چگونگی دکوراسیون و طراحی داخلی اتاق کوچک

چگونگی دکوراسیون و طراحی داخلی اتاق کوچک

ما در این مقاله میخواهیم دو مقاله گذشته را که در مورد دکوراسیون منزل بود تکمیل کنیم و به یک جمع بندی در این زمینه برسیم. اگر یادتان باشد در مقاله های قبلی ما در مورد نقاشی ساختمان و تزئینات داخلی اتاق ها و طریقه خرید مبلمان و سرویس خواب برای طراحی داخلی اتاق ها پرداختیم در این مقاله به فضایی برای ذخیره سازی وسایلی که زیاد به ان ها نیاز نداریم می پردازیم، با ما همراه باشید.

دکوراسیون منزل

فضای ذخیره سازی در دکوراسیون منزل

شما می توانید یک میز برای نگهداری وسایل را خریداری کنید اتاق خواب کوچک شما باید فضایی برای ذخیره سازی اشیایی که نمی خواهید داشته باشد . یک صندلی که در واقع مانند یک کابینت عمل می کند یکی از اسرار ذخیره سازی بزرگ است. شما می توانید این نوع فضای ذخیره سازی را به صورت آنلاین و یا فروشگاه های مبلمان خانگی خریداری کنید. آن را در پشت تخت خود بگذارید، پانل را بالا ببرید و مواد خود را در کمد قرار دهید.. کتاب ها، اشیای تزئینی، و یا نیازهای خواب در  قفسه ها و کابینت ها قرار دهید.

طراحی داخلی

شما می توانید با خلاقیت خود گنجینه ایی را برای ذخیره سازی وسایل درست کنید. بهتر است که در سطوح مبلمان خود مکانی را برای پنهان کردن وسایلی که دارید اما لزوما نیاز به دیدن هر روزه ندارید ایجادکنید. به جای استفاده از آنها در همه جای، سعی کنید برخی از گزینه های ذخیره سازی منحصر به فرد است که به شما اجازه دسترسی آسان به آنها زمانی که شما آنها را می خواهید. یکی از بهترین گزینه ها، روش توخالی است. شما مرکز صفحات را از میان می برید تا یک محفظه در وسط کتاب شکل بگیرد. پس از آن می توانید یادداشت های کوچک را در کتاب قرار دهید و آن را در قفسه کتاب خود و یا در کشوی میز کنار تخت خود قرار دهید.

تزئینات داخلی

طراحی قفسه برای دکوراسیون منزل

بخش هایی از دیوار خود را قفسه بزنید. اگر فضای کافی برای قفل کردن روی دیوار خود نداشته باشید، چرا آنها را در داخل دیوار خود قرار ندهید. برای انجام این کار، شما باید یک مستطیل عمودی را از دیوار بین ستون ها در دیوار ایجاد کنید. هنگامی که این کار را می کنید، می توانید فضای خود را با چوب خشک یا دیوار بازیابی کنید. در حال حاضر شما در دیوار ساخته شده، قفسه ها را ببرید. شما در حال حاضر به طور موثر قفسه کتاب را در داخل دیوار خود ساخته اید. شما همچنین می توانید قفسه های “نامرئی” را امتحان کنید. این قفسه ها به شما کمک می کند تا مواردی را که به طور معمول در قفسه ها قرار داده اید، ذخیره کنید و در واقع نیاز به فضای دیوار برای قرار دادن قفسه ها نیست.
با سقف زاویه ای خود کار کنید اگر سقف زاویه ای یا مثلثی دارید، هنوز راه هایی وجود دارد که بتوانید آن فضای کم را برای شما ایجاد کنید. از آنجا که سقف زاویه دار است، احتمالا از فضائی که سقف زاویه ای آن اغلب با دیوار برخورد می کند استفاده نمی کند. یک ردیف ساخته شده در کابینت و قفسه در امتداد دیوار نصب کنید. در حالی که این کار را انجام می دهد، فضای بیشتری را در بر می گیرد، همچنین شما را با فضای ذخیره سازی و سطح بالایی، به شما اجازه می دهد از قسمت های دیگر اتاق خود برای چیزهایی غیر از ذخیره سازی استفاده کنید.

نقاشی ساختمان

با توجه به موارد گفته شده در سه مقاله اخیر امیدوار هستیم شما عزیزان بتوانید از این روش ها بهره لازم را برده باشید و به راحتی کار دکوراسیون منزل خود و اتاق های کوچک خود را انجام دهید و از فضای اتاق خود به اندازه کافی استفاده کنید و این مقاله ها در تعیین انتخابات شما موثر باشد. شما عزیزان همچنین می توانید برای طراحی داخلی و دکوراسیون منزل خود و انواع ساختمان ها با مجموعه نیم رخ طلایی تماس بگیرید تا کارشناسان با تجربه ما در طراحی داخلی و دکوراسیون منزل به شما عزیزان کمک کنند و ساختمان شما را مطابق با میل و سلیقه شما و با استفاده از استاندارد های روز دنیا طراحی نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *