دکوراسیون آپارتمان | چگونه یک آپارتمان را تزیین کنیم؟

دکوراسیون آپارتمان | چگونه یک آپارتمان را تزیین کنیم؟

یک آپارتمان اغلب یک راه مقرون به صرفه برای زندگی در شهر است، اما دکوراسیون منزل و نور طبیعی منزل برای شما مهم است و در روحیه شما تاثیر دارد. در حالی که بسیاری از مردم آپارتمان را جذاب می دانند، می توانند کوچک و تاریک باشند، زیرا آنها با خانه های ویلایی متفاوت هستند. شما می توانید با یک طراحی داخلی زیبا به منزل و محل سکونت خود ارامش ببخشید و از فضایی که در آن زندگی می کنید لذت ببرید.

طراحی داخلی

تزئینات داخلی آپارتمان با استفاده از مواد درست

عوامل کنترل رطوبت را تعیین کنید. آپارتمان در بعضی از مناطق اغلب دارای جریان هوای کم و رطوبت بالا است. اگر آپارتمان شما دارای گرما و هوا مرکزی و بازده نسبتا خوب باشد، شما تمام گزینه ها برای مواد را دارا می باشید. در صورتی که رطوبت و جریان هوا کم باشد، استفاده از مواد مقاوم در برابر رطوبت و یا زنگ زدگی را در نظر بگیرید.

طراحی داخلی

 طراحی داخلی روشنایی آپارتمان

محل منبع نور مصنوعی را در اطراف آپارتمان قرار دهید. نور طبیعی ، اگر کم وجود داشته باشد، از نور مصنوعی که می توانید استفاده کنید. باید طراحی داخلی منزل شما توری باشد که به راحتی منزل شما را روشن کند. استفاده از لامپ این نور خفیف را نسبت به روشنایی سربارهای خشن فراهم می کند. آنها همچنین مکان خود را به دنبال بزرگتر نگه می دارند، از آنجا که نور که بیش از حد روشن است می تواند یک فضای کوچک تر نگاه کند. استفاده از اندازه و اندازه لامپ های مختلف. استفاده از چراغ های طبقه در گوشه های با لامپ های روشن و لامپ های کوچکتر در جداول و سطوح با لامپ کم نور برای طراحی مکان های تاریک بهتر است و می تواند بدون هزینه زیاد روشنایی منزل شما رو تامین کند . شامل نورپردازی مسیر کنتراست در نورپردازی مسیر و لامپ ها، آپارتمان خود را خلق می کند که منعکس کننده جذابیت دلپذیر آن و موقعیت شهری است.

در صورتی که آنها را داشته باشید، پنجره را در دسترس قرار دهید. پرده های باز یا پرده ها در طول روز به کمی نور طبیعی اجازه می دهد که منزل را روشن کنند. حداکثر نور در منطقه آشپزخانه خود قرار دهید. این که آیا شما یک آشپزخانه، یک آشپزخانه کامل یا یک مایکروویو و یک یخچال کوچک دارید، خواهید دید که همه چیز را در آشپزخانه انجام می دهید.

دکوراسیون منزل

استفاده از رنگ ها در طراحی داخی

از مخلوط نور و رنگ های روشن در دیوارهای آپارتمان خود استفاده کنید. اگر اکثریت دیوارهای خود را سفید نگه دارید، از بخش های دیوار استفاده کنید. رنگ دیوارهای روشن رنگی مانند سبز یا نسکافه ای و تکمیل آن رنگ ها با مبلمان سبک تر و یا تر و تمیز باعث زیبایی منزل می شود. از رنگ های مختلف برای جدا کردن فضاهای زندگی خود انتخاب کنید. به عنوان مثال، منطقه اتاق نشیمن قهوه ای و اتاق خواب یا منطقه خواب آبی روشن رنگ کنید.

دکوراسیون منزل

از رنگ، بافت و الگوها در مکان های دیگر استفاده کنید. شما می توانید رنگ خود را با مبلمان، لوازم جانبی و فرش و همچنین دیوارهای خود استفاده کنید. فرش را انتخاب کنید که با فرش یا دیوار خود متفاوت است. به عنوان مثال، یک فرش قرمز روشن در برابر کف سفید یا بژ، واقعا قابل توجه خواهد شد. استفاده از پرده ها و پنجره. یک مجموعه تاریک از پرده یا پرده در برابر یک دیوار نور می تواند یک اثر زیبا و به خوبی ترکیب شده ایجاد کند.

تزئینات داخلی

قرار دادن مبلمان در دکوراسیون منزل

برنامه ریزی فضایی کمی قبل از اینکه شما حرکت کنید. اتاق را اندازه گیری کنید و تصمیم بگیرید که آیا مبلمان فعلی شما مناسب خواهد بود یا اینکه شما مجبور به خرید قطعات جدید هستید. ایجاد مناطق جداگانه زندگی این به ویژه مهم است اگر شما به جای یک اتاق خواب، آشپزخانه و اتاق نشیمن، محل زندگی یک فضای زندگی بزرگ داشته باشید. از مبلمان خود برای تقسیم منطقه استفاده کنید. استفاده از مبلمان که دارای چندین استفاده است. این فضای شما را نجات خواهد داد. به عنوان مثال، از عثمانی ها یا نیمکت ها استفاده کنید که باز و بسته بندی شده و یا تخت با زیر شلواری ها را تهیه کنید.

دکوراسیون آپارتمان

برای فضای خالی نیازی به داشتن یک تکه از مبلمان در هر نقطه خالی وجود ندارد. یک صندلی را در گوشه ای قرار دهید تا یک فضای خواندن ایجاد کنید یا یک میز را که به یک گوشه متصل است، بفرستید تا منطقه کاری داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *