رنگ کردن خانه

در ادامه مقالات در مورد دکوراسیون منزل امروز و در این مقاله می خواهیم به نقاشی ساختمان و چگونگی رنگ کردن سطح بیرونی ساختمان بپردازیم . نقاشی بیرونی خانه خیلی کاربردش بیشتر از آن است که فقط ظاهر آن بهتر شود. یک کار رنگی مناسب نیز با قرار دادن مانع پیشگیرانه در برابر باد و آب و سایر تهدیدات آب و هوایی از خانه محافظت می کند. با در نظر گرفتن زمان و سرمایه گذاری مالی در این پروژه بهبود خانه، باید اطمینان حاصل شود که این کار درست و با بهترین مواد ممکن انجام شود. این زمان طولانی تر می شود تا خانه شما دوباره رنگ آمیزی شود. اگرچه کار زمان گیر است، از طریق دستورالعمل هایی درباره نحوه نقاشی ساختمان می توانید از آن استفاده کنید.

نقاشی ساختمان

با نگاه به تقویم و در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی منطقه خود، زمان مناسب سال را انتخاب کنید. این کار بسیار مهم است چون زمانی که نقاشی در خارج از منزل خود انجام می دهید، اگر که بسیار سرد باشد (کمتر از 40 درجه فارنهایت) یا هوا بسیار گرم باشد ممکن است تلاش و سرمایه شما را از بین ببرد. بنابراین، بهترین زمان برای رنگ آمدن خانه شما در اواخر بهار یا اوایل پاییز است. همچنین به یاد داشته باشید که پیش بینی آب و هوا را بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که برای روزهایی که انتخاب میکنید شرایط مناسب است و هیچ شرایط بد آب و هوایی وجود ندارد.

تمیز کردن سطح دیوار برای نقاشی ساختمان

سطح خانه را تمیز کنید. اگر شما خوش شانس باشید، تنها آماده سازی واقعی شما باید قبل از کار رنگ انجام شود تا سطح خانه خود را تمیز کنید. از یک شلنگ برای تمیز کردن دیوارها استفاده کنید و اگر بیش از حد کثیف است با یک برس سیم و آب های صابون گرم برای تمیز کردن استفاده کنید. به یاد داشته باشید که از بالا به پایین شستشو داده و قبل از شروع کار با رنگ، زمان کافی برای خشک شدن کامل را بگذارید.

دکوراسیون منزل

رنگ ناقص را حذف کنید اگر رنگ قدیمی و ناقص روی سطح خانه شما وجود دارد، قبل از اینکه بتوانید ادامه دهید، باید آن را حذف کنید. این شامل هر رنگی است که شل، زرد و یا شکسته است. عدم تمیز کردن رنگ پیر و خرد شده قبل از شروع، رنگ تازه را از روی سطح خانه دفع می کند. با استفاده از یک برس سیمی و یا برش کاغذی، هر رنگ شل را از سطح خانه بیرون بیاورید و از یک سندبلاست قدرت (یا یک تکه کاغذی که در اطراف یک بلوک چوبی پیچیده شده است) استفاده کنید تا سطوح خشن را صاف کنید. اگر هر رسوبات سنگین از رنگ های قدیمی وجود دارد باید برداشته شوند، ممکن است لازم باشد از یک برش دهنده برقی استفاده کنید که اساسا رنگ را ذوب می کند و سپس آن را از دیوار پاک میکند.

رنگ کردن خانه

تعمیرات دیوار برای نقاشی ساختمان

تعمیرات لازم را انجام دهید. قبل از آغاز نقاشی، شما همچنین باید خانه خود را برای آسیب و بازرسی های لازم بازرسی کنید. در اطراف حیاط خانه بروید و به دنبال شکاف های شکسته و سایدینگ، زنگ، کپک و اسیب های احتمالی بگردید . فقط به دیوارهای بیرونی نگاه نکنید، همچنین در زیر خط خطی و در اطراف بنیاد بررسی کنید. به محوطه اطراف پنجره ها و درهای که ممکن است گودال قدیمی یا بتونه یا نیاز به جایگزینی داشته باشد نیز توجه کنید. هر رنگ باید برداشته شود و نیاز به پوسته پوسته شدن مو وجود دارد. نمای سایدینگ ترک خورده باید پر شود و شسته شود، سست کردن شل و یا تقسیم لبه ها باید جایگزین شود و لکه های نشتی باید رفع شود.

رنگ ساختمان

این یک ایده خوب است تا قبل از اینکه نقاشی را آغاز کنید، رنگی که میخواهید و به آن نیاز دارید را برآورد کنید. این خطر از بین رفتن رنگ را از بین می برد. به منظور برآورد میزان رنگ شما نیاز دارید، اندازه گیری محیط خانه و ارتفاع از خانه و ضرب آنها توسط یکدیگر انجام دهید. تقسیم این عدد را با پوشش پایه مربع نشان می دهد که می توانید از چه مقدار رنگ استفاده کنید. این به شما مقدار رنگ شما که برای یک پوشش نیاز دارید را می دهد . با این حال، یک ایده خوب این است که یک گالن اضافی برای این تعداد برای ایمنی اضافه کنید. همچنین شما باید در نظر داشته باشید که بعضی از جنس دیوار ها مانند سنگ و یا سیمان و … رنگ بیشتری نیاز دارند. شما می توانید برای نقاشی ساختمان خود با شماره های ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما برای شما این کار را با کیفیت عالی و در سریع ترین زمان ممکن انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *