طراحی اتاق خواب

یک اتاق خواب کوچک می تواند برای بسیاری از صاحب خانه ها به عنوان یک طراحی دکوراسیون فریبنده باشد. سازماندهی اتاق و سرمایه گذاری در فضای اتاق می تواند یک چالش باشد، اما اگر درست رفتار کنید این امر امکان پذیر است. با ترکیبی از رنگ، نورپردازی و  فضا های ذخیره سازی می توان به آسانی این کار را انجام داد.

دکوراسیون منزل

انتخاب یک طراحی دکوراسیون مناسب

1) برای پیدا کردن یک ایده خوب که مناسب سلیقه شما باشد باید تحقیق و جست و جو کنید . این جست و جو می تواند از طریق مجلات طراحی و یا شبکه های مجازی اینستاگرام و پینترست برای جمع آوری ایده های طراحی داخلی خود را برای فضا باشد. پیدا کردن تم ها و یا ایده های جالب و زیبا که احتمالا در طول یک دوره کوتاه از آن برای پیشرفت استفاده می کنید.

دکوراسیون اتاق خواب

2) تم را انتخاب کنید که شما با آن پیشرفت می کند. در نظر بگیرید که طراحی ساما در مورد موضوع تمیز و بی نظیر باشد. به عنوان مثال، ممکن است وسوسه شوید که شاهزاده خانم یا راننده کلاسیک بچه را در حالی که جوان هستند، اما زمانی که آنها بزرگتر میشوند، موضوعی که ممکن است جسورانه و خاص باشد، به معنای تجدیدنظر در طراحی است. طرح های ساده تر طراحی مانند گل، دریا می تواند به جنسیت اشاره، اما می تواند با شما نیز با هم رشد و پیشرفت کنند.

3)  تصمیم بگیرید که آیا موضوع را به اتاق خود اضافه کنید یا آن را محدود به لوازم جانبی کنید. آرایش اتاق خواب خود را به طور کلی در نظر بگیرید و اجازه دهید آن شما را راهنمایی کند که چگونه می خواهید اتاق خود را بیابید. بعضی از تم ها شامل اصلاح کل اتاق می شوند، از جمله دیوارهای نقاشی، حذف فرش، خرید اقلام جدید می باشد. سطوح سطح اتاق خواب را فقط با تغییر یک روپوش یا لامپ آویزان نگه دارید.

دکوراسیون منزل

اجرای طراحی دکوراسیون

1) رنگ های روشن را در پشت تم خود انتخاب کنید. یک پالت رنگی برای موضوع خود انتخاب کنید که توهم فضا مانند رنگ های خنثی و خاموش را ایجاد می کند. برای یک اتاق خواب کوچک با یک موضوع، صدای خنک و آرام بخش بلوز آرام بخش، سبزهای دریایی، صورتی صورتی، گریس، گرمی و سفید پوستان را تسخیر کنید.  دیوار را با همان رنگی که انتخاب کرده اید رنگ کنید. با یک اتاق خواب کوچک، یک طرح رنگ ساده توصیه می شود. به عنوان مثال، دیوارهای سفید با یک دیواری لهجه یک رنگ هماهنگ کننده متفاوت رنگ می کنند.

طراحی دکوراسیون

2) یک تخت را انتخاب کنید که مربوط به تم شما است. لزوما لازم نیست یک رختخواب روزانه یا یک تخت دو نفره بگذارید زیرا فقط یک اتاق خواب کوچک است. یک تخت می تواند مانند یک نقطه کانونی برای چشم و طراحی اتاق خواب عمل کند. فریم های تخت آهن و یا تختخواب های تبلیغاتی تخت باز گزینه های عالی برای به حداکثر رساندن فضای در حالی که به اندازه کافی همه کاره برای ارتباط با اکثر تم ها  دارد.

3) استفاده از قطعه بالش و رنگ. با الگوهای روی تخت خود بازی کنید با استفاده از ترکیبی از نسخه های مدرن و سنتی تر، احساس معاصر به هر اتاق را به ارمغان بیاورید.  عناصر را با شیوه های ظریف مانند دیوار (همانطور که در مراحل قبل ذکر شد) و یا به عنوان ظاهر رنگ در سراسر اتاق شامل: لامپ، بالش و غیره باشد. ایجاد تناظر با مبلمان: تنه گرانبها، آرامگاه ، یک میز شبانه و یا براق براق هم  خوب است.

دکوراسیون منزل

پیش بینی بودجه برای طراحی دکوراسیون

1) صرفه جویی در خرید. در بازار سرمایه گذاری می کند. قطعاتی که پوشانده می شوند، سنشان را نشان می دهند، و احساس دست دوم می توانند به عنوان یک ستون فقیری برای جزئیات رنگی عمل کنند.
2) جستجو سایت های که کالا های دست دوم به فروش می رسانند. برای داشتن یک منبع برای قطعات و لوازم جانبی مبلمان منحصر به فرد، دست ساز و ملایم استفاده می شود.

دکوراسیون منزل

3) احساس نمی کنید توسط “جفت” به دام افتاده است. گاهی اوقات فشار خرید دو چیز بسیار گران می شود. به جای خرید لامپ ها یا تختهای دوشاخه در جفت، خرید یکی را انتخاب کنید و گزینه انتخاب دوم را با انتخاب یک اقلام ارزان تر، حتی اگر آن را مطابقت ندهید.

4 ) هنر خود را در مقابل خرید آنها قرار دهید. یک بوم را بگیرید و یک شاهکار را رنگ کنید. اگر شما هنری نیستید، عکس های چاپ شده، انفجار، و نصب شده بر روی دیوار در فریم های جالب است.

دکوراسیون

نکات مهم در طراحی دکوراسیون

رنگی را انتخاب کنید که هنگام از خواب بیدار شدن لذت ببرید.
یک تم را انتخاب کنید که به راحتی نمیتواند رشد کند یا مجددا با سن مجددا کار کند. چیزی که واقعا به آن علاقمند هستید و یک زیبایی شناختی که واقعا مطابق با آن هستید، را پیدا کنید تا بتوانید از محاکمه و خطا در ایده های دکوراسیون اجتناب کنید.
اطمینان حاصل کنید که رنگ ها هماهنگ می شوند. حتی اگر آنها مطابقت نداشته باشند، هماهنگی مهم است، به ویژه وقتی که فضاهای کوچک را به حداکثر برسانید.
کاراکترها را از فیلمها یا نمایشهای تلویزیونی انتخاب نکنید. شما آنها را در زمانی که شما با اتاق خود را انجام داده اید، از بین ببرید.

هشدارها در طراحی دکوراسیون

در اتاق کوچک خود مبلمان زیادی قرار ندهید. شما می خواهید در آن مکان به استراحت بپردازید و نباید احساس کنید که کمد های شما در حال گرفتن آرامش شما هستند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *