راهنمای خرید، فروش و نصب سنگ تراورتن

خرید فروش و نصب سنگ تراورتن در تهران با قیمت ارزان

گروه هنری نیم رخ طلایی سالیان زیادی است که در عرصه طراح داخلی منزل و نمای ساختمان است . اگر قصد تغییر دکوراسیون داخلی منزل یا تغییر نمای ساختمان خود را دارید و می خواهید با سنگ تروارتن منزل خود را تزئین کنید با مشاورین ما در این زمینه تماس بگیرید. می توانید کیفیت کار ما و قیمت ما را با بقیه مراکز مقایسه کنید . مجموعه ما به نوبه خود در این عرصه متخصص هستند و بهترین خدمات را با ارزان ترین قیمت به شما ارائه می دهند. برای خرید سنگ تراورتن با نصب آن در هرجای منزل و یا برای نمای ساختمان با ما در تماس باشید. حیطه کاری ما در زمینه دکوراسیون منزل فقط در این زمینه نیست و ما انواع خدمات ساختمانی از صفر تا صد برایتان انجام می دهیم. بازدید از منزل شما و تعیین قیمت توسط کارشناسین و متخصصین ما در هر جای تهران رایگان است. گروه هنری ما در هر زمینه ای اعم از انواع سنگ آنتیک، طراحی کابیت آشپز خانه، پتینه کاری، سقف کاذب، طراحی داخلی منزل و طراحی داخلی ساختمان های اداری تجاری و… متخصصین خود را دارد و به همین دلیل است که کار های ما مورد رضایت مشتریان قرار میگیرد.

در ادامه راجب سنگ ترواورتن و آموزش نصب و نکات خرید سنگ تراورتن برایتان توضیح داده ایم تا انتخاب را برای شما عزیزان راحت کنیم. با ما همراه باشید.

موارد مصرف بهترین سنگ تراورتن سفید ارزان قیمت

از این سنگ های برای نمای خارجی و داخلی منزل استفاده میشود و مقاوت آن ها در برابر باران و نور خورشید زیاد نیست و به همین دلیل در هر هوای شمالی زیاد مورد استفاده قرار نمیگیرد.

برای قسمت داخلی نیز برای کارهای دکوراتیو منزل مثل پشت تلوزیون، دیوار آشپزخانه، قرنیز دیواری، کف زمین و دیوارهای راه پله کاربرد دارد و می توان به عنوان سنگ آنتیک از آن ها استفاده کرد.

از این  ها برای کف ساختمان و دیواره های آشپزخانه استفاده میشود که با نوع دکوراسیون آن متفاوت است.

خرید سنگ تراورتن ارزان

آموزش نصب سنگ تراورتن و ابزار های مورد نیاز

در این قسمت آموزش نصب سنگ تراورتن را به شما آموزش می دهیم تا به صورت کاربردی نصب سنگ ها را یاد بگیرید. برای شروع کار نیاز به ابزار خواصی ندارید

کافیست ابزار های زیر را تهیه کنید:

  • دریل
  • چکش
  • مداد یا ماژیک
  • نوار یا متر برای اندازه گیری
  • ماله هاشیه ای و ماله معمولی
  • تراز
  • اره مرطوب

نصب سنگ تراورتن

شروع آموزش نصب سنگ تراورتن

اول از همه باید سطحی که می خواهید نصب سنگ تراورتن را انجام  صاف کنید تا هیچ گونه ترک و برآمدگی نداشته باشد. اگر بتن شما دارای ترک بود قبل از نصب حتما ترک ها را برطرف کنید.

قبل از نصب سنگ تراورتن آن ها روی زمین بچینید و طراحی کنید زیرا این ها تنوع رنگی زیادی دارند شما باید به نحوی این رنگ ها را کنار هم قرار دهید که رنگ های تیره و روشن پراکنده شوند و به درستی کنار هم چیده شوند و اندازه های ان ها با هم درست شوند.

در مرحله ی بعدی آموزش نصب سنگ تراورتن باید مطمئن شوید که تراورتن ها خشک هستند. در صورت مربوط بودن صبر کنید خشک شود زیرا نمی توان این ها را مرطوب روی دیوار نصب کرد.

سنگ تراروتن سنگ ها نرمی هستند به همین دلیل برای محافظت از آن ها باید روی آن ها را سیلر کشیدو شما سیلر را می توانید قبل و یا بعد از نصب روی دیوار بر روی سنگ اعمال کنید. دونوع سیلر وجود دارد: 1- سیلر طبیعی 2- سیلر تقویتی

سیلر های تقویتی یک حالت براقیت به سنگ می دهند و رنگ آن ها را دو درجه تیره تر می کند. در حالی که سیلر طبیعی هیچ تغییری روی سنگ ایجاد نمی کند و فقط برای افزایش مقاومت آن ها است.

سیلر ها را باید هر 5 سال تمدید کرد. ولی برای نمای خارجی بهتر است از 3 سال این کار را تکرار کنید مخصوصا اگر در ناحیه ای هستید که بارش در آنجا زیاد است.

اگر می خواهید از تراورتن برای نمای خارجی استفاده کنید باید از اسکوپ استفاده کنید. اسکوپ ها ضروری هستند که باعث ترمیم نمای ساختمان ها می شود. سنگ های تراورتن امکان وجود ریزش بر اثر باد و طوفان و جاذبه ی زمین را دارد به همین علت است که از اسکوپ استفاده شود. با این که هزینه زیادی دارد ولی وجود آن ها ضروری است.

سنگ تراورتن

برای خرید سنگ تراورتن با قیمت ارزان به این نکات دقت کنید

هر چه قدر سوراخ های موجود در آن ها کمتر باشد سنگ مقاوم تر است. اگر مقاومت سنگ  برایتان مهم است سنگی را انتخاب کنید که سوراخ های کمتری دارد. ولی اگر برای جنبه دکوراتیو می خواهید  برای خرید سنگ تراورتن این مسئله زیاد حائز اهمیت نمی باشد.

سنگ های تراورتن مانند بقیه سنگ ها دارای درجه ی کیفی می باشند که شبیه هم هستند. موقع خرید سنگ تراورتن دقت کنید که سنگ درجه دو را به جای سنگ درجه یک به شما ندهند. تفاوت قیمت درجه اول با دوم تقریبا دو برابر است. پس به این نکته موقع خرید سنگ تراورتن توجه کنید.

در هنگام خرید سنگ تراورتن به برش های دقیق و تیز توجه کنید. هر چه قدر جلا داشته باشند و گوشه های آن ها تیز باشد چیدن آن ها در کنار هم زیبا تر میشود که هم کار شما را راحت می کند و هم ارزش قیمتی سنگ بالا تر میشود.

علاوه بر درجه کیفیت باید به ضخامت نیز توجه کنید که ضخامت در خاستی شما را بدهند.برای خرید سنگ تراورتن نیاز به مهارت و علم است بهتر است از یک شخص متخصص کمک بگیرید. شما می توانید این سنگ ها ی تراورتن را از ما خریداری کنید. ما حتی برای نصب سنگ تراورتن تن متخصصینی داریم که در این زمینه به طور اختصاصی فعالیت می کنند. برای خرید و نصب این سنگ ها با قیمت ارزان و کیفیت بالا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و کیفیت و قیمت ها را مقایسه کنید. اگر از آنها برای دکوراسیون داخلی منزل می خواهید با مشاورین ما در زمینه طراحی دکوراسیون تماس بگیرید تا شمارا برای داشتن یک دکوراسیون منزل زیبا راهنمایی کنند.

سنگ تراورتن

نکات ضروری نگهداری سنگ تراورتن سفید

اگر از سنگ تراورتن برای داخل منزل استفاده می کنید در صورت ریختن لکه ای روی آن سریع آن را پاک کنید مخصوصا اگر لکه اسیدی باشد مثل: سس گوجه فرنگی، سریع باعث تغییر رنگ سطح می شود و دیگر پاک نمیشود.

اگر از این سنگ ها برای کف و آشپزخانه استفاد می کنید یک لایه محاظ روی آن بزنید تا در صورت ریختن لکه ها مقاوم تر باشند.

اگر برای کف اشپزخانه از تراورتن استفاده می کنید سطح آن را با دستمال پاک کنید ضربه وسایل سخت با آن باعث ایجاد خش روی آن می شود و لایه محافظ سنگ را از بین میبرد. پس برای پاک کردن از جارو برقی استفاده نکنید و حدالمکان از بخارشوی استفاده کنید.

برای تمیز کردن آن ها از روش های دیگر را امتحان  کنید برای  پاک کردن لکه از بکینگ پودر استفاده کنید و بعد از چند روز بکینگ پودر را بردارید و ولی اگر لکه های موجود روی سطح زیاد بود باید سطح سنگ را پولیش کنید.

همانطور که از مطالب فوق فهمیدید نگهداری و مراقبت سنگ تراورتن سخت است به همین دلیل از آن ها برای کف منازل و ساختمان های تجاری استفاده نمیشود و خرید سنگ تراورتن برای نمای ساختمان ها صورت میگیرد.

اطلاعاتی راجب سنگ تراورتن ترکیه

کشور ترکیه یکی از کشور های تولید کننده بزرگ می باشد. از سنگ های تراورتن ترکیه برای سینک ظرف شویی نیز استفاده می شود. در ادامه انواع سنگ تراورتن ترکیه را مشاهده کنید.

سنگ تراورتن

سنگ تراورتن چیست و چگونه تشکیل میشود؟

تراورتن سنگ های رسوبی هستند که از اهک موجود در چشمه ها به وجود می آید. گاز هایی موجود در این ها باعث ایجاد سوراخ هایی در آن هامی شود.تراورتن ها دارای بافت های رنگی متنوع است که سفید آن طرفداران زیادی دارد. علت این تنوع رنگی در محلول هایی است که موقع رسوب گذاری تشکیل شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *