دکوراسیون برگزاری مهمانی

تزئینات داخلی برای یک مهمانی می تواند دشوار باشد اما لازم خیلی پیچیده به آن نگاه کنید. هنگامی که شما می خواهید که کار دکوراسیون منزل خود را برای یک جشن تغییر دهید و این کار را شروع کنید ، بقیه به راحتی و به سرعت می آیند و شما زمان کمی برای انجام این کار دارید. مهمترین بخش تزئینات برای یک مهمانی، داشتن یک موضوع مشخص و شناختن مهمانان شماست. کودکان و بزرگسالان منافع متفاوتی دارند و شما باید دکوراسیون خود را طوری طراحی کنید برای همه جذاب باشد و چیزی که مهم است این است که شما نمی توانید برای طراحی داخلی یک مهمانی کوچک منزل خود را رنگ و یا پتینه کاری کنید اما پیشنهاد ما این است که اگر می خواهید خیلی متفاوت باشید می توانید از نصب کاغذ دیواری به صورت موقت استفاده کنید و مهمانان خود رو سوپرایز کنید.

دکوراسیون منزل

برنامه ریزی برای دکوراسیون منزل

تصمیم بگیرید که برای مهمانی منزل خود را تزئیین کنید، به احتمال زیاد این مهمانی برای یک فرد یا گروهی از مردم مهم می باشد. آیا آنها بچه هستند؟ بزرگسالان؟ آیا آنها دوستان نزدیک هستند ، همکلاسی یا همکاران خود هستند؟ دانستن اینکه مهمانان شما چه چیزی را در اختیار شما قرار می دهند، به شما ایده ای بهتر از آنچه که از تم ها، رنگ ها و تزئینات استفاده می کنید، می دهد. مثلا: اگر مهمانان شما بیشتر فرزند باشند، می خواهید از رنگ های روشن، بالن ها و فندک استفاده کنید. اگر مهمانان شما بزرگ تر باشند، ممکن است بخواهید رنگ ها را محدود کرده و دکوراسیون های ساده تر را برای چیزی زیبا تر و یا پیچیده تر کنید. آیا این یک مهمانی شام است؟ اگر چنین است، می خواهید بیشتر روی میز خود تمرکز کنید، زیرا این جا مهمانان بیشتر وقت خود را صرف خواهند کرد. برخی از صفحات خوب، دستمال، سفره، قلب و غیره را دریافت کنید. تمرکز کمتری بر اضافات، مانند بالن و برش کاغذ بگذارید.

طراحی داخلی

استفاده از یک تم مخصوص برای طراحی داخلی

تصمیم بگیرید که چه اتفاقی قرار است رخ دهد. این نیز به شما کمک خواهد کرد که تصمیم بگیرید کدام نوع رنگ ها و دکوراسیون ها را استفاده کنید. این کمک خواهد کرد که مهمانی شما شخصی و خاص باشد. مثلا: در صورتی که کودک دوش بگیرد، در نظر بگیرید که آیا این پسر یا دختر است یا نه. استفاده از بلوز برای پسران و بسیاری از رنگ صورتی برای دختران جذاب است. از سایه های بیش از حد استفاده نکنید. اگر این یک تولد است، از رنگ های مورد علاقه دختران تولد استفاده کنید. سعی کنید با یک رنگ اصلی و سفید به عنوان یک رنگ ثانویه باقی بگذارید. اگر آن جشن فارغ التحصیلی باشد، از رنگ های مدرسه استفاده کنید. اگر برای یک تعطیلات (سال نو، هالووین، کریسمس و غیره)، از رنگ های مربوط به آن تعطیلات استفاده کنید. برای مثال، اگر یک مهمانی هالووین باشد، ممکن است بخواهید از رنگ نارنجی و سیاه استفاده کنید. اگر یک مهمانی رسمی هالووین باشد، از سفید و سیاه استفاده کنید. اگر این یک عروسی است، رنگ های تم عروسی را در نظر بگیرید. این ها معمولا کیک، دسته گل عروسی و لباس های لباس عروسی را مطابقت می دهند. یک تم را انتخاب کنید. اگر شما نمی دانید چه شخصی به چه چیزی علاقه مند است، از تمی اصتفاده کنید که در حال حاضر بین اکثریا مردم محبوب است. در اینجا ایده هایی برای شروع وجود دارد:

طراحی جشن و مهمانی

منافع فرد را در نظر بگیرید. آیا آنها ماهی را دوست دارند؟ هیولا پونه؟ دکوراسیون را انتخاب کنید که این منافع را مطابقت دهد. آیا شما و دوستانتان یک کتاب یا فیلم مورد علاقه دارید؟ مهمانی خود را از آن بنویسید اگر کتاب یا فیلم جدید است، ممکن است دکوراسیون مناسب را در فروشگاه تم جشن محلی پیدا کنید. سعی کنید دیگر تم های عمومی، مانند روستایی (بسیاری از فولاد ضد زنگ و گالوانیزه) و یا عتیقه (تعداد زیادی از توری) استفاده کنید که می تواند برای مهمانان شما جذاب باشد. مهمانان خود را به جایی دیگر و / یا محل دیگر ببرید. یک جشن در پاریس را امتحان کنید. شما همچنین می توانید سعی کنید یک دوره زمانی دیگر، مانند سال های خیلی قدیمی را برای تم خود انتخاب کنید تا مهمانان شما شگفت زده شوند و همچنینبا زمان های قدیم بیشتر و بهتر آشنا شوند.

طراحی منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *