رنگ کار ساختمان

چگونه سطح بیرونی یک خانه را رنگ کنیم؟

به جرات می توان گفت یکی از مهمترین بخش ها در دکوراسیون منزل ظاهر منزل می باشد. شما می توانید با نقاشی ساختمان و یا پتینه کاری ظاهر منزل خود را بهبود ببخشید. با ما در قسمت پایانی مقاله نقاشی ساختمان همراه باشید.  پیاده روها را رنگ کنید قبل از اینکه تر و تمیز کار کنید، تمام قسمت های راهرو را در خانه خود رنگ کنید. این باعث می شود بخش عمده ای از کار انجام شود، و همچنین سرعت روند رنگ کاری زیاد شود،. هنگام نقاشی کردن راهرو ها (یا هر چیز دیگری که در قسمت اصلی خانه شما قرار می گیرد) قوانین متعددی وجود دارد که باید آنها را نیز در نظر بگیرید:

نقاشی ساختمان

کار از بالا به پایین. همیشه هنگام نقاشی از بالا به پایین و از راست به چپ کار کنید. کار کردن از بالا به پایین اجازه می دهد تا شما هر قطره ای از رنگ که سقوط می کند را بپوشانید چون سر راه هست که شما می خواهید کار کنید. در حالی که رفتن از راست به چپ کمک می کند تا شما را به سرعت شناسایی هر نقاط که ممکن است از دست رفته باشد. (این مربوط به این واقعیت است که شما از راست به چپ می خوانید ، بنابراین مغز شما برنامه ریزی شده است تا اطلاعات را بهتر پردازش کند).

خورشید را دنبال کنید. سعی کنید کار رنگ خود را برنامه ریزی کنید تا روز در خورشید قرار داشته باشید، تا ، رطوبت شبانه را از دیواره ها خشک کنید. شما می خواهید در طول روز سایه کار کنید، دور از نور مستقیم خورشید، زیرا این می تواند کیفیت نتیجه نهایی را تحت تاثیر قرار دهد. مراقبت برای استفاده از یک نردبان مهم است ، به ویژه مواردی که میخواهید تمیز کنید، بسیار مراقب باشید. هنگام ایستادن در نردبان، هرگز نباید بیش از یک دست فاصله داشته باشید. در عوض، شما باید در یک نوار افقی تا آنجا که می توانید رسم کنید، سپس حرکت نردبان در سراسر به ادامه نقاشی در همان خط. اطمینان حاصل کنید که نردبان خود را از طرف به سمت چپ شیب نکنید و آن را حتی در زمین تقریبا ۱/۴ از طول کل آن از پایه خانه قرار ندهید.

رنگ کردن منزل

اضافه کردن چند پوشش در نقاشی ساختمان

یک پوشش دوم را اعمال کنید هنگامی که مقدار زمان توصیه شده برای خشک کردن رنگ را انتظار می کشید، باید یک پوشش دوم را در نظر بگیرید اگر زمان و بودجه اجازه می دهد. یک پوشش دوم حتی رنگ را برداشته و پوشش محافظتی بیشتری برای خانه شما ارائه می دهد. این محصول به پایان می رسد و بهتر به نظر می رسد. اگر یک رنگ پر جنب و جوش برای منزل خود انتخاب کرده اید، پوشش های دوم اغلب برای زنده ماندن به رنگ ضروری هستند.

رنگ کار ساختمان

تر و تمیز رنگ کنید هنگامی که پیاده رو کامل می شود وقت آن رسیده است که به عقب بر گردیم و رنگ راترمیم کنیم، چه این همان رنگی است که در سایر خانه ها وجود دارد یا خیر. این می تواند بسیار وقت گیر باشد، اما واقعا کار رنگی خود را به پایان حرفه ای می دهد. به طور معمول برای نقاشی زنجیرها یک برس پیشنهاد می شود، زیرا این امکان را به شما می دهد که دقت کنید، با این حال یک رول کوچک ۶ اینچ می تواند به سرعت بخشیدن به فرآیند، به ویژه در آستانه جلو و عقب، کمک کند. همانطور که با نقاشی راهروها، شما باید بر روی نقاشی تر و تمیز از بالا به پایین کار کنید – ابتدا با هر قاب و دیوار خانه شروع کنید، سپس میله های چوبی و نرده ها را انجام دهید، سپس پنجره های داستان دوم، پنجره های اول داستان، درها و در نهایت پایه ها را بسازید.

نقاشی ساختمان

نقاشی پنجره ها

هنگامی که پنجره ها را نقاشی می کنید، باید شیشه ای را از سایبان های رنگی محافظت کنید، با پوشاندن نوار پوشاننده یا استفاده از یک سپر رنگی محافظت کنید. هنگام نقاشی توجه ویژه ای به سقف پنجره می دهیم، زیرا این باران ها بر اثر آب و هوای بد پوشیده می شوند و می توانند بیشتر از سایر نقاط فرسوده شوند. در صورت لزوم به آنها ۲ یا ۳ پوشش رنگی داده و فراموش نکنید که قسمت های زیرین را نقاشی کنید. اگر دست ها، دستکش ها و اعداد اول را ابتدا از دست بدهید، ساده تر است. در حالت ایده آل، شما همچنین باید درب را از لولای خود بردارید و قبل از نقاشی آن را روی زمین بگذارید، ابتدا در یک طرف و سپس روی آن کار کنید. این امر باعث می شود که قاب های قاب و درب را نیز رنگ آمیزی کند. شما می توانید برای نقاشی ساختمان منزل خود با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *