چگونه منزل خود را برای یک مهمانی دیزایین کنیم؟

در دو مقاله قبلی به تزئین داخلی منزل برای برگزاری جشن ها و مهمانی ها پرداختیم و به شما جهت طراحی دکوراسیون منزل در مهمانی ها نکاتی را یادآوری کردیم، اگر دو مقاله قبلی را خوانده باشید ما در مورد انتخاب تم برای طراحی داخلی پرداختیم در این مقاله که به عنوان مقاله آخر در زمینه تزئین منزل برای جشن می باشد. می خواهیم به طرز استفاده از تم های انتخاب شده بپردازیم با ما همراه باشید.

دکوراسیون منزل

استفاده از تم انتخاب شده برای دکوراسیون منزل

اگر جشن را در یک فضایی میگیرید که پشت آن به دیوار نزدیک است وسایل تزئین را به دیوار بچسبانید.به خاطر اینکه دکوراسیون متناسب با مراسم و سن شخص یک تم خاص و مرتبت انتخاب کنید. امروزه می توانید تم جدید خود را هم انلاین سفارش دهید تا طرح دلخواه تان را مطابق با دکوراسیون داخلی منزل و سلیقه ی شما به صورت اختصاصی برایتان چاپ کنند و حتی می توانید از فروشگاه ها تم های مختلفی را انتخاب کنید. جهت طراحی داخلی دکوراسیون زیبا تم ها را در زاویه های مختلف بچسبانید و از یک جهت خاص استفاده نکنید. این باعث می شود که بیشتر جلب توجه کنند. این مدل طراحی و تزئین برای منازل و فضا های کوچک مناسب تزئین منزل برای جشن منزل است.

جهت تزئین منزل و دکوراسیون زیباتر جلوی میز ها را گل آرایی کنید. روی میز را با سفره هی هم رنگ تم بپوشانید. روی میز را به صورت قرینه طراحی کنید و یک  کنید. در وسط میز گل قرار ندهید. به منظور طراحی زیباتر و اگر جشن شما در شب برگزار می شود از یک چراغ و یا فانوس زیبا در وسط میز استفاده کنید.حتی می توانید شمع های کوچک و بزرگ در اطراف میز قرار دهید موقع روشن کردن شمع ها فضای آرام و دلنشینی بر محیط حاکم می شود.

تزئینات داخلی

تزئین درب ورودی برای استقبال از میهمانان

درب ورودی میهمان ها را با یک محیط فوق العاده زیبا طراحی کنید تا موقع ورود مهمان ها حس خوب و انرژی به آن ها القا شود. این نکته بسیار مهم است. ما یکی از ساده ترین روش های تزئین منزل برای ورودی را که یک پرده با ربان های رنگی است را به شما آموزش می دهیم. چند متر ربان رنگی تهیه کنید و آن ها را از بالای درب بچسبانید. روی ربان ها می توانید جملات دخواه خود را بچسبانید تا میهمانان با خواندن آن ها انرژی بگیرند. یا با توجه به تم تولدی که دارید برش هایی با مقوا جهت تزئین روی ربان ها بچسبانید.

تزئینات داخلی جشن

استفاده از تم مخصوص جهت تزئین منزل برای جشن

به هیچ عنوان جهت تزئین منزل برای جشن ها بادکنک را فراموش نکنید. بادکنک محدود به سن خاص و جشن خاصی نمی باشد.ولی جهت تزئین منزل برای جشن تولد رنگ و مدل های خاصی را انتخاب کنید بچه ها با دیدن بادکنک به وجد می آیند. جهت پر انرژی کردن فضا می توانید کل سقف را با بادکنک پر کنید و بادکنک ها را با ربان تزئین ببندید تا آویزان باشند. انتهای ربان ها را با توجه به تم تولدی که دارید برچسب بزنید (مثل عکسی که در بالا مشاهده می کنید). باد کنک ها را می توانید با بالن و گاز هلیوم پر کنید.شاید شما هم شنیده این که از گاز خانگی می توان جهت پر کردن بادکنک ها استفاده کرد. هرگز این اشتباه را نکنید. اگر بادکنک در جشن بترکد و در مقابل نور باشد باعث انفجار می شود. حتی اگر از گاز هلیوم نیز استفاده می کنید باد کنک را در نزدیکی لوستر و لامپ قرار ندهید. در انتخاب رنگ ها نیز توجه کنید.

چیزهای کوچک مانند صفحات، فنجان ها و دستمال را فراموش نکنید. اگر بتوانید، سعی کنید آنها را با موضوع و طرح رنگ خود مطابقت دهید خیلی بهتر می شود. حتی اگر شما وسایل تزئین زیادی ندارید، این جزئیات کوچک می توانند مهمانی شما را به سطح بالایی برسانند. این کار ها روش های خوبی است  مخصوصا افرادی که نمی خواهند زیاد هزینه کنند. شما با وسایل دم دستی ساده می توانید زیبا ترین ها را جهت تزئین منزل برای جشن در نظر بگیرید کافیست کمی سلیقه و خلاقیت ب خرج دهید.

طراحی داخلی

اگر می خواهید همه جای قسمت منزل خود را تزئین کنید این تزئین منزل کمی زمان بر است و نیاز به دانش زیادی راجب هنر دکوراسیون و تزئین منزل برای جشن می باشد. شما باید  به گونه ای تزئین منزل را انجام دهید که مهمان در هر قسمت از منزل که هستند احساس رضایت داشته باشند. در صورت نیاز به مشورت با متخصصین ما در  زمینه دوکراسیون و تزئین تماس بگیرید. ما به شما کمک خواهیم کرد که یک جشن آبرومندانه و باتزئینات خاص برگزار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *