چگونه یک طراحی داخلی دکوراسیون خوب را ایجاد کنیم؟

ایده های ناب برای استفاده بهینه از فضا در طراحی داخلی شیک منزل

برای اینکه یک طراحی داخلی خوب ایجاد کنیم باید اول سلیقه ی مشتری را در نظر بگیریم و بپرسیم که چه سبک و رنگی را دوست دارد. بعد با دید ان  یک فضا را طراحی داخلی دکوراسیون منزل انجام دهیم. این به این معنا نیست که اصول طراحی درست را در طراحی به کار نبریم و فقط سلیقه ی مشتری را در طراحی داخلی دکوراسیون منزل مد نظر بگیریم بلکه این است با تلفیقی از هنر خود و سلیقه ی مشتری را برای ایجاد یک طراحی خوب در نظر بگیریم. و سعی کنیم با هنر خود و تلفیق زیبای رنگ ها مشتری را شگفت زده کنیم تا لذت کافی را با دیدن فضا ببرد. لازمه ی همه ی این ها وجود یک طراح حرفه ای و خلاق است که ب درستی با اصول هنر دکوراسیون آشنا باشد و شما را از دیدن طراحی داخلی شگفت زده کند. شما باید فضا هایی که مشتری نیاز دارد را برایش تعبیه کنید و از کمترین فضا بیشترین فضای کاربردی را طراحی کنید و جزئیات را مثل یک پازل کنار هم قرار دهید.

در طراحی دکوراسیون منزل چه اصولی را باید انجام داد؟

اندازه پروژه را در نظر بگیرید و اینکه طراحی را برای یک منزل می خواهید انجام دهید یا یک مجتمع تجاری اداری . میزان هزینه ای که می خواهد مشتری پرداخت کنید نیز اصل مهمی است. در هر صورت باید طوری فضا را طراحی دکوراسیون انجام دهید که کاملا کاربردی باشد و فضای پرتی باقی نماند. برای یک محیط اداری فضا را جوری پارتیشن بندی کنید ک دسترسی به همه چیز راحت باشد و افرادی که در ان محیط کار می کنند  بدون نیاز زیاد به رفت و آمد کارهایشان انجام شود.

طراحی داخلی

با مشتریان صحبت کنید تا سلیقه خود را به شما بگویند.از آن ها بخواهید تا لوازمی مثل مبل و تابلو هایی که میخواهند برای منزل خود بخرند را آنلاین پیدا کنند و ب شما نشان دهند تا شما را برای طراحی داخلی دکوراسیون منزل راهنمایی کند. برای نقاشی ساختمان و تزئین دیوار ه آیا از پیتنه کاری مدرن که ما با قیمت ارزان در تهران انجام میدهیم استفاده میکنند یا کاغذ دیواری یا هر مدل دیگری از آنها بپرسید. شما با این کار  می توانید عمل طراحی داخلی دکوراسیون منزل را با اطلاعات بیشتری انجام دهید و همچنین می توانید با آنها برای پیدا کردن چیزهایی که دوست دارند صحبت کنید تا از سلیقه آن ها با خبر شوید.

اصولی که باید در طراحی داخلی دکوراسیون منزل رعایت کنیم

از قبل برای طرحی که می خواهید انجام دهید  بشینید و یک پلان طراحی کنید. از خلاقیت خود استفاده کنید. رفتن به کتابخانه ها و دیدن طرح های جدید خلاقیت شما را در طراحی بیشتر خواهد کرد. هر چیزی را باجزئیات زیاد انجام دهید تا کامل شود. مجددا طراحی کنید تا زمانی که اطمینان حاصل کنید که طرح بی عیب و نقص باشد. و کارفرما و یا مشتری از کارتان راضی باشد. اگر پروژه خیلی مهم است قبل از اجرای پروژه تصویر سه بعدی ان را با 3d max طراحی کنید و به مشتری یا کار فرما نشان دهید در صورت موافقت کار را پیاده سازی کنید.

طراحی داخلی

طراحی داخلی دکوراسیون منزل را با برنامه های کامپیوتری قبل از شروع کار

طراحی داخلی منزل خود را بر روی کامپیوتر اسکن کنید. میتوانید با استفاده از نرم افزار های موجود در بازار استفاده کنید و طرح خود را به آسانی با آن نرم افزار ها و به صورت سه بعدی برای مشتری به نمایش در بیاورید. زمانی که شما این کار را انجام می دهید مشتری قبل از پیاده سازی طراحی تمام جزئیات کار را بررسی میکند و اگر مشکلی در طراحی شما بود و با اگر از قسمتی در طراحی راضی نبود آن را به شما می گوید و شما میتوانید آن مشکل را برطرف کنید و از مشتری تایید بودن پروژه را گرفته و سپس بعد از آن طراحی را به صورت عملی انجام داده و کار پیاده سازی طراحی را انجام دهید. شما عزیزان می توانید برای طراحی داخلی منزل خود با شماره های ما تماس بگیرید تا همکاران ما در گروه نیم رخ طلایی به شما کمک کنند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *