دکوراسیون حلق آویز

دکوراسیون حلق آویز منزل

یک قطعه بیانیه بزرگ را انتخاب کنید. یک راه ساده برای تزئین یک دیوار بزرگ، انتخاب یک قطعه هنری برای پوشش بخش بزرگی از فضا است، مانند نقاشی یا چاپ. این تاکتیک یک اثر چشمگیر ایجاد می کند، گرچه قطعات بزرگ هنری معمولا به طور غیرمستقیم گران تر از کوچکتر هستند. این قطعه را می توان برای پر کردن دیوار بهتر، اما واقعا، هر قطعه بزرگ به اندازه کافی کار خواهد کرد.

دکوری

دکوراسیون حلق آویز یک اثر گالری ایجاد کنید. یکی دیگر از گزینه ها این است که یک دسته از قطعات قاب کوچکتر را باهم ترکیب کنید. چگونه شما آنها را ترتیب می دهید تا به شما برسد. شما می توانید برای یک رویکرد بی نظیر  دکوراسیون حلق آویز بروید، فقط آنها را در جایی قرار دهید که می بینید، یا می توانید آنها را به صورت یک الگوی، مانند یک مربع بزرگ یا چند ردیف قرار دهید.

دکوراسیون

از رشته ای برای آویزان کردن نقاشی های هنری بد استفاده کنید. یک راه برای ایجاد یک نگاه چشمگیر به بودجه آن را برای شروع با برخی از چاپ و رشته ارزان است. شما حتی می توانید تصاویری را که از طریق اینترنت بر روی cardstock چاپ می کنید، استفاده کنید. رشته در سراسر دیوار را در یک الگو نامتقارن یا زایگاگ قرار دهید. ایمن با کلیپ ها یا قلاب ها در لبه ها. کلیپ های تصویر را به رشته ها با کلیپ های هنری در یک الگوی دل انگیز، مطمئن شوید که آنها را به فضا، به طوری که آنها همه با هم درهم و برهم نیست.

 دکوراسیون حلق آویز

استفاده از مبلمان و بافت در دکوراسیون منزل

کلکسیون خود را نشان دهید در یک دیوار بلند قفسه بندی کنید و مکان مهمی برای نشان دادن مجموعه خود داشته باشید. استفاده از چندین ردیف قفسه ها در یک رنگ به منظور جمع کردن ظاهر از آینه استفاده کنید. آینه ها می توانند فضای بیشتری را به نظر برساند زیرا نور و فضا را بازتاب می دهند. سعی کنید آینه های تکراری را در یک شکل تزئینی مانند مجموعه ای از آینه های بیضی در یک ردیف یا یک الگوی تکرار آینه های شکل الماس اضافه کنید.

جلوه های سه بعدی در دکوراسیون منزل

اضافه کردن بافت با جلوه های 3D. وقتی دیوار را تزئین می کنید، به احتمال زیاد به هنر دو بعدی فکر می کنید، مانند نقاشی و نقاشی. هنگامی که تمام تزئینات شما در برابر دیوار تخت است، اثر نیز می تواند صاف باشد. با این حال، اضافه کردن هنر 3D می تواند بافت و عمق دیوار، آن را جالب تر، به دلیل آن است که تزئینات را به طور جزئی از دیوار می کشد. به عنوان مثال، سعی کنید مجموعه ای از صفحات را که از دیوار خارج می شوند، نمایش دهید یا از گل های ابریشم بزرگ استفاده کنید تا بخشی از دیوار را پوشش دهید. شما همچنین می توانید چراغ های تزئینی نازک را از سقف در نزدیکی دیوار آویزان کنید تا تزئینات و و دکوراسیون حلق آویز را از دیوار بیرون آورید. نقاشی هایی که تقریبا مجسمه ها هستند، به این معنی که جنبه های سه بعدی برای آنها دارد، همچنین به خوبی کار می کنند.

دکوراسیون منزل

نقش پرده در دکوراسیون منزل

یک اثر گیلاسی ایجاد کنید. یک پرده بافته شده روی دیوار را برای یک اثر جادویی آویزان کنید. شما حتی می توانید از یک فرش تزئینی روی دیوار به عنوان یک پرده استفاده کنید. با این حال، اگر این گزینه ها بیش از حد گران هستند، انتخاب یک پارچه تزئینی (دوخته شده) و یا حتی ورق ارزان. به یاد داشته باشید که چاپ های بزرگتر برای یک دیوار بهتر کار خواهند کرد. همچنین مطمئن شوید که برای اولین بار پارچه را تمیز کنید. شما می توانید از میله های پرده ای برای آویزان کردن آن استفاده کنید، اما اگر می خواهید ارزان تر شوید، سعی کنید نقاشی چوبی را از یک فروشگاه بهبود خانه امتحان کنید. به سادگی لبه را بالا ببرید و با دوختن یا استفاده از چسب پارچه، یک آستین را در بالا و پایین ایجاد کنید. میله ها را وارد کنید و میله بالا را از قلاب آویزان کنید.     یکی دیگر از گزینه ها این است که قطعه ای از پارچه را روی یک بوم ثابت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *