طراحی دکوراسیون و تزئینات داخلی منزل با مبلمان

ایده های ناب را در ویدیو زیر مشاهده کنید

دکوراسیون منزل با مبلمان

دکوراسیون منزل تاثیر زیادی در روحیات شخص دارد و هر شخصی با چیدمان منزل خود علاوه بر سلیقه روحیات خود را نشان می دهد شما با توجه به نگاه کردن به چیدمان منزل میتوانید به روحیات صاحب خانه پی ببرید. مبلمان تاثیر بسیار زیادی در چدیمان منزل دارد  و به نوعی بیشتر فضای منزل را در برمیگیرد.

دکوراسیون منزل

تزئینات داخلی منزل با بهترین مبلمان در تهران

به طور کلی مبلمان منزل به دوسته تقسیم می شود مبلمان راحتی  و مبلمان سلطنتی البته مبلمان کلاسیک مبلمان اسپرت و… نیز هستند اما زیر شاخه همین دو دسته قرار میگیرند . اگر منزل طرف با مبلمان راحتی چیده شده بود شما می توانید به این موضوع پی ببرید که شخص آدم راحت و ساده پسندی است و اگر مبلمان منزلی سلطنتی بود بیانگر این است که صاحب منزل فردی رسمی سخت گیر و جدی می باشد و تجملاتی است اما کاملا بدیهی است که تمامی چیز های گفته شده یک امر کاملا نسبی است و به طور قاطعانه نمیشه گفت.

عموما برای منزل هادو نوع مبلمان استفاده میکنند مبلمان نیمه راحتی یا سلطنتی برای مهمان و مبل راحتی برای استفاده شخصی همانطور که گفتیم مبلمان نقش اساسی در دکوراسیون خانه دارد و باید در انتخاب ان نهایت سلیقه و دقت را به خرج داد  تا خرید مطلوبی داشته باشیم.

طراحی داخلی منزل

نکاتی برای خرید مبل: گزینه اول باید به سبک منزل توجه کرد

گزینه ی بعدی راحت بودن آن است و هنگام نشستن روی ان احساس راحتی داشته باشیم و بدن درد نگیریم.

رنگ مبل نیز مهم است که باید با بقیه وسایل منزل ست شود بهتر است مبل را رنگ تیره انتخاب کنیم . مورد بعدی که باید به آن توجه داشت جنس چوب و پارچه ی بکار رفته در ساخت مبلمان است بهترین جنس چوب چوب گردو است ولی گران ترین جنس چوب می باشد و به همین دلیل استقبال زیادی برای اکثر اقشار  نیست .مبلمانی ک جنس چوب خوبی نیز دارند مبلمانی است که از چوب راش است ک هم دوام خوبی دارد و هم مانور بیشنری میشود روی چوب انجام داد .

تزئینات داخلی

جنس پارچه مبلمان تاثیر بسیار زیادی در رنگ آمیزی و دکوراسیون منزل شما دارد.

شناخت پارچه ی مبل نیز نکته ی دیگری است که باید به آن توجه کرد امروزه به اسم اینکه جنس پارچه ی مبلمانن ترک است اجناس خود را به فروش می رساند اما یزد یکی از یهترین تولید کننده های پارچه ی مبلمان است و کیفیت خوبی نسبت به بعضی برند های ترک دارد . پارچه ی مبلمان بهتر است از جنسی باشد که پاک کردن لکه از ان راحت تر باشد و لکه روی مبلمان سریع تر از بین برود .  طرح پارچه مبلمان هم نکته ایست ک که در خرید مبلمان باید به آن توجه کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *