نحوه استفاده از رنگ صورتی در دکوراسیون منزل

صورتی یک رنگ متنوع و سرگرم کننده است که میتواند در تزئینات داخلی تمام منزل شما کاربرد داشته باشد. بسیاری از مردم از رنگ صورتی استفاده می کنند، زیرا آنها را از دکوراسیون منزل کودکانه یاد می گیرند. با این حال، همیشه اینطور نیست. راه های زیادی وجود دارد که شما می توانید طراحی داخلی خود را با رنگ صورتی ترکیب کنید و در عین حال احساسات شیک و پیچیده ای را ایجاد کنید. هنگام استفاده از صورتی در دکور خانه خود سعی کنید با استفاده از آن رنگ تزئینات، بازی در اطراف با سایه های مختلف، و رنگ های تکمیلی را برای جفت شدن با صورتی انتخاب کنید. مهمترین چیز این است که تجربه کنید و از آن لذت ببرید!

دکوراسیون منزل

استفاده از رنگ صورتی به عنوان رنگ اصلی دکوراسیون منزل

یک قطعه بی نقصی برای ایجاد یک نقطه کانونی خریداری کنید. صورتی می تواند یک رنگ تهدید کننده برای استفاده در دکور خانه باشد. بعضی از مردم احساس می کنند که صورتی برای استفاده در دیوارها بیش از حد دشوار است و آن را به کلمه های کودکانه یا بیش از حد زنانه یاد می کنند. به عنوان یک نتیجه، رنگ صورتی به عنوان رنگ مد برای روشن کردن یک اتاق و اضافه کردن یک پاپ رنگ استفاده کنید. برای انجام این کار می توانید یک قطعه صورتی مانند مبل، لوازم خانگی، میز، سرپوشیده یا قطعه بزرگ آثار هنری، بسته به اتاق تزئین کنید. استفاده از رنگ های تیره بر روی دیوار به منظور اجازه دادن به قطعه صورتی به عنوان یک نقطه کانونی در اتاق عمل کند. جفت کردن صورتی با رنگ های خنثی مثل طلا، سفید یا خاکستری را هم می توانید تست کنید.

طراحی داخلی

 استفاده از مبل صورتی در دکوراسیون منزل

از مبل های صورتی و بالش استفاده کنید. اگر میخواهید صورتی را با شیوه ای ظریف تر از صورتی استفاده کنید، سعی کنید با بالش به اتاق نشیمن خود اضافه کنید. این به شما این امکان را می دهد که صورتی را به پالت تزئین کنید. شما می توانید بطور فصلی آن ها را تغییر دهید تا بتوانید چیزهای مختلف را با شیوه ای سرگرم کننده ترکیب کنید. به عنوان مثال، شما می توانید از بالش های صورتی استفاده کنید و در طول ماه های بهار و تابستان، خانه خود را روشن کنید.با یک رنگ صورتی دیوار را رنگ کنید تا رنگ را بیابید. راه دیگری برای ترکیب صورتی به دکور خانه خود نقاشی یک دیوار صورتی می باشد. این امر به رنگ صورتی اجازه می دهد تا مستقیما به بیرون برسد و بیانیه ای را بدون احساس سرزنش به وجود آورد. سعی کنید با استفاده از یک صورتی روشن در یک فضای کوچک مانند یک ورودی جلو یا اتاق پودری استفاده کنید. شما همچنین می توانید دیوار صورتی را در یک اتاق خواب ایجاد کنید، با استفاده از یک سایه صورتی رمانتیک تر مانند صورتی یا گل رز.

تزئینات داخلی

نصب کاغذ دیواری صورتی

بافت را با استفاده از کاغذ دیواری صورتی اضافه کنید. کاغذ دیواری نیز می تواند یک پایه عالی برای طرح رنگ شما باشد. کاغذ دیواری طرح دار به اضافه کردن بافت به یک اتاق کمک می کند. شما می توانید کل اتاق، و یا فقط یک دیوار بسته به اولویت خود، روی کاغذ را امتحان کنید. اگر انتخاب کنید که تصویر زمینه را فقط در یک دیوار استفاده کنید، باید دیوارهای باقیمانده در اتاق را رنگ کنید تا رنگ پس زمینه تصویر زمینه مطابقت داشته باشد. این یک انتقال بدون درز بین دیوار لهستانی و بقیه اتاق ایجاد می کند. به عنوان مثال، اگر یک تصویر صورتی با گل های سفید انتخاب کنید، رنگ پس زمینه صورتی را بیرون بکشید و دیوارهای باقی مانده را رنگ کنید تا مطابق با سایه صورتی باشد.

دکوراسیون

شما می توانید برای طراحی داخلی و دکوراسیون منزل خود با شماره های درج شده در سایت ما تماس بگیرید تا کارشناسان با تجربه ما در گروه نیم رخ طلایی دکوراسیون منزل شما را مطابق با سلیقه شما و استاندارد های روز دنیا برای شما طراحی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *