تاثیر رنگ ها در طراحی و تزئینات دکوراسیون داخلی منزل

انتخاب رنگ مناسب برای دکوراسیون آشپزخانه

این که آیا یک صبحانه قهوه در صبح یا یک ناهار سریع در اواسط شب به دست می آید، آشپزخانه یک مکان است که توسط هر عضو خانواده بازدید می شود. این به وضوح یک فضای بسیار دوست داشتنی و استفاده شده است، پس چرا آن را با رنگ های خسته کننده برانید؟

انتخاب رنگ مناسب برای دکوراسیون آشپزخانه

این نکات را برای دکوراسیون رنگ های روشن برای یک آشپزخانه پر جنب و جوش دنبال کنید.

انتخاب رنگ مناسب برای تزئین Backsplash

1. Backsplash این یک منطقه است که می تواند به یک چشم و یا مرکز توجه تبدیل شود. شما می توانید کاشی ها را در رنگ های زنده و الگوهای پررنگ انتخاب کنید. در واقع، شما حتی می توانید یک کاشی موزاییک را در اینجا امتحان کنید.

رنگ مناسب کانتر Counter منزل

2.کانترها بسیار سست و پاره می شوند. سطح را با پوشش مقاوم در برابر لغزش خطی کنید که هر چند ماه یک بار ممکن است با توجه به آسیب هایی که در آن حفظ می شود تغییر کند. یک سایه دلپذیر را انتخاب کنید تا ریزشها و کریستال ها تمیز شود.

رنگ مناسب کانتر

ترکیب رنگها برای قفسه های منزل

3. قفسه ها و قفسه ها این خط را هم با همان پوشش مقاوم در برابر لغزش برای گرفتن یک تصویر مطابق و یا پیدا کردن یک سایه متضاد برای برخی از رنگ سرگرم کننده رنگ خط. برای اضافه کردن برخی از بافت بصری از نوار براق و یا نوار جامد مات رنگی مات بر روی لبه استفاده کنید.

رنگ بندی درست جهت دکوراسیون لوازم خانگی منزل

4. لوازم خانگی اجازه دهید تجهیزات آشپزخانه سفید و یا ضد زنگ خسته کننده خود را با دکمه های پررنگ برجسته به نظر می رسد آنها را جذاب تر است.

تزئینات داخلی

هارمونی رنگ ظروف منزل برای داشتن بهترین دکوراسیون ایرانی

5. ظروف و سرویس های مختلف یک قاشق زرد کیک قهوه ای زرد می تواند تبدیل به یک شروع کننده گفتگو شود. سینی ها و تخته های برش با انگشت های بسیار زیبا وقتی از قفسه ها آویزان می شوند، به عنوان قطعات بیانیه ای عمل می کنند. ملافه های سوپ یا اسپاتولای سیلیکون در یک رنگ از رنگ نیز این ترفند را انجام می دهد.

طراحی دکوراسیون داخلی منزل

رنگ پوستر

6. استنسیل ها، پوستر ها، تخته های چدنی دیوارها را با تزئینات گل و یا تصاویر مرتبط با غذا تزئین کنید. تخته سیاه با فهرست مواد غذایی و کارهای خانوادگی می تواند با قلم های رنگی نوشته شود.

انتخاب بهترین رنگ برای گیاهان متناسب با دکوراسیون داخلی منزل شما

7. گیاهان خانه ساکولنت ها و گیاهان که در ظروف کوچک و رنگارنگ رشد می کنند، به آشپزخانه شما افزوده خواهد شد. آنها را در قفسه های کوچک قرار دهید و آنها را به طور مرتب چرخانده و آبیاری کنید، به طوری که آنها چاق و سالم هستند.

8. دستمال مرطوب، دستکش و دونده درخشان ترین نسخه های موجود را پیدا کنید و آنها را بر روی قلاب ها روی دیوار آویزان کنید. لایه ساده، مدرسه قدیمی، سفره های سفارشی با رنگ قرمز و سفید با جفت در چهره های جذاب.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *