چگونگی دکوراسیون و طراحی داخلی اتاق کوچک

ما در این مقاله میخواهیم به ادامه بررسی ها در مورد طراحی داخلی اتاق کوچک و دکوراسیون منزل بپردازیم و در مقاله قبلی گفتیم که شما می توانید برای بزرگ تر به نظر آمدن اتاق خود از پتینه کاری برای دیوار ها و یا نقاشی با رنگ های روشن استفاده کنید، با ما همراه باشید تا چند راه حل دیگر برای بزرگ تر به نظر آمدن اتاق را مرور کنیم.

شما می توانید برای تزئینات داخلی از یک تخت چند طبقه استفاده کنید. اگر واقعا می خواهید فضای خود را به حداکثر برسانید، یک تخت چند طبقه یک گزینه عالی است. شما می توانید بالای بالا بخوابید و هنوز هم به اندازه کافی برای یک میز، نیمکت، یوگا، یا هر چیز دیگری که امیدوار هستید در اتاق خود جا بگذارید، به اندازه کافی داشته باشید. یک قفسه شناور را امتحان کنید اگر فضای کمی دارید، ممکن است یک قفسه شناور را در نظر بگیرید. خرید یک قفسه گنجه، که می تواند در یک فروشگاه مبلمان خانگی خریداری شود و آن را روی دیوار خود نصب کنید. این به شما یک محل برای ذخیره چیزها، قرار دادن یک ساعت زنگ دار یا اضافه کردن برخی از لمس های تزئینی به منطقه تخت خواب شما ارائه می دهد. شما همچنین می توانید قفسه های معمولی نصب کنید که همانند قفسه گنبد کار خواهند کرد اما به پایان نرسیدند تا چیزها از سقوط خارج نشوند.

فکر نکنید اگر فضای کافی برای میز کنار تخت داشته باشید، یک میز کنسول با پایه های نازک را امتحان کنید. در عوض داشتن یک میز بزرگ یا کابینت، این میز جانبی براق، اتاق کمتری را در بر میگیرد و در عین حال به شما اجازه می دهد تا یادداشت های خود را به نمایش بگذارید یا یک لامپ را کنار تخت خود قرار دهید. به تلویزیون های صفحه تخت برسید. اگر می خواهید یک تلویزیون را در اتاق خود قرار دهید، یک صفحه تخت کوچک را انتخاب کنید که می تواند بر روی دیوار نصب شود، روی یک کنسول ناز قرار داده شود یا در قفسه نگهداری شود. کلید در اینجا این است که از لایحه تلویزیون استفاده کنید – جایی که تلویزیون بزرگتر نمی تواند برود (مانند روی دیوار).

اتاق خود را شسته و رفته نگه دارید. از آنجا که این فضای کوچک را دارید، باید آن را به صورت شسته و رفته نگه دارید. در حالی که ممکن است اتاق بزرگتر به نظر نرسد، در اتاق خواب شما به طور بالقوه می تواند یک کوه باشد. یک نقطه از نگه داشتن منطقه خود را با مرتب کردن بستر خود را هر روز، پس از استفاده از آنها، و دوران لباس را در شب بگذارید. این نیز یک ایده خوب است که یک سبد یا کیسه شستشو را در جایی در اتاق خود بگذارید، مانند گنجه شما  نصب چراغ های آویزان یا چراغ دیواری را در نظر بگیرید. اگر متوجه شدید که فضای سطحی زیادی برای روشن شدن ندارید، ممکن است بخواهید برخی از چراغهای دیوار یا چراغ حلق آویز نصب کنید. به طور خاص، چراغهای آویزان مانند یک لوستر بد بو واقعا می تواند یک اتاق را جارو بزند. از آنجا که آنها از بالای دیوار یا دیوار آویزان هستند، آنها نیز فضای کمتری را نسبت به یک لامپ استاندارد جدا می کنند.

استفاده از فضای ذخیره هوشمندانه برای دکوراسیون منزل

از جعبه های ذخیره سازی زیر تخت استفاده کنید. یکی از کلاهبرداری ترین کلاسی ها برای تطبیق همه چیزهایی است که شما به یک اتاق کوچک نیاز دارید. البته این به تختتان نیاز دارد تا روی یک قاب قرار گیرد، و اگر بخواهید در یک اتاق کوچک زندگی کنید، ضروری است. در مورد جعبه ها، جعبه ها روی چرخ ها به خوبی روی کف چوبی کار می کنند. مخازن ذخیره سازی پلاستیکی نیز برای ذخیره سازی تخت مناسب هستند.یک قفسه را در پای تختتان قرار دهید. واحدهای قفسه بندی می توانند به عنوان پایه دو برابر شوند. یک بالشتک را در بالای دستگاه قرار دهید و حتی می تواند یک محل برای نشستن باشد. این قفسه ها می توانند کابینت ها را برای نگهداری چیزهایی که می خواهید قرار دهید و چیزهایی که می خواهید نمایش داده شود داشته باشید. شما میتوانید برای طراحی داخلی و دکوراسیون منزل خود از کارشناسان با تجربه ما در گروه نیم رخ طلایی استفاده کنید. و با شماره ها ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما به شما در طراحی منزل کمک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *