نقاشی خیابانی یا دیوار نگاری و دیوار نویسی گرافیتی

گرافیتی

بهترین گروه در زمینه نقاشی خیابانی یا دیوار نویسی و دیوار نگاری با قیمت ارزان در تهران

اگر به دنبال نقاشی دیواری اتاق کودک ، مهد کودک و مدارس یا نقاشی دیواری کافه رستوران ها هستید ، یا به دنبال ایجاد فضای متفاوت برای اتاق یا پذیرایی خود می باشید گروه بوم رنگ که یکی از بزرگترین گروه های هنری همکار مجموعه نیم رخ طلایی می باشید را به شما توصیه میکنیم  که با سابقه بیشتر از ده سال گرافیتی, نقاشی خیابانی یا همان دیوارنگاری و دیوار نویسی در تهران و کلیه شهر ها در خدمت شماست. هزینه و قیمت گرافیتی یا دیوار نگاری توسط بوم رنگ بسیار ارزان و تخفیفی میباشد که به دلیل استقبال زیاد مشتریان عزیز و رونق کسب و کار هزینه ها را بسیار کاهش داده ایم. البته این کاهش هزینه گرافیتی از کیفیت کار مجموعه ما کم نخواهد کرد. شما عزیزان میتوانید بعد از مشاهده کلیه نمونه کارهای دیوار نگاری ما در تهران و سایر شهرهای کشور با ما تماس بگیرید.

آموزش گرافیتی در تهران

ایجاد دیوار گرافیتی در تهران با قیمت ارزان

اگر به هنر گرافیتی علاقه دارید و می خواهید اتاق خود و یا پذیرایی خانه خود را با نقاشی های گرافیتی تزئین کنید می توانید از ما کمک بگیرید. هر مدل و طرحی را که دوست دارید را کافیست انتخاب کنید تا گروه هنری ما آن را برای شما طراحی کنند. می توانید از مشاوره های گروه ما کمک بگیرید و با آن ها در تماس باشید.

نقاشی گرافیتی خیابانی

نقاشی دیواری اتاق کودک، مهد کودک و مدارس

نقاشی اتاق کودک و انتخاب رنگ اتاق یک امر بسیار ضروری و مهم است که باید والدین به ان ها توجه کنند. اتاقی که کودک و نوجوان شما ساعت ها در آن می ماند تاثیر زیادی در روحیه فرزند شما دارد. بهتر است یک رنگ آرام بخش و یا کارتون مورد علاقه فرزندتان را روی دیوار نقاشی کنید تا فرزند شما را به وجد آورد. رنگ ها تاثیر زیادی در روحیه کودکان دارد. با استفاده از دیوار نگاری و یا هنر گرافیتی یک فضای  ایده آل برای فرزندتان محیا کنید.

گرافیتی در تهران

نقاشی دیواری و گرافیتی کافه و رستوران یا اتاق پذیرایی منزل

اگر به دنبال یک طرح لوگو جدید و یا یک تبلیغات مفهومی گرافیتی برای رستوران کافی شاپ محل کار می گردید می توانید این را به گروه هنری ما بسپارید تا یک تصویر هنری و لوگو جدید برای شما خلق کند و اسم کافی شاپ شما را دیوار نویسی گرافیتی کند. گروه هنری بوم رنگ ما این طرح را می تواند روی دیوار و لباس کار شما طراحی کند. اگر به دنبال یک ایده نو و طرح گرافیتی جدید هستید می توانید با ما تماس بگیرید تا اطلاعات دقیق تری به شما بدهیم.

دیوار نویسی

 

نمونه کار های گروهی بوم رنگ را در زمینه های مختلف گرافیتی مشاهده کنید.

ما انواع طرح های گرافیتی، دیوار نگاری و دیوار نویسی و نقاشی خیابانی را در هر فضایی با مناسب ترین قیمت و بالا ترین کیفیت انجام می دهیم. گروه گرافیتی ما از بهترین هنرمند ها در این زمینه هستند و با ذهن خلاق و دست های با استعداد شان بهترین طرح را برایتان خلق می کنند.اگر اسم خود یا یک نوشته را می خواهید به سبک گرافیتی بنویسید و یا برندتان را دیوار نویسی گرافیتی کنید می توانیم ایده های جالبی به شما بدهیم.

دیوارنویسی در تهران

نقاشی خیابانی در تهران

گرافیتی یا دیوار نویسی در ایران

آموزش دیوار نگاری حرفه ای

دیوارنگاری در تهران

 

آموزش دیوارنگاری،دیوار نویسی گرافیتی و نقاشی خیابانی در تهران به صورت خصوصی

اگر به طرح های گرافیتی و طراحی علاقه دارید و می خواهید یک گرافیست حرفه ای شوید می توانید نزد بهترین گرافیتی کاران در تهران آموزش ببینید تا یکی از بهترین های نقاشی خیابانی و دیوار نگاری در هر زمینه شوید. کلاس ها به صورت خصوصی برگذار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *