طراحی اتاق پذیرایی ؛ چگونه اتاق پذیرایی منزل را تزئین کنیم؟

طراحی اتاق پذیرایی ؛ چگونه اتاق پذیرایی منزل را تزئین کنیم؟

برای دکوراسیون منزل و اتاق پذیرایی خود یک قطعه هنری بزرگ را انتخاب کنید. یک راه ساده برای طراحی داخلی یک دیوار بزرگ، انتخاب یک قطعه هنری برای پوشش بخش بزرگی از فضا است، مانند نقاشی یا چاپ. این تاکتیک یک اثر چشمگیر ایجاد می کند، گرچه قطعات بزرگ هنری معمولا به طور غیرمستقیم گران تر از کوچکتر هستند. این قطعه را می توان برای پر کردن بهتر دیوار استفاده کرد، اما واقعا، هر قطعه بزرگ به اندازه کافی کار خواهد کرد. یک گالری ایجاد کنید. یکی دیگر از گزینه ها این است که یک دسته از قطعات قاب کوچکتر را باهم ترکیب کنید. چگونه شما آنها را ترتیب می دهید تا به شما برسد. شما می توانید برای یک رویکرد بی نظیر بروید، فقط آنها را در جایی قرار دهید که می بینید یا می توانید آنها را به شکل یک الگو، مانند یک مربع بزرگ یا چندین ردیف قرار دهید.

دکوراسیون منزل

از رشته ای برای آویزان کردن نقاشی های هنری استفاده کنید. یک راه برای ایجاد یک نگاه چشمگیر به آن را برای شروع با برخی از چاپ و رشته است. شما حتی می توانید از تصاویری را که از طریق اینترنت بر روی cardstock چاپ می کنید، استفاده کنید. رشته در سراسر دیوار را در یک الگو نامتقارن یا زایگاگ قرار دهید. کلیپ های تصویر را به رشته ها با کلیپ های هنری در یک الگوی دل انگیز قرار دهید، مطمئن شوید که آنها را در فضا خوب هستند، به طوری که آنها همه با هم درهم و برهم نیست. شما همچنین می توانید از پتینه کاری برای تزئین دیوار های خود استفاده کنید.

طراحی اتاق پذیرایی

استفاده از آیینه برای دکوراسیون

کلکسیون خود را نشان دهید در یک دیوار بلند قفسه بندی کنید و مکان مهمی برای نشان دادن مجموعه خود داشته باشید. از یک ردیف از قفسه ها در یک رنگ استفاده کنید تا با هم نگاه کنید. از آینه استفاده کنید. آینه ها می توانند فضای بیشتری را به نظر برساند زیرا نور و فضا را بازتاب می دهند. سعی کنید آینه های تکراری را به صورت تزئینی اضافه کنید، مانند یک سری آینه های بیضی شکل در یک ردیف یا یک الگوی تکرار آینه های شکل الماس باشند.

تزئینات داخلی

وقتی دیوار را تزئین می کنید بافت با جلوه های ۳ بعدی را اضافه کنید ، به احتمال زیاد به هنر دو بعدی فکر می کنید، مانند نقاشی و عکس . هنگامی که تمام تزئینات شما در برابر دیوار تخت است، اثر نیز می تواند صاف باشد. با این حال، اضافه کردن هنر ۳D می تواند بافت و عمق دیوار را جالب تر کند ، به دلیل آن است که تزئینات را به طور جزئی از دیوار می کشد .به عنوان مثال، سعی کنید مجموعه ای از صفحات را که از دیوار خارج می شوند، نمایش دهید یا از گل های ابریشم بزرگ استفاده کنید تا بخشی از دیوار را پوشش دهید. شما همچنین می توانید چراغ های تزئینی نازک را از سقف در نزدیکی دیوار آویزان کنید تا تزئینات را از دیوار بیرون آورید. نقاشی هایی که تقریبا مجسمه ها هستند، به این معنی که جنبه های سه بعدی برای آنها دارد، همچنین به خوبی کار می کنند.

تزئینات داخلی

استفاده از پرده برای تزئینات داخلی

یک اثر گیلاسی ایجاد کنید. یک پرده بافته شده روی دیوار را برای یک اثر جادویی آویزان کنید. شما حتی می توانید از یک فرش تزئینی روی دیوار به عنوان یک پرده استفاده کنید. با این حال، اگر این گزینه ها بیش از حد گران هستند، انتخاب یک پارچه تزئینی (دوخته شده) و یا حتی ورق ارزان را می توانید استفاده کنید. به یاد داشته باشید که چاپ های بزرگتر برای یک دیوار بهتر کار خواهند کرد. همچنین لازم است ابتدا پارچه را تمیز کنید.

طراحی اتاق پذیرایی

شما می توانید از میله های پرده ای برای آویزان کردن آن استفاده کنید، اما اگر می خواهید ارزان تر شود، و مناسب با بودجه شما باشد سعی کنید نقاشی چوبی را از یک فروشگاه بهبود خانه امتحان کنید. به سادگی لبه را بالا ببرید و با دوختن یا استفاده از چسب پارچه، یک آستین را در بالا و پایین ایجاد کنید. میله ها را وارد کنید و میله بالا را از قلاب آویزان کنید. یکی دیگر از گزینه ها این است که یک تکه پارچه را روی یک بوم قرار دهید و از آن برای تزئیت دکوراسیون اتاق پذیرایی خود استفاده کنید. شما عزیزان برای دکوراسیون منزل خود میتوانید با شماره های ما تماس بگیرید تا همکاران ما در مجموعه نیم رخ طلایی به شما در طراحی و دکوراسیون منزل کمک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *