چگونه منزل خود را برای یک مهمانی طراحی کنیم؟

در مقاله قبل به تزئینات داخلی برای مهمانی ها و طراحی دکوراسیون منزل برای مهمانی صحبت کردیم و در مورد انتخاب تم بحث کردیم که شما باید یک تم مناسب با توجه به مهمانان خود انتخاب کنید که مناسب آن ها باشد. همانطور که قبل هم گفتیم اکثر این طراحی داخلی باید در اسرع وقت انجام شود و شما زمان زیادی برای تغییر رنگ ساختمان و یا پتینه کاری نخواهید داشت و باید کار طراحی و تزئینات خود را سریعا قبل از آمدن مهمان ها انجام دهید.

دکوراسیون منزل

اگر برای انتخاب تم با مشکل مواجه شدید، از تعطیلات آینده یا فصل جاری به عنوان الهام گرفتن برای انتخاب تم استفاده کنید. نگاهی به تقویم و توجه هر تعطیلات آینده را در نظر داشته باشید. اگر احساس می کنید که تعطیلات ممکن است در مسیر مهمانی شما قرار نگیرد، پس از توجه به فصل: پاییز، زمستان، بهار یا تابستان استفاده کنید. اگر در طول ماه اکتبر، مهمانی کارکنان شما تنظیم شود، ممکن است بخواهید آن را به موضوع سقوط یا هالووین بدهید. از پرتقال، کدو تنبل و خفاش ها برای دکوراسیون خود استفاده کنید. اگر روز تولد شما در طول ماه دسامبر تنظیم شده باشد، ممکن است بخواهید از یک موضوع کریسمس دور بمانید، اما می توانید موضوع زمستان را در نظر بگیرید. با استفاده از بسیاری از بلوز، سفید، سیلور و برف برای دکوراسیون خود استفاده کنید.

طراحی داخلی

انتخاب دکوراسیون منزل مناسب برای مهمانی

بودجه خود را بشناسید اگر بودجه زیادی دارید، می توانید با تزئینات خود دقیق شوید. با این حال اگر شما بودجه بسیار کمی دارید، ممکن است مجبور شوید از دکوراسیون ساده تر استفاده کنید یا خودتان آن را طراحی کنید. خرید دکوراسیون مهمانی از فروشگاه می تواند گران قیمت باشد. شما می توانید پول زیادی را با ایجاد آگهی های تبلیغاتی، پرچم ها و قلب ها صرفه جویی کنید. مکان را در ذهن داشته باشید آیا میزبانی این مهمان در کلاس، دفتر یا خانه هستید؟ آیا قرار است در یک رستوران یا اتاق مهمانی اجاره شود؟ بسته به جایی که میزبان این مهمانی است، ممکن است مجبور شوید دکوراسیون خود را محدود کنید. بعضی از مکان ها، مانند ادارات رستوران ها، به سادگی فضای لازم ندارند. مکان های دیگر، از قبیل اجاره اتاق های مهمانی، ممکن است دستورالعمل های خاصی را که شما باید دنبال کنید داشته باشید. اگر فضای شما کوچک است، بر روی دکوراسیون های ساده تر مانند بالن ها، برش های کاغذی، دستمال کاغذی و کاغذ های کاغذ تمرکز کنید.

تزئینات داخلی

قضاوت کنید چقدر زمان لازم است تا دکوراسیون مهمانی را تنظیم کنید و چقدر به شما کمک خواهد کرد. اگر می خواهید یک مهمانی گرمسیری با مضمون در چند ساعت داشته باشید، و شما تنها یک مهمانی خواهید بود، یک نوار کامل تیکی و مرحله حولا ممکن است کمی بیش از حد برای شما باشد. به یاد داشته باشید، همیشه بهتر است با دکوراسیون کمتری شروع کنید و اگر زمان اضافی دارید، بیشتر اضافه کنید، تا با بیش از حد شروع کنید و نهایتا پایان ندهید.در نظر بگیرید که بعد از آن تمایل دارید که تمیز کنید. پس از آنکه مهمانی متوقف شد و مهمانان شما به خانه می روند، احتمالا خسته می شوید. تمیز کردن آخرین چیزی است که در ذهن شماست. اگر فردی هستید که تمیز کردن یا تزئینات را دوست ندارد، ممکن است بخواهید به چیزی ساده مانند چند بالن یا یک قدم به پیش بروید؛ همانطور که در مقایسه با چیزهایی است که طول می کشد تا سن کاهش یابد، برش ها، آگهی ها و غیره را انتخاب کنید.

طراحی داخلی منزل

بدانید که دکوراسیون ها نباید بالن، کاغذ برش، آگهی ها و نوارهای کاغذی باشد. این محبوب ترین دکوراسیون است، اما گاهی اوقات آنها فقط به مناسبت، تم یا بودجه نمی پردازند. شما باید حواستان باشد که بعد از اتمام مهمانی شما باید تمام منزل و یا مکان برگزاری مهمانی را تمیز و مرتب کنید و اگر واقعا وقتش را ندارید یا حوصله تمیز کردن را ندارید و فکر میکنید تنبل هستید بهتر است یک دکوراسیون و یک طرح را انتخاب کنید که خیلی فضا را بهم نزند و به تمیز کردن کمتری نیاز داشته باشد و در زمان خیلی کم بعد از اتمام مهمانی بتوان آن مکان را تمیز کرد و شما برای تمیز کردن آن مکان راحت تر هستید و زیاد خسته نمی شوید.

تزئینات داخلی مهمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *