دکور اتاق خواب ؛ چگونه اتاق خواب خود را تزئین کنیم؟

افزودن پرده و فرش به دکوراسیون اتاق خواب

برای دکوراسیون منزل و اتاق خواب خود می توانید یک بالش اضافی را به تخت خود اضافه کنید. برای به دست آوردن این احساس لوکس، مانند هتل، طرح داشتن دو تا شش بالش در رختخواب خود را داشته باشید. بالش های بزرگتر را به سمت عقب و بالش های کوچکتر به سمت جلو قرار دهید. نگران نباشید رنگ ها و الگوهای مختلف را با هم ترکیب کنید. در اینجا چند ایده بیشتر برای شروع شما وجود دارد:  1- پیوندهای بزرگ و پررنگ با کوچکتر و پیچیده تر. 2-چاپ های ارگانیک را با چاپ هندسی ترکیب کنید. استفاده از رنگ های متضاد به عنوان مثال، شما می توانید یک بالش با یک الگوی سبز روشن و یک بالش سفید سفید دریافت کنید.  برای تزئینات داخلی منزل بالشت های تزئینی ، استفاده از چیزی با پارچه بافت یا شکل نامنظم را در نظر بگیرید. به عنوان مثال، شما می توانید یک بالش گردن مخملی و یا یک بالش لوله بازو را دریافت کنید.

دکوراسیون منزل

پوشش های لوکس را دریافت کنید. رختخواب خود را با پوششهایی که برای رفع خستگی مانند رطوبت پایین ساخته شده است، بالا ببرید. برای یک لمس اضافی از لوکس، یک رطوبت با پوشش روپوش به جای صفحه تخت قدیمی در نظر بگیرید. پنجره ها و دیوارهای خود را با رنگ پرده رنگ کنید. سعی کنید پرده ها را به برخی از جنبه های اتاق خود، مانند فرش، بالش یا ملحفه تخت مطابقت دهید. شما لازم نیست بروید و پرده ها را خریداری کنید ساریس و شال می توانند پرده های زیبا و زیبا داشته باشند. اگر شما در یک واحد اجاره ای زندگی می کنید، ممکن است قبلا پرده ای داشته باشید. ببینید اگر شما می توانید یک میله پرده در بالای پرده قرار دهید. پیاده کردن پشت پرده با یک طناب شیک را در نظر بگیرید.

بعضی از نرمی و گرما را با فرش دنج اضافه کنید. سعی کنید یک فرش را بیاورید که برخی از جنبه های اتاق شما را مانند لباس تخت، پرده یا رنگ دیوار مطابقت دهد. اگر سرامیک در برابر یک دیوار قرار داشته باشد، یک فرش را که از هر سه طرف بستر از 18 تا 24 اینچ (45 تا 60 سانتیمتر) گسترش می دهد، دریافت کنید. شایع ترین قالیچه فقط در مقابل تختخواب است و فرش از پشت تخت عبور می کند. در صورتی که یک فرش طولانی داشته باشید، در نظر بگیرید که آن را در زیر تختخواب قرار دهید؛ این به آنها کمک خواهد کرد که بهتر شوند. در اینجا برخی از اندازه های معمولی پتو و اندازه تخت وجود دارد: اگر یک تخت دوقلو، دوتایی یا تخت کامل داشته باشید، 5 تا 8 پا یا 8 تا 10 پا فرش را دریافت کنید.اگر یک تخت ملکه یا پادشاه دارید، 8 تا 10 پا یا 9 تا 12 پا را بپوشید. اگر اتاق خود را در حال حاضر یک فرش داشته باشید، یک قالی کوچک را در یک طرف تخت بگذارید. فرش های چرمی عالی برای این کار هستند.

تزئینات داخلی

افزودن لوازم تزئینی و جانبی به دکوراسیون اتاق خواب

گرما را با روشنایی اضافه کنید نور سرامیکی نرم و یا لامپ سرپیچی یک راه عالی برای انجام این کار است. شما همچنین می توانید از چراغ های ایستاده در گوشه و یا لامپ های میز در کمد استفاده کنید. چراغ های پری و چراغ های رشته یک راه عالی برای اضافه کردن برخی از طراحی و حرکت به دیوارهای خود را در حالی که چیز کمی روشن تر است. از شمع ها برای اضافه کردن نور نرم به اتاق خود استفاده کنید. شما می توانید از آنهایی که دارای نوشیدنی هستند را انتخاب کنید. اگر شما حیوانات خانگی خود را دارید یا در مورد داشتن شعله باز در اتاق خود تردید دارید، به جای آن شمع های باتری را در نظر بگیرید. بعضی از آنها فلاکت و حتی سوسو می زنند، مثل شمع واقعی می باشند. شمع را با فصول تغییر دهید. از عطرهای تازه، گل و یا میوه ای برای بهار و تابستان استفاده کنید، و عطرهای تند یا چرب برای پاییز و زمستان می باشند.

دکوراسیون داخلی

آینه ها را اضافه کنید تا اتاقتان بزرگتر شود. شما می توانید یک آینه کوچکی را بالای کمربند خود یا یکی دیگر از پشت درب خود ببندید. به جای گرفتن یک آینه ساده، ابتدا با یک قاب فانتزی، یک شکل غیر معمول و یا برخی از طرح هایی که روی آن قرار گرفته اید را در نظر بگیرید. از رنگ و چاپ استفاده کنید. پارچه کتانی، بالش، فرش و پرده شما نباید تنها منبع رنگ و الگو در اتاق شما باشد.  با یک لامپ با یک سایه رنگارنگ به راحتی می توانید یک دیوار آرامش بخش و خالی ایجاد کنید. سعی کنید تک رنگ کنید اگر میخواهید نگاه زیبا و تمیز به اتاقتان بیاورید، اما نمیخواهید با سفید پوستان عادی شوید، میتوانید سعی کنید مخلوط کردن و تطبیق سایههای مختلف همان رنگ را امتحان کنید. به عنوان مثال، تمام کتانی، بالش، فرش، پرده و مبلمان شما می تواند سایه های سبز مانند نور، متوسط و تاریکی باشد.

دکوراسیون منزل

چیزی به عنوان تمرکز اتاق خود داشته باشید. این می تواند به اندازه یک دیوار لهستانی یا یک تخت ساده باشد، به چیزی پیچیده به عنوان یک سر و گردن فانتزی و یا سبک نور نگاه کنید. یک قفسه با مجموعه ای از چیزهایی که دوست دارید می توانید یک قطعه کانونی عالی ایجاد کنید. با این حال سعی نکنید قفسه را بیش از حد ببندید و با قرار دادن اقلام کوچکتر در مقابل آنهایی که بزرگتر هستند، موارد را لایه بندی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *