به شما کمک می کند تا با وضوح و سبک زندگی کنید. رنگ های فلزی فلش شویی عبارتند از:

 1. خاکستری
 2. سفید

رنگ های استیل را اضافه کنید تا صلح و آرامش را به اتاق خواب خود اضافه کنید. در پایان روز، مهمترین چیز این است که شما می توانید در اتاق خواب خود آرام بخوابید و به خواب خوبی برسید. داشتن رنگ های سبک، نرم و پاستیل در اتاق خواب شما می تواند به آرامش و آرامش شما افزوده شود. در اینجا چند رنگی که می توانید استفاده کنید:

 1. آبی کمرنگ
 2. صورتی روشن
 3. سبز روشن
 4. بنفش روشن

ملاحظات دیگر در دکوراسیون منزل

اتاق خواب خود را به عنوان یک واحه فکر کنید. اتاق خواب شما باید پناهگاه شما باشد. این باید فرار از استرس زندگی روزمره شما باشد، چه این شامل کار شما، فرزندان شما، سلامتی شما و یا دوستی شما باشد. این نباید جایی باشد که همه چیز اضافی را که برای جایی ندارید پرتاب کنید. برعکس، باید اواسط خود را در وسط یک بیابان، جایی که می توانید بیدار شوید، زمانی که می خواهید استراحت کنید – یا فقط هنگامی که شما نیاز به یک استراحت دارید.

روشنایی نرم داشته باشد برای بهترین فنگ شویی، شما باید از چراغ های روشن، صاف و یا نور سقف بیش از بستر خود اجتناب کنید. در عوض، دارای چراغ های میز با نور نرم، و سعی کنید نور طبیعی به همان اندازه که می توانید از پنجره بگیرید. این باعث می شود که شما احساس آرامش بیشتری داشته باشید و به راحتی از چراغ های خشن که خیلی روشن هستند.

دکوراسیون و طراحی داخلی منزل

موقعیت پنجره در دکوراسیون منزل

از موقعیت پنجره ها آگاهی داشته باشید. اگر می توانید سعی کنید از بستن بستر خود بین پنجره و یک درب جلوگیری کنید، یا در وسط “پیش نویس” چی بین این دو مکان قرار بگیرید. اگر نمیتوانید از آن اجتناب کنید، فقط مطمئن شوید که پرده های زیبا و دلپذیر برای جلوگیری از برخی از انرژی بد دارید. اگر بخواهید خوابتان را به طرف پنجره ببندید، باید از خواب بیدار شوید یا خواب خود را آرام نکنید.

هنر الهام بخش اتاق خواب در طراحی و دکوراسیون منزل

. تصاویری از صحنه های آرام بخش از طبیعت و یا مکان های دیگر که به شما الهام بخشند، قطع کنید. بعضی از تصاویر بی نظیر را انتخاب کنید، تصویری که انگیزه شما را برای رسیدن به رویاهای خود و یا چیز دیگری که شما را در یک فضای آرام و آرام از ذهن قرار می دهد را انتخاب کنید. هر چیزی که بیش از حد گرافیک، خشن و یا فقط ناراحت در اتاق خواب شما تعلق ندارد. بهترین تصویر الهام بخش را از روی خط خود در رختخواب بگذارید، به طوری که اولین چیزی که می بینید هنگام بیدار شدن است.

هدف برای برابری. سعی کنید فضای مساوی در هر دو طرف تخت خود و دیگر مبلمان داشته باشید. یک فرد باید بتواند به راحتی در اطراف یک اتاق به عنوان یک راه دیگر حرکت کند. البته، یک تکه از مبلمان ممکن است برخی از نابرابری ها را اضافه کند، اما به طور کلی، باید اجتناب کنید که اکثر موارد موجود در اتاق خواب برای دکوراسیون و طراحی داخلی منزل به یک طرف برسد یا شما در اتاق مهم ترین اتاق خود، اختلافاتی ایجاد کنید.

از لباس هایی که دیگر لباس نپوشانید، خلاص شوید از طریق گنجه و کشو خود بروید و تمام لباسهایی که در سال گذشته ندیده اید را بردارید. این لباس ها را بفروشید یا آنها را به دوستان یا نسل ها منتقل کنید اگر آنها هنوز می توانند پوشانده شوند. حتی اگر لباس های قدیمی را مشاهده نکنید، نگه داشتن آنها در اتاق خواب شما ممکن است مانع از دسترسی شما به فرصت های جدید شود.

اجتناب از عکس های خویشاوندان یا دوستان “تماشای تو”. شما می توانید چند عکس خانوادگی خانوادگی در اتاق خواب خود داشته باشید، اما از هرج و مرج عکس های مردم در همه جا جلوگیری کنید، یا احساس می کنید که تماشا می کنید و سرحال خواهید شد. همین امر برای شخصیت های مذهبی نیز انجام می شود.

اطمینان حاصل کنید که اتاق خواب شما خیلی شلوغ نیست اتاق خواب خود را به عنوان یدکی و ساده که ممکن است نگه دارید. اگر مطمئن نیستید که واقعا لازم است، صندلی ها، لامپ ها یا تصاویر را به اتاق خواب خود اضافه نکنید. چیزهای بیشتری که در آنجا وجود دارد، سخت تر ممکن است برای پیدا کردن تعادل باشد.

خلاص شدن از شر هر خرابکاری برای داشتن فنگ شویی مطلوب در اتاق خواب خود

باید از هر گونه مقاله اضافی، سطل زباله، لوازم جانبی قدیمی، عکس های احمقانه، هدایای بی فایده و یا واقعا چیزی که واقعا در آن مورد نیاز نیست، خلاص شوید. اگر دلایل زیادی برای برخی از اقلام دارید، می توانید آنها را در محل ذخیره یا اتاق دیگری قرار دهید، اما برای کم کردن چیزهایی که واقعا در اتاق خواب شما نیاز دارید، کار کنید. داشتن یک اتاق خواب بی نظیر و بی نظیر منجر به زندگی بی نظیر و تحقیرآمیز خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *