نصب و اجرای سقف کاذب در تهران با کیفیت عالی و قیمت ارزان

سقف کاذب

سقف کاذب گچی و pvc برای سرویس بهداشتی منزل

مجموعه هنری نیم رخ طلایی در راستای دکوراسیون منازل و چیدمان منازل شمال تهران بسیار پیش قدم میباشد. تیم ما با بهره گیری از متخصصین در حوزه نصب و اجرای سقف کاذب با هزینه و قیمت ارزان در تهران هم اکنون با بیش از ۲۰۰ نمونه کاری در این زمینه به یک مجموعه کاملا پیشرفته تبدیل شده است . شما عزیزان میتوانید نمونه کارهای ما را که همگی در شمال تهران مناطق نیاوران , فرشته , سعادت آباد ووو که با قیمت ارزان انجام شده است را مشاهده بفرمایید امروزه یکی از وسایل مهم برای زیباسازی خانه ها است و می تواند توسط نیرو های متخصص به بهترین شکل ممکن استفاده شده و خانه ها را زیبا کند. یکی از انواع آن می توان سقف کاذب یکپارچه نامبرد که در موارد زیر کاربرد دارد که در پاراگراف های پایین در مورد سقف کاذب صحبت کرده ایم.

سقف کاذب

سقف کاذب چیست؟

یک صفحه روکش دارد است که به جای سقف از ان استفاده میشود. یه این صورت که ساختمان های تجاری بزرگ که سیم کشی های برق آنها از سقف عبور میکند برای راحتی تغییرات در نوع سیم کشی و خدمات رسانی ساده تر از این استفاه میکنند تا به راحتی جا به جا شوند. ۱- برای پوشش سطوح بیش از ۵۰ متر مربع ۲٫ دهانه های بیش از ۴ متر مربع ۳٫ زمانی که ارتفاع تاسیساتی (آویز) بیش از ۴۵۰ میلی متر باشد. در آنها می توان از  یک یا بیش از یک لایه صفحه روکش دار گچی استفاده کرد که صفحات از انواع زیر می توانند باشند: انوا ع معمولی (RG)، مقاوم در برابر رطوبت (MR)، مقاوم در برابر حریق (FR) و مقاوم در برابر حریق و رطوبت (FM) برای نصب سقف کاذب با کارشناسان ما تماس بگیرید. اینکه بخواهیم بگوییم اینها جای سقفهای اصلی را میگیرند قطعا اینطور نیست اما یک ویژگی خاصی دارند آنهم این است که میتوان به عنوان یک سقف غیر ثابت از آنها استفاده کرد. پس خیالتون راحت باشد که در مواقع و مجتمع هایی که نیاز است تا سقف را بشود به راحتی جدا نمود حالا برای کابل کشی یا هر کار دیگری میتوان روی این سقف های کاذب حساب کرد.

نصب سقف کاذب

نصب سقف کاذب کناف با قیمت ارزان:

دمای بیش از ۵۰ درجه سانتی گراد و رطوبت بیش از ۶۰ درصد برای صفحات معمولی و بیش از ۹۰ درصد برای صفحات مقاوم در برابر رطوبت باعث تغییر حالت و نقصان در صفحات میشود. مجموعه هنری نیم رخ طلایی برای نصب سقف کاذب کناف ایده های بسیار خلاقی را دارد. به این خاطر که ما برای اینکه یک نصب خوب را داشته باشیم ابتدا به شرایط محیطی منزل و ساختمان تجاری و مسکونی میپردازیم. انها به جای سقف اصلی روی دیزاین منزل خیلی تاثیر دارد. به همین خاطر ما در انتخاب رنگ و نوع حساسیت بالایی داریم. لذا باتوجه به مهارت ما در اجرای سقف کاذب میتوان گفت هزینه ای که بابت نصب سقف کاذب در تهران میگیریم بسیار ارزان میباشد. در تهران شرکت های کمی وجود دارد که این کار را به صورت خیلی تخصصی انجام میدهند چرا که این فعالیت نیاز به مهارت بالا در کوراسیون منزل و زیبایی شناختی دارد. میتوان گفت کار گذاشتن آنهارا یکی از اصولی ترین فعالیت ها در دکوراسیون منزل میباشد.

انواع تایلهای گچی در نصب سقف کاذب pvc

تایل های سقفی که در سقف منزل به عنوان استفاده میشود متنوع هستند. چه در ابعاد و چه در طرح و شکل و دیزاین . اما رایج ترین انها در ابعاد ۶۰ در ۶۰ سانتیمتر و در دو نوع ساده (فاقد خواص صوتی ) و آکوستیک ( دارای خواص صوتی) تولید و عرضه می گردند. ویژگی اصلی تایل های آکوستیک ، قابلیت جذب صوت بالای آنها می باشد. به همین سبب، این نوع تایل غالبا در ساختمان هایی نظیر سینماها، آمفی تئاترها و دفاتر کار مورد استفاده قرار می گیرد.

تایل های ساده pvc بدون روکشروکش دار (P.V.C) بر روی تایل – آلومینیوم بر پشت تایل pvc تایل های آکوستیک سقف کاذب مدل  ۳۶ مدل ۶/۱۸۸/۱۲

اجرای سقف کاذب در تهران با قیمت ارزان

مراحل نصب سازه تراز

سازه تراز سقف کاذب می بايست در ارتفاع مورد نظر در يك سطح تراز نصب و عوامل اتصال سازه به سطح زيرين به فاصله ي حداكثر ۶۰ سانتي متر از يكديگر اجرا شود . فاصله ی اولين عامل اتصال از يك سر سازه ۵۰ ميلي متر مي باشد . نصب سقف کاذب خود را از ما بخواهید.

آويزها در حین نصب سقف کاذب

فاصله آويز ها بر مبناي جدول بارگذاری مي شود . براي آويز از سازه C48 و يا پروفيل هاي UH36 مشابه استفاده مي شود. سازه فوقانی (باربر) در سازه ی فوقانی يا باربر به وسيله ي آويز هاي ويژه به صقف متصل مي گردد. سازه ی تحتاني (صفحات) سازه ي تحتاني به فاصله ي ۵۰ سانتي متر براي صفحات ۱۲٫۵ و ۶۰ سانتي متر براي صفحات به ضخامت ۱۵ ميلي متر از يكديگر اجرا مي شود . اين سازه در تراز سازه ی L اجرا مي شود. اتصال اين سازه به سازه ی پيرامونی به وسيله پيچ مخصوص اتصال سازه به سازه صورت مي گيرد.

سقف کاذب pvc

اصول عایق کاری در اجرای سقف کاذب

در صورت نياز ، عايق در فضاي خالي و قبل ار نصب صفحات گچي صورت مي گيرد. ضخامت ۴۰mm و چگالي حداقل ۶۰ kg/m3  در هنگام قرار دادن عايق بايد از ايجاد فاصله بين لايه هاي عايق جلوگيري كرد.

درزهای انبساط و انقباض

در صورتي كه طول و يا عرض اجرا شده از ۱۰m تجاوز كند از سازه ي مخصوص كنترل درز انبساط و يا انقباض استفاده مي شود. نصب صفحات تمامي صفحات با توجه به قرارگيری پشت صفحات به طرف سازه به وسيله پيچ هاي مخصوص به سازه ي زير خود متصل مي شوند. فاصله پيچ ها حداكثر ۱۷۰ mm كاهش مي يابد . جهت نصب صفحات ، عمود بر راستای سازه ی تحتانی مي باشد.

قیمت سقف کاذب

پوشش نهايی در نصب سقف کاذب منازل ایرانی

درزگیری : براي به دست آوردن يك سطح يكنواخت پس از نصب صفحات انواع متفاوتي از بتونه و نوارهاي درزگير كناف وجود دارد . كه با استفاده از آن ها مي توان علاوه بر پوشش درزها آن ها را مسلح نيز نمود . پس از درزگيري و خشك شدن محل اجراي بتونه يا استفاده از يك لايه پوشش زير رنگ كناف مي توان از جذب متفاوت رنگ توسط سطوح و در نتيجه چند رنگ سدن آن جلوگيري كرد

پوشش كاری سقف های کاذب

در صورت استفاده از صفحات با لبه ي گونيا يك لايه پوشش گچ ساتن كناف ) (Knauf Multi coverبه ضخامت ۲تا ۵ميلي متر بر روي سطح نهايي اجرا مي شود . براي مسلح كردن محل درز ها نيز مي توان از نوار درزگير فايبرگلاس يا كاغذي استفاده نمود.

رعایت اصول ايمنی و بهداشت توسط نصابان

كليه فضاهاي كاري مي بايست داراي تهويه ي مناسب بوده و در هنگام برش قطعات فلري ، توجه به موارد ايمني ضروري است.

اجرای سقف کاذب

سقف های مشبک در اجرای سقف کاذب

سقف های مشبک سيستم كناف سقف هايی با قابليت اجرايي سريع و آسان مي باشد كه داراي ويژگي هايي مانند :سرعت اجراي بالا

 1. دسترسي آسان به فضاي تاسيساتي پشت سقف كاذب
 2. تعمير و نگهداري آن
 3. حذف رنگ آميزي در صورت استفاده از صفحات پوشش دار مي باشد .
 4. در اين ساختار مي توان از انواع صفحات موجود مانند صفحات سوراخ دار (آكوستيك) و ساده با پوشش و يا بدون پوشش استفاده كرد .
 5. سازه هاي سپري شكل با فاصله ي محور تا محور ۶۰۰mm جزء اصلي اين ساختار را تشكيل مي دهد كه به وسيله ي آويز قابل تنظيم به سقف اصلي متصل مي گردد .

اجزای تشکیل دهنده

 1. اجزا فلزی
 2. آویز فلزی

ارتفاع در اين آويز به آساني قابل تنظيم بوده كه اجزاي آن شامل مفتول گالوانيزه به قطر ۳ميلي متر و صفحه ی فلزی فنری مي باشد . اين آويز تا ارتفاع  ۱۰۰cmباري حداكثر تا  ۳۰ kg/m2و ارتفاع  ۱۰۰‐۲۰۰ cmباري حداكثر تا  ۳۰ kg/m2را تحمل مي كند.

معيارهای طراحی زیبا و مدرن ایرانی

اين سقف ها قابليت اجرايي سريع و آسان دارند و داراي ويژگي هايي مانند:

 1. سرعت اجرايي بالا در زمان نصب و راه اندازی

 2. امكان دسترسی به فضای تاسيساتی پشت سقف كاذب

 3. تعمير و نگهداری آسان

 4. حذف رنگ آميزی در صورت استفاده از صفحات پوشش دارمی باشد.

اين ساختارها از شبكه سازه های سپري يا Tو تايل هاي سقفي تشكيل شده اند . با توجه به اينكه تايل هاي سقفی در اين سيستم تنها به وسيله ي وزن خود روي سازه ها قرار دارند امكان دسترسي سريع و آسان به تاسيسات و پشت آنرا در هر زمان ميسر مي سازند. در اين ساختار مي توان از انواع تايل هاي گچي سوراخ دار  آكوستيك و ساده با پوشش و يا بدون پوشش  PVCو همچنين تايل هاي سقفي الياف معدني  Mineral Fiber استفاده نمود . سازه هاي اين سيستم با ورق گالوانيزه ي گرم به روش رول فرمينگ به صورت دو لايه توليد شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *