فروش و نصب دیوار کاذب

نصب دیوار کاذب کناف در تهران با قیمت ارزان و هزینه مناسب

فروش و نصب دیوار های کاذب متحرک کناف , شیشه ای و چوبی با قیمت ارزان و با جدیدترین دیزاین و مدهای روز دنیا در تهران و کشور توسط مجموعه نیم رخ طلایی انجام میشود . اگر در شرکت و دفتر کار خود و حتی منزل و ساختمان تجاری و اداری خود نیاز دارید که بهترین و زیباترین دیوار کاذب را داشته باشید و به روز ترین و حرفه ای ترین دکوراسیون وطراحی داخلی را به همراه داشته باشید بهترین جا تشریف آورده اید . ما میتوانیم بهترین و با کیفیت ترین و ارزان قیمت ترین دیوارهارا توسط بهترین نصاب ها در کوتاه ترین زمان مممکن برای شما انجام دهیم . میتوانید برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر ما به گالری تصاویر ما مراجعه کنید . دیوار های پوششی یا دیوارهای کاذب ساختار های سریع و کار آمدی جهت بازسازی دیوارهای بنایی قدیمی هستند و ازاین دیوار های کاذب یا برای پوشش دیوار های بنایی جدید (یا همون نازک کاری) و یا برای بهسازی حرارتی و صوتی ساختمان ها استفاده میشود. این ساختار یک لایه پنل گچی یا مرکب با لایه عایق هست که بدون زیر سازی فلزی می باشد و به وسیله چسب خمیری مخصوصی به نام پرلفیکس مستقیما به دیوار زمینه متصل میشود.

نصب دیوار کاذب

دیوار کاذب در چه فضاهایی قابل استفاده می باشد؟

نصب دیوار کاذب کناف در فضاهایی قابل استفاد می باشد که مثل دیوار زمینه باشد صاف باشد مستحکم باشد فاقد رطوبت و عاری از هر گونه آلودگی باشد. فاصله بین دیوار زمینه و لایه پوششی برای استفاده و نصب دیوار کاذب کناف و شیشه ای باید کم باشد و ارتفاع پوشش کاری هم حداکثر سه متر باشد.

فروش دیوار کاذب

مزیت دیوارکاذب چیست ؟

بدون شک مهم ترین مزیت نصب دیوار کاذب و پوششی کناف و شیشه ای این است که نیاز به زیر سازی کار ندارد این هم موجب کاهش هزینه و زمان می شود و هم سرعت کار را بالا می برد. اصولا در طراحی های جدید برای دیزاین منزل دیوار اصلی سالن پذیرایی یا سالن نشینمن را دیوار کاذب می زنند و ومی توان از سنگ انتیک هم استفاد کرد که تلفیقی سنگ آنتیک و دیوار کاذب می شود و هم از آن فضا به عنوان تیوی روم می توان استفاده کرد که بسیار زیبا می شود.

قیمت دیوار کاذب

کابرد دیوار کاذب تزئینی چیست ؟

یکی از کاربرد های دیوار های کاذب تزئینی در واقع می توان گفت که به عنوان دیوار دکوراتیو است که برای زیبایی و دیزاین زیباتر و طراحی زیباتر استفاده می شود و می توان داخلش از هالوژن و یا نور های مخفی قرار داده میشه که زیبایی کار را دو چندان می کند.
دیوار های کاذب غالبا برای سالن ها فروشگاه ها سالن های تجاری و اداری بزرگ آپارتمان ها برای دیوار اصلی مورد استفاده قرار میگیرد.

دیوار کاذب شیشه ای

انواع دیوار کاذب که در ساختمان ها از آنها استفاده میشود :

  • چوبی

  • شیشه ای

  • کناف

  • متحرک

دیوار کاذب چوبی

دیوار کاذب کناف

نصب دیوار کاذب چوبی

هزینه نصب دیوار کاذب

نصب دیوار کاذب در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *