سنگ آنتیک

مجسمه سازی مدرن خانه قدیمی کشور با دیواره های سنگ آنتیک عتیقه و تیرهای سقف باز

طراحی مجدد مدرن این خانه قدیمی کشور و افزودن زیبا از عناصر معماری معاصر به خانه های روستایی، فضاهای زندگی زیبا، شیک، راحت و روشن را ایجاد می کنند. پروژه نوسازی خانه قدیمی کشور را تبدیل به یک عقب نشینی دلپذیر و شیک، مناسب برای کار و استراحت است. پروژه نوسازی و طراحی مجدد توسط MSR Design، msrdesign.com/ تکمیل شده است. املاک خصوصی شامل چندین املاک واقع شده در پنسیلوانیا روستایی است. دیوارهای اصلی ساختمان قدیمی در قرن نوزدهم ساخته شده است. در حال حاضر ساختمان اصلی به این خانه مدرن چشمگیر با دیوارهای سنگی عجیب و غریب، پنجره های بزرگ و داخلی منزل زرق و برق دار تبدیل شده است، با ترکیب ایده های جدید طراحی داخلی با احساس روستایی جذاب آن تبدیل شده است. این خانه قدیمی کشور تبدیل به یک خانه مدرن با ایده های طراحی راحت و کاربردی داخلی و تزئین ساده، اما دعوت شده است. احساس روستایی معتبر از فضای شگفت انگیزی از خانه های سنتی کشور بازسازی شد، اما طراحی داخلی و دکوراسیون مدرن، راحتی معاصر را در فضاهای زندگی در محیط داخلی و فضای باز فراهم می کند.

طراحی داخلی منزل مدرن با دیوارهای سنگ آنتیک و تیرهای سقف

ادغام خانه های داخلی با اتاق های در فضای باز و آوردن طبیعت در داخل، ایده های اصلی این خانه نوسازی و طراحی دوباره طراحی است. پنجره های بزرگ که نمایش های منظره ای شگفت انگیز را باز می کنند، منزل خانه را به محیط اطراف زیبا می دهد و اتاق های روشن، دلپذیر و هماهنگ ایجاد می کند. این املاک شامل یک خانه اصلی با اورنجری است که به ساختمان قدیمی، یک استادیوی مجاورت یوگا، سه مهمانخانه، یک سالن غذاخوری با آشپزخانه تجاری، انبارها، یک اتاق شیرخواری، کارخانه پردازش پنیر، غار پنیر و انواع مختلف ساختمان های کشاورزی، گلخانه ها، باغ ها و باغ ها.

دکوراسیون منزل با سنگ آنتیک ما

طراحی اصلی خانه ویژگی های یک حیاط خلوت سبز دوست داشتنی با کوچه سنگ آهنی، درختان سرسبز و گیاهان شکوفه. پنجره های بزرگ، پنجره های کف تا سقف و طراحی سقف معاصر با دهانه ها، نور طبیعی زیادی را در داخل خود ایجاد می کنند و طراحی داخلی مدرن را با دیدگاه های خیره کننده ای افزایش می دهند. خانه مدرن با اتاق های زیبا در فضای باز پس از تغییرات شگفت انگیز و طراحی مجدد داخلی 15 اتاق بازسازی و بازسازی یخچال ها ایده های طراحی مدرن خانه را ایجاد می کند دیوارهای سنگی اعمال شده و تیرهای سقف شخصیتی را برای طراحی داخلی و خارجی طراحی می کنند. روکش فلزی سنتی و درج های چوبی کنتراست فوق العاده با عناصر شیشه ای بزرگ و عناصر طراحی مدرن خانه را ایجاد می کند.

یک طراحی دیوار سبز، یک لهجه خیره کننده ساخته شده با گیاهان ایجاد می کند و از لذت بردن از فضای آرام و آرام لذت می برد. مبلمان مدرن، لوازم دکوراسیون و ایده های تزئینات سفید، سبک شیک خراب را به اتاق ها، محیط زیست لوکس و آرامش بخش تبدیل می کند. طراحی داخلی مدرن و تزئینات در سبک مدیترانه بر روی دیوارهای سنگی پرنعمت طراحی خانه مدرن ترکیب سنگ، فولاد و چوب را به جعبه مدرنیستی با دیوارهای شیشه ای اتاق های عروسی و دکوراسیون ساده و زیبا، لوازم روشنایی مدرن و زیبا، جزئیات روستایی و آثار هنری منحصر به فرد، اتاق های جالب و استقامتی با جزئیات شگفت انگیز، اما آشنا و گرم را ایجاد می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *