دکوراسیون منزل شما با گل و گیاهان زیبا

تاثیر گل و گیاهان روی دکوراسیون منزل

نگاهی نزدیک به طرح های جوهان گینس در Fixer Upper، و شما خواهید دید که چیزی است که او همیشه در هر خانه ای که طراحی می کند، ترکیب می کند. نه، نه shiplap-گیاهان و گل! جوانا دوست دارد خارج از منزل را در داخل بیرون بیاورد یا اینکه آن را در گلدان های روستایی در یک دیوار اسبی یا گلدان های پرنور پر از شکوفه ها در عقب اتاق خواب های روستایی پر کرده است.

چرا؟ جوانا توضیح می دهد که هر فضای نیاز به حرکت دارد، و دقیقا همان چیزی است که گیاهان و گل ها را ارائه می دهد. او گفت: “من فکر می کنم که گل ها فضایی را جذاب می کنند”، CountryLiving.com می گوید. “اگر بدون آن به فضای نگاه کنید، به نظر می رسد چیزی از دست رفته است.” اما اگر نگاهی دقیق تر به خود داشته باشید، بسیاری از گیاهان و گل ها را متوجه می شوید. جوآن ها جعلی هستند، که انتخاب جالبی برای طراحانی است که به باغ علاقه مند هستند.

او می گوید که او همچنین می داند که گیاهان واقعی می توانند نگهداری بالا و غیر عملی باشد، چرا که او دوست دارد از گل های مصنوعی استفاده کند و حتی در Magnolia Market به طور عمده فروش می کند. “من همه چیز در مورد گیاهان و گلدان ها هستم، اما شما آن را به سطح دیگری با گل های تازه در همه جا می برید، فقط احساس می کنید که شما باید حفظ کنید،” او می گوید. بنابراین، اگر شما یک شخص پر مشغله هستید، جوانا می گوید هیچ اتفاقی نیفتاده است.

دکوراسیون منزل

دکوراسیون و تزئینات داخلی منزل شما با گلهای زیبا در تهران

در وب سایت دکوراسیون منزل شما مجموعه ای از گل های جعلی با کیفیت بالا، درخت گل سرخ، قارچ ها، گلدان ها، شاخه ها و ساقه های برای فروش پیدا خواهید کرد، که همه یوونا خودش را برداشت. او می گوید: “من می خواستم اطمینان دهم که آنها معتقدند، درست نگاه می کنند و احساس می کنند.” “این گلها منحصر به فرد و واقعی هستند که من در منزل خود استفاده می کنم که من پیشنهاد می کنم دیگران از آن استفاده کنند، زیرا فکر می کنم در پایان روز، مردم وقت ندارند که هر روز گل های تازه بریزند.

دکوراسیون منزل

گلهای مصنوعی را برای دکوراسیون انتخاب کنید

در حقیقت، گلهای مصنوعی در دکوراسیون منزل تمایل دارند که به نظر واقعی برسند، اکثر مردم نمیتوانند تفاوت را بگویند، دقیقا همان چیزی است که جوانا قصد دارد. او می گوید: “ما اکالیپتوس دلار نقره ای داریم که مردم به ما نگاه می کنند و ما را می نویسند”، ما فکر می کردیم این واقعی است. من آن را در آب گذاشتم و متوجه شدم که او نمی میرد “. “به طوری که به من می گوید که آنها واقعی هستند.

جوآن پیشنهاد می کند که گل ها، شاخه ها و ساقه های جعلی را مانند دیگران بچرخانید. او می گوید: “من همیشه به مردم می گویم، آب واقعی را به گلدان اضافه کنید تا آن را واقع بینانه نگاه کنید.” “این کار را به ساقه انجام نمی دهد، زیرا در پلاستیک پوشانده شده است. اما با تمام این گفته ها، این خانم گیاهخوار اعلام کرد که تازه همیشه بهترین خواهد بود. او می گوید: “اگر باغ تازه ای را پشت سر بگذارید و گلهای تازه ببرید، از آن استفاده کنید.” “معتبر بودن همیشه به خاطر بوی است و چیزی در مورد رفتن و برش گل های خود را که قطعا درمانی وجود دارد.

گل و گیاه در دکوراسیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *