تزئین اتاق خواب ؛ چگونه اتاق خواب خود را تزئین کنیم؟

تزئین اتاق خواب ؛ چگونه اتاق خواب خود را تزئین کنیم؟

طراحی دکوراسیون دیوار و پنجره اتاق خواب

برای دکوراسیون منزل خود می توانید دیوارهای منزل خود را نقاشی کنید و یک پوشش جدید برای دیوار های اتاق خواب خود استفاده کنید. شما می توانید در طراحی جدید اتاق خواب خود از پتینه کاری و یا نصب کاغذ دیواری استفاده کنید. رنگ آمیزی دیوارها با یک رنگ جدید و یا استفاده از کاغذ دیواری می تواند منظره اتاق خواب را کاملا عوض کند و یک منظره جدید به اتاق خواب شما بدهد و باعث شود دکوراسیون منزل شما جدید به نظر برسد. . اگر نمیخواهید تمام دیوار ها را رنگ یا تمام آن را کاغذ دیواری کنید، بعضی از دیوار ها را با رنگ و کاغذ تزئین کنید. اگر شما نمی توانید دیوارها را نقاشی کنید و یا کاغذ دیواری را عوض کنید، به جای آن، برخی از پارچه ها را به دیوار بچسبانید. سعی کنید پارچه ها را صاف کنید و سپس به دیوار متصل کنید. اگر یک اتاق کوچک دارید، در نظر بگیرید که دیوارهایتان یک رنگ داشته باشی و سقف را سفید کنید. این باعث می شود که اتاق شما بزرگتر شود.

تزئین اتاق خواب

در نظر بگیرید که دارای یک دیوار هستید. به جای آن که تمام اتاق خود را یک رنگ کنید، سه دیواره رنگی رنگ خنثی و دیوار چهارم رنگ تیره تر، رنگ متضاد باشد. همه بیانیه های خود را در برابر این دیوار قرار دهید. برخی از طرح های با استنسیل دیوار را اضافه کنید. یک رنگ پایه برای پس زمینه را انتخاب کنید و یک رنگ متضاد برای طرح ها انتخاب کنید. ابتدا رنگ پس زمینه را تعیین کنید، صبر کنید تا آن خشك شود، سپس طرح ها را با رنگ و اسانس های بیشتری اعمال كنید. اگر شما در یک واحد اجاره ای زندگی می کنید، به جای آن از دکمه های دیواری استفاده کنید. آنها برچسب غول پیکر وینیل هستند که وقتی زمان برداشتنشان راحت از بین می روند.

طراحی اتاق خواب

برخی از پوسترها، عکس ها یا آثار هنری را ببینید. این عالی است برای کسانی که از نظر بودجه در تنگنا هستند و یا قادر به تعمیر اتاق خود نیستند. اگر در یک واحد اجاره ای زندگی می کنید، به جای آن که عکس و یل پوستر ها را بر روس دیوار نصب کنید، از نوار دو طرفه ای برای نصب، قلاب های نصب شده و یا بتونه / پوست استفاده کنید. اگر می خواهید عکس را بالای رختخواب خود آویزان کنید، در نظر بگیرید که آن را به تخت خود تطبیق دهید. به عنوان مثال، اگر دیوار شما دارای نکات ظریف از  ورق طلا در آن است، بالش طلا برای بستر خود در نظر بگیرید.صرفه جویی در فضا با گرفتن اقلامی است که می تواند به دیوار متصل شود . چراغهای کم نور و قابل تنظیم می توانند بر روی دیوارها نصب شوند و یک راه عالی برای صرفه جویی در فضا هستند. شما همچنین می توانید برخی از قفسه های خود را بر روی تخت خود قرار دهید تا برخی از اقلام مورد علاقه خود را نیز ذخیره کنید. در صورتی که چیزی اتفاق بیافتد و یکی از آنها سقوط کند، در قفسه های بالای تخت خود چیزی سنگین نگذارید.

دکوراسیون منزل

برخی از چراغ های کم مصرف و یا چراغ های رشته ای روی دیوارها متصل کنید. شما می توانید از لامپ های کریسمس، عروسی و یا تزئینی استفاده کنید. چراغ های تزئینی در همه اشکال و اندازه های مختلف قرار می گیرند و می توانند در مغازه هایی یافت می شوند که وسایل نور و دکور اتاق را می فروشند. آنها در انواع شکل ها، اندازه ها و رنگ ها مانند گل ها و پروانه ها وجود دارند. اگر اتاق شما دارای دیوار سفید یا رنگی باشد، چراغ را با سیم سفید یا رنگ شاد، روشن کنید. اگر اتاق شما دارای دیوارهای تیره تر باشد، چراغ ها را با سیم روشن انتخاب کنید.

تزئین اتاق خواب

شما همچنان می توانید برای نقاشی کردن اتاق خواب ، پتینه کاری ، ورق طلا و یا استفاده از دکوراتیو منزل خود با شماره های ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما در گزوه شیک و پیک برای شما این کار را مطابق با میل و سلیقه شما انجام دهند. فقط کافیست یک بار نمونه کار های ما را ببینید تا برای همیشه مشتری ما شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *