طراحی اتاق خواب دختر

طراحی دکوراسیون اتاق خواب دختر

بهترین دکوراسیون اتاق خواب مخصوص دختران

 

اگر به فکر تغییر  دکوراسیون و طرحی اتاق خواب دختر خود هستید نگران نباشید ما به شما کمک خواهیم کرد که یک طراحی اتاق خواب دختر با هزینه ی کم داشته باشید. شاید وقتی به فکر تغییر دکوراسیون می افتید فکر می کنید که باید هزینه ی زیادی را صرف کنید تا باب میل فرزندتان باشد. نگران نباشید ما در این مقاله به شما آموزش خواهیم داد که چگونه یک طراحی دکوراسیون اتاق خواب برای دختر عزیزتان داشته باشید.

دکوراسیون اناق خواب دخترانه

انتخاب رنگ اتاق خواب دختر کودک

مهم ترین مسئله برای دیزاین انتخاب رنگ است. شما باید اول نظر فرزندتان را بپرسید. اگر فرزند شما کوچک است سعی کنید از رنگی استفاده کنید که بعد از بزرگ شدن فرزندتان مجبور نباشید بار دیگر رنگ و یا کاغذ دیواری اتاق خواب را تغییر دهید. رنگ های پاستیلی مثل سبز و زرد مناسب دختران نوجوان نیست پس بهتر است از این رنگ ها استفاده نکنید. مناسب ترین رنگ برای اتاق خواب کودک رنگ یاسی و آبی فیروزه ای می باشد که برای هر سنی مناسب است. علاوه بر این ها شما باید روحیات فرزندتان را در نظر بگیرید و رنگ مناسب روحیات فرزندتان را انتخاب کنید و اتاق خواب فضایی است که دختر شما زمان زیادی را در آنجا می گذراند و رنگ ها تاثیر زیادی بر رفتار فرزندان دارد پس ساده از این مسئله عبور نکنید.

طراحی داخلی اتاق خواب دختر

خرید تخت و مبلمان برای دکوراسیون و طراحی اتاق خواب دختر

سعی کنید تخت خوابی را بخرید که دارای قسمت های مجزا باشد و شما بتوانید چند سال از آن استفاده کنید. بعضی تخت ها چند کاربری هستند و می توانید موقع بازی کردن فرزندتان آن را به مبل تبدیل کنید. (مثل تصویری که در عکس زیر موجود می باشد). یک سری تخت ها نیز قابل تغییر سایز هستند وشما با بزرگ تر شدن فرزندتان مجبور به تغییر تخت خواب نخواهید شد. موقع خرید به این مسائل دقت کنید تا بعد از گذشت زمان مجبور نشوید دوباره هزینه کنید.

 

دکوراسیون تخت خواب کودک مدرن

 

تزئینات داخلی اتاق خواب دخترانه

بعد از این ها به سراغ اصلی ترین مسئله دکوراسیون و طراحی اتاق خواب دختر  با وسایل دکوری و تزینی هست می رویم. برای تزئین حتما از کاغذ رنگی ها استفاده کنید و شخصیت های مورد نظر فزندتان را با مقوا خمیر و یونولیت درست کنید و روی دیوار بچسبانید . هنگام درست کردن این وسایل از فرزندتان کمک بگیرید تا هم از خلاقیت دخترتان استفاده کنید و ذهن کودکتان باز کنید  و همچنین با این کار سبب می شود که او ارزش این شی را بداند و از دیدن آن به وجد بیاید. در دکوراسیون اتاق خواب دختر  حتما از تاب استفاده کنید تاب ها هم جنبه تزئینی دارند و هم وسیله بازی خوبی برای دختر بچه ها می باشد. برای سقف اتاق از شب رنگ استفاده کنید. شب رنگ ها سبب می شود موقعی که دخترتان در اتاق تاریک تنها است احساس آرامش پیدا کند. ولی اگر فرزند تان از تاریکی می ترسد حتما یک آباژور کنار تخت او قرار دهید.

طراحی و دکوراسیون داخلی اتاق خواب دختر بچه

طراحی داخلی اتاق کودک برای مدرسه

اگر فرزند شما می خواهد به مدرسه برود باید  دکوراسیون و طراحی اتاق خواب دختر تان را به کل عوض کنید و یک محیط خلوت و ساکت برای اتاق او در نظر بگیرید تا در آرامش درس را بخواند برای این کار شاید مجبور شوید به کل طراحی داخلی اتاق کودک را تغییر دهید تا بهترین شرایط را برای درس خواندن فرزندتان محیا کنید. شاید این کار هزینه زیادی داشته باشد ولی با درخواست کمک از مشاورین ما در این زمینه هزینه ها را به حداقل برسانید. حتما راجب این مسئله با متخصصین در این زمینه حرف بزنید تا اطلاعات لازم را بدست آورید.

دیزاین اتاق خواب کودک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *