دکوراسیون و تزئین دیوار منزل

دکوراسیون منزل و دیوار منزل

شما در یک دیوار بلند و بلند فکر می کنید که چه کاری باید با آن انجام دهید، یا شاید شما فقط چیز درستی را با این راهرو خسته کننده پیدا نکرده اید. خوش شانس برای شما، بسیاری از ایده های طراحی آسان و سرگرم کننده برای روشن کردن هر دیوار بلند وجود دارد. حتی اگر شما در بودجه تنگ هستید، نگران نباشید، شما چندین گزینه دارید؛ شما فقط نیاز به کمی خلاقیت دارید تا شروع کنید!

نقاشی دیوار ساختمان دکوراسیون

یک نقطه کانونی روی دیوار بلند ایجاد کنید. اگر یک اتاق داشته باشید که دیوارهای طولانی با دیوارهای کوتاهتر زده باشد، ایجاد یک فضای باریک، بهتر است که نقطه کانونی خود را برای اتاق بر روی دیوار بلند ایجاد کنید. اگر سعی می کنید آن را روی دیوار باریک قرار دهید، اتاق حتی بزرگتر از آن است که قبلا انجام داده است. نقطه کانونی می تواند یک مرکز تفریحی باشد یا می تواند یک قطعه بزرگ مانند نقاشی باشد. در واقع، این چیزی است که توجه شما در فضای شما متمرکز است.

دیوار را به چندین قسمت تقسیم کنید. این تاکتیک به خوبی کار می کند اگر دیوار به شکل عجیب شکل گرفته باشد یا اگر دارای اشیاء آن را تقسیم کند. 2 یا 3 “ناحیه” را بر روی دیوار قرار دهید و هر یک را مانند دیوار خودتان ببندید. شما می توانید گروه بندی تصاویر یا پارچه های مختلف را برای ایجاد بخش های مختلف استفاده کنید. این کمک می کند اگر مناطقی که ایجاد می کنید با چیزهای دیگر در اتاق یا راهرو، مانند ایجاد یک منطقه برای اتاق غذاخوری و یکی برای اتاق نشیمن بر روی یک دیوار مشترک، هماهنگ است.

دکوراسیون منزل

خطوط افقی را اضافه کنید یک راهروی طولانی و یا اتاق که کمی هم تنگ می شود، اتاق زیادی برای دکوراسیون نگذاشته است، بنابراین گاهی اوقات بهتر است که رنگ ها را اضافه کنید. یک تاکتیک اینست که خطوط افقی را در امتداد دیوارها ایجاد کنیم، یا با خطوط به خوبی تقسیم شده یا چیزی آزادتر از شکل مانند خطوط آلی و موج مانند. این نوارها در امتداد تمام طول دیوار، و این روش می تواند توهم فضای بیشتری را ایجاد کند.

طراحی خود را به عنوان نقطه کانونی رنگ کنید. اگر نمیخواهید چیزی را روی دیوارهای خود ببندید، چیزی را عوض کنید. به عنوان مثال، شما می توانید نقاشی دیواری را نقاشی کنید و یا حتی یک الگوی خیاط کراوات بر روی دیوار خود بسازید، بر اساس یک الگوی که در یک فروشگاه دوختی خریداری کنید. شما همچنین می توانید یک الگوی بلوک رنگی سرگرم کننده ایجاد کنید که در مربع یا مستطیل مشخص شده است. به عنوان مثال، رنگ آمیزی در رنگ های مختلف را امتحان کنید و سپس همه چیز را در یک مستطیل سفید یا سیاه قرار دهید.

دکوراسیون منزل و دیوار منزل

کاغذ دیواری کردن دیوار تاثیر مثبت روی دکوراسیون دیوار دارد

راهرو را با رنگ تخته سیاه رنگ کنید رنگ تخته سیاه یک راه آسان برای ایجاد یک سطح است که می توانید دوباره و دوباره تزئین کنید. رنگ چوب تخته ای در اکثر فروشگاه های خانه بهبود می یابد. هنگامی که دیوار را رنگ می کنید، می توانید آن را با قلم های گچ یا گچ بردارید. به طور خلاصه، اجازه دهید بچه های شما به شهر بر روی دیوار بروند. شما می توانید نقل قول الهام بخش و یا ایجاد یک سرگرم کننده، تغییر چشم انداز اضافه کنید.

تصویر زمینه را برای یک گزینه ساده و رنگارنگ اضافه کنید. یک راه ساده برای تزئین یک دیوار بلند، انتخاب یک تصویر جالب است. یک گلدان سرگرم کننده یا یک کلاه بوی بد را انتخاب کنید شما همچنین می توانید تصویر زمینه بافت و یا حتی چیزی با برگ طلایی را انتخاب کنید. شما حتی می توانید کاغذ دیواری را با الگوی نوع ویکتوریا انتخاب کنید. شما انواع تصاویر پس زمینه در خانه ها و فروشگاه های طراحی را پیدا خواهید کرد. چیزی برای همه وجود دارد، پس نترسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *