دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی آشپزخانه و پذیرایی وحال منزل ایرانی

جهت انجام دکوراسیون داخلی منزل خود در تهران و سایر استانها میتوانید با شماره های ما تماس بگیرید. گروه هنری نیم رخ طلایی شمارا در اجرای دکوراسیون داخلی ارزان قیمت کمک میکند تا به هر شرایط اقتصادی دکوراسیون داخلی منزل خود را شیک کنید . سریعا تماس بگیرید.

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی چیست؟

دکوراسیون داخلی همه چیز در مورد چگونگی تجربه فضاها است. این بخش قدرتمند و ضروری زندگی روزمره ما است و بر زندگی ما، کار، بازی و حتی بهبودی تأثیر می گذارد. خانه های راحت، مکان های کارکردی، فضاهای عمومی زیبا – دکوراسیون داخلی در محل کار.

دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون داخلی محل کار

بهترین دکوراسیون داخلی آن را آسان به نظر می رسانند، فضاهایی را طراحی می کنند که نیازهای ما را پیش بینی می کنند و به احساسات ما تجاوز می کنند، اما در واقع مجموعه وسیعی از مهارت ها و دانش فنی مورد نیاز است. دکوراسیون داخلی به طور چشمگیری از اوائل قرن بیستم آغاز شده است، زمانی که فقط به عنوان حرفه ای ظهور پیدا کرد.

دکوراسیون داخلی محل کار

آموزش انجام دکوراسیون داخلی منزل به قیمت ارزان در تهران

امروز دکوراسیون داخلی با پیمانکاران، معماران، مهندسین، صنایع دستی، نمایندگی های مبلمان و صاحبان کسب و کار و خانه کار می کنند. برای تبدیل شدن به یک دکوراسیون داخلی موفق، شما نیاز به یک آموزش دکوراسیون داخلی منزل جامع و مهارت برای کار در بسیاری از رشته ها (معماری، طراحی گرافیک، هنر تزئینی، و منسوجات، مبلمان و طراحی روشنایی). انتظار میرود طراحان داخلی از دانش کارآمدی داشته باشند:

  1. پارچه، مواد، رنگ، برنامه ریزی فضا، پایداری، و بیشتر
  2. برنامه های کاربردی برای طراحی 2D و 3D با کمک کامپیوتر (CAD) و ساخت مدل سازی اطلاعات (BIM)
  3. الزامات ساختاری، مسائل بهداشتی و ایمنی، و کدهای ساختمان

آموزش دکوراسیون داخلی

گزینه های شغلی

در حوزه دکوراسیون داخلی، گزینه های شغلی زیادی وجود دارد. شما می توانید تمرین خود را شروع کنید، برای یک شرکت کوچک یا بزرگ کار کنید یا برای یک مهارت خاص (مانند نورپردازی) یا یک منطقه خاص (مانند مهمان نوازی) متخصص شوید. امکانات بی پایان هستند و هر روز گسترش می یابد.

دکوراسیون داخلی اتاق کودک

دکوراسیون داخلی مسکن:

متخصصان مسکونی با فضاهای خصوصی زندگی می کنند، در درجه اول اتاق های خانه های جدید و یا موجود را دکوراسیون داخلی می کنند. بعضی ها حتی ترجیح می دهند با یک اتاق خاص مانند آشپزخانه یا حمام، یا برنامه ریزی و ایجاد فضاهای کمد، کار کنند.

دکوراسیون داخلی پذیرایی و حال

دکوراسیون داخلی تجاری

دکوراسیون داخلی تجاری، فضاهای عمومی، ساختمان های دولتی، شرکت های خصوصی یا سایر بنگاه های اقتصادی را دکور می کنند. دفاتر تمرکز متداول این متخصصان را دارند، اما آنها همچنین ممکن است با مدارس، بانک ها، موسسات خرده فروشی و سایر فضاهای عمومی همکاری کنند. بعضی ها کار می کنند هتل ها و رستوران ها را کارآمد و جذاب کنند، در حالی که دیگران مناطق را در بیمارستان ها و دیگر مراکز بهداشتی درمانی طراحی می کنند؛ هر بخش اغلب نیاز به دانش خاصی در مورد چگونگی استفاده از فضا به طور موثر توسط هر دو مشتری / مشتری و کارمند دارد.

دکوراسیون منزل داخلی محل کار

طراحی دکوراسیون داخلی منزل را باید آموزش ببینید

آموزش و پرورش بهترین راه برای به دست آوردن مهارت های لازم برای موفقیت در دکوراسیون داخلی است. و در یک فرهنگی که به طور فزاینده طراحی DIY را در بر میگیرد، یک مدرک به شما مدارک مورد نیاز برای رقابت و توجه مشتریان را میدهد. با توجه به تمرکز قوی خود، آموزش و پرورش مدرسه مدرسه ای نیویورک، به کارآموزان و طراحان و دکوراسیون داخلی با تجربه های واقعی و ارتباط ارزشمند دسترسی پیدا می کند که به شما در تمام حرفه های شما کمک می کند. انجمن بین المللی طراحان داخلی (ASID) اعلام کرد: “تکمیل مدرک، یا مدرک کارشناسی، به طور فزاینده ای برای حرفه ای طراحی داخلی اهمیت می یابد. در حال حاضر، 26 ایالت و حوزه قضایی دارای الزامات مجوز برای متخصصان دکوراسیون داخلی هستند. در بسیاری از این ایالت ها، حتی نمی توانید خود را یک طراح داخلی بدانید، مگر اینکه شما سطح تحصیلات معتبر را برآورده یا از آن عبور نکنید و در بعضی موارد، امتحان مقدماتی را که توسط شورای ملی مدرک طراحی داخلی (NCIDQ) اجرا می شود، منتقل کنید. مقررات دکوراسیون داخلی، همچنان به طور فزاینده ای گسترش می یابد. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *