ایده های جدید دکوراسیون منزل

جدیدترین مدل های دکوراسیون و طراحی داخلی منزل

زندگی آپارتمان منزل یک راه حل عالی برای بسیاری از تغییرات خانوادگی است. اینکه آیا کودکی از کالج به دنبال اولین شغل خود در خارج از مدرسه هستید یا پدر یا مادر زندگی می کنید که نیاز به کمک دارید، اما می توانید بسیاری از وظایف روزانه را بدون نظارت انجام دهید. یک دکوراسیون منزل ممکن است مناسب برای نیازهای خانواده شما باشد. اما چگونه می توان یک گاراژ آپارتمان را راحت، راحت و کاربردی احساس کرد؟ آخرین چیزی که می خواهید آن را احساس کنید، خوب … گاراژ است.

دکوراسیون منزل

چالش های دکوراسیون منزل

چالش های خاصی باید برآورده شود تا آپارتمان منزل متفاوت از یک خانه متفاوت باشد. اول، فیلم مربع باید به حداکثر رساندن به کامل ترین. دکوراسیون منزل آپارتمان کوچک هستند، بنابراین هنگام انتخاب و قرار دادن مبلمان، هر اینچ از طرح کف باید مورد توجه قرار گیرد. مبل بزرگ یا مبل بزرگ L شکل دقیقا همان چیزی است که می خواهید، اما هنگامی که شما آنها را در یک فضای کوچک دریافت می کنید، ناگهان ممکن است در اندازه های بزرگ ظاهر شوند. قطعات سخت را به دقت انتخاب کنید تا چند منظوره و راحت باشند. بعضی از نمونه های بزرگ از قطعات مبلمان همه کاره شامل futon یا sofabed است که فضای اضافی خواب و همچنین فضای برای صندلی در هنگام سرگرمی ارائه می دهد. یا، پس از یک روز طولانی، از یک عثمانی برای دو برابر شدن به عنوان مدفوع استفاده کنید و یا حتی یک سینی را در بالا اضافه کنید تا یک جدول اضافی اضافی را که می توانید در هرجا قرار دهید. جداول انباشته نیز با استفاده از فضای بسیار کم عملکردهای اضافه شده را ارائه می دهند، اما می توانند از هم جدا شوند تا فضای میز اضافی را در کنار ساحه قرار دهند. تکه های مبلمان چند منظوره به شما امکان اضافه کردن تابع اضافه شده را بدون بیش از حد داخلی با مبلمان بیش از حد می دهد.

تزئینات داخلی

یکی دیگر از چالش های جهانی با آپارتمان دکوراسیون منزل فقدان فضای ذخیره سازی است. گاراژ های آپارتمان برای اتاق های بزرگ و بزرگ خود، در دسترس هستند. در واقع، کمد اغلب کوچک هستند. بنابراین، با اضافه کردن ذخیره سازی در کل طرح، خلاقیت ایجاد کنید. خرید میله های قابل تنظیم است که می تواند به صندوق ها اضافه شود برای ردیف اضافی از فضای حلق آویز. همچنین میله های خروجی را نصب کنید که می تواند به سرعت در حمام خارج شود و برای دستیابی به یک دست لباس یا حوله حمام بکشد، اما هنگام استفاده از آن، فضای دیوار زیادی نیاز نیست.

اگر وقت دشوار پیدا کردن یک نقطه برای پنهان کردن اقلام بزرگتری از قبیل تزئینات فصلی، موکت های خانوادگی و موارد دیگر که مجبور نیستید اغلب دسترسی پیدا کنید، از فضای زیر تخت و مبل خود برای ذخیره سازی بیشتر استفاده کنید. شما همچنین می توانید تخت خود را با استفاده از بلوک های سیمان بالا ببرید و سپس از یک دامن تخت بلند استفاده کنید تا بلوک ها را پنهان کنید. ارتفاع اضافی فضای ذخیره سازی کمی بیشتر از حد معمول ایجاد می کند، در حالی که ایجاد احساس راحتی در اتاق خواب یا خواب شما می شود.

دکوراسیون منزل با پتینه کاری مدرن

شیوه های نوین دکوراسیون منزل ایرانی

دیگر شیوه های شیک برای اضافه کردن ذخیره سازی، یافتن قفسه های جالب است که نه تنها ذخیره سازی اضافی را ایجاد می کنند، بلکه قابلیت های آنها را نیز فراهم می کند. قفسه ها نقطه ای عالی برای اقلام جمع آوری شده و یا اجزای کاربردی ارائه می دهند و فضای اتاق را باز نگه می دارند. این که آیا این یک قفسه با حوله و صابون های زیبا در حمام است یا یک قفسه با کتاب و عکس بالای تخت، عملکردی است، اما همچنین معماری را فراهم می کند. مرور بازار کک های محلی حیاط و یا فروش املاک برای قفسه های منحصر به فرد از یک نوع است که ایجاد یک نقطه کانونی شیک، در حالی که همچنین برجسته موارد دیگر.

لوازم جانبی برای باز کردن فضای منزل بالا

بسیاری از گاراژ های آپارتمان دارای طرح های طبقه باز با همۀ فضاهای زندگی هستند. در بعضی موارد، این به این دلیل است که دیوارهای اضافی که همه چیز را جدا می کنند تنها باعث می شود که احساسات داخلی کوچکتر شود. اما، با هماهنگی همه فضاها، گاهی اوقات برای فهم فضا و عملکرد آن به درستی، برخی از جدایی به صورت بصری باید رخ دهد.

گچبری ساختمان برای یک ایده مناسب دکوراسیون

برای ساختن یا خرید یک صفحه ای که می تواند باز شود، برای ایجاد حریم خصوصی بیشتر از اتاق خواب به فضای زندگی اصلی امتحان کنید. یا، صفحه را حذف کنید تا بتوانید فضای کامل را باز کنید. این افزونه منحصر به فرد می تواند ظرف چند دقیقه شما را در قالب طرح خود تغییر دهد.

راه دیگری برای تعیین یک فضای در یک اتاق باز است که استفاده از فرش ها به صورت بصری داخلی را جدا کنید. از یک الگوی جسورانه مانند یک فرش راه راه استفاده کنید تا به عنوان پارتیشن بین فضای زندگی و اتاق خواب عمل کند و ناگهان اتاق خواب به جای خاص خود احساس کند.

تزئینات داخلی منزل

و به راحتی یک اتاق را باز می کند، بدون توجه به اندازه آن، آینه ها این توهم را به شما می دهد که فضای شما بسیار بزرگتر از واقعیت است. قرار دادن آینه در پنجره ها همچنین فرصتی برای افزایش روشنایی داخلی در طول روزهای روزانه به شمار می رود که به این معنی است که نیاز کمتری به روشنایی اضافی وجود دارد که همه ما می دانیم که فضای جدول گرانقیمت را می گیرد.

هر چه که نیاز دارید، یک گاراژ آپارتمان می تواند یک راه حل عالی با ایجاد فضای زندگی اضافی است که خصوصی است اما در خانه اصلی مناسب است. راهنمایی های ارزان قیمت تزئینات را برای فضاهای کوچک بیاندازید و از آنها برای ساخت یک آپارتمان گاراژ که در عین حال راحت، راحت و کاربردی باشد را بیابید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *