طراحی داخلی با رنگ صورتی

در مقاله قبل در مورد نحوه استفاده از رنگ صورتی در طراحی داخلی و دکوراسیون منزل صحبت کردیم در این مقاله می خواهیم به ترکیب رنگ صورتی با سایر رنگ ها و استفاده از سایه های مختلف رنگ صورتی در تزئینات داخلی منزل بپردازیم ، با ما همراه باشید.

بازی با سایه های مختلف صورتی

سعی کنید دکوراسیون را با سرخ کردن یا افزایش دادن برای اضافه کردن ظرافت طراحی کنید . رنگ صورتی همچنین در انواع سایه های مختلف است که برای سبک های مختلف دکور مناسب می باشد. سعی کنید دکوراسیون با صورتی های ظریف مانند سرخ شدن، پوسته های صورتی، و رز را به خانه خود را به یک احساس عجیب و غریب و پاپ صورتی اضافه کنید.  به عنوان مثال، یک رنگ خنثی مانند سفید یا خاکستری را برای پایه انتخاب کنید. تزئین بالش، قاب عکس یا گلدان، همه در سایه های مختلف صورتی انجام دهید.

دکوراسیون منزل

طراحی را با دکوراسیون تیره برای نگاه خیره کننده شروع کنید. پین های تیره تیره، مانند صورتی گرم، توجه زیادی را جلب می کنند. به عنوان نتیجه، شما باید از آنها به طور عمده به عنوان قطعه ضربه استفاده کنید که چشم خود را حفظ می کند. از صورتی های جسورانه در آثار هنری، اثاثه یا لوازم داخلی، یا بخشی از یک فرش الگو استفاده کنید. اگر چه شما می توانید دیوارها را با پین های رنگارنگ رنگ کنید، بعضی افراد ممکن است این غریزه را پیدا کنند. بهتر است که به اتاق های کوچکتر یا دیوارهای لهستانی برسید. جور کردن صورتی گرم با رنگ آبی سبز یا آبی به منظور بیان جسورانه و پر جنب و جوش خیلی ظاهر زیبایی می تواند داشته باشد.

از لایه های مختلف سایه های صورتی برای ایجاد ظرافت جوانی می توانید استفاده کنید. این نوع تزئینات تک رنگ است. از رنگ صورتی به عنوان یک رنگ پایه استفاده کنید و سپس قطعات تزئینی خود را با سایه های مختلف صورتی لایه بندی کنید، این نوع تزئینات به زیبایی اتاق خواب کمک میکنند. به عنوان مثال، اگر شما در حال تزئین یک اتاق مهد کودک یا کودک هستید، می توانید از چندین سایز صورتی استفاده کنید تا یک نگاه منحصر به فرد ایجاد کنید. سعی کنید لایه های دیوار صورتی روشن با مبلمان صورتی حباب صورتی، و لوازم جانبی گل صورتی داغ باشد.

طراحی داخلی

تکمیل دکوراسیون منزل با رنگ صورتی

جفت کردن صورتی با رنگ های تیره رنگ، زاویه ای صاف تر با رنگ های تیره تر دارد. رنگ های تیره مانند سیاه و قهوه ای، خاکستری تیره و چوب تیره اجازه می دهد تا سبکی صورتی به نظر برسد. به عنوان مثال، اثاثیه یا لوازم داخلی صورتی بزرگ چوب با چوب تیره به نظر می رسد. شما می توانید مبلمان صورتی را در طبقه کاشی های تاریک قرار دهید تا ظاهر زیبا و پیچیده ای داشته باشد.

دکوراسیون منزل صورتی

از رنگ های فلزی برای تکمیل صورتی استفاده کنید. همچنین صورتی با رنگ های فلزی مانند نقره و طلا نیز جفت می شود. به عنوان مثال، شما می توانید صندلی های اتاق ناهار خوری خالص صورتی را با یک چراغ طلایی تزیین کنید. این امر باعث روشن شدن اتاق می شود و رنگ های طلایی و صورتی به زیبایی یکدیگر را تکمیل می کنند. به طور مشابه، شما می توانید یک سایه خنک صورتی برای یک فرش منطقه اتاق نشیمن استفاده کنید و آن را با مبلمان خاکستری و وسایل نور نقره ای جایگزین کنید. شما می توانید آن را در سراسر خانه تطبیق دهید و سایه های مختلف و یا صورتی با انواع بافت های فلزی را تست و آزمایش کنید.

تزئینات داخلی

از صورتی استفاده کنید. شما همچنین می توانید صورتی را به عنوان یک آهنگ خنثی استفاده کنید. به عنوان مثال، دیوارهای خود را با رنگ بژ رنگ کنید که دارای رنگ های صورتی است. با اضافه کردن قطعات لهستانی صورتی به اتاق، می توانید منزل خود را زیبا تر کنید . به عنوان مثال، بالش، تصاویر یا ترتیبات گل را امتحان کنید. این یک روش عالی برای ترکیب صورتی در شیوه ای ظریف و پیچیده است.ذدر عوض شما می توانید دیوارهای خود را صورتی رنگ و سپس آن را با مبلمان و لوازم جانبی بی طرف تر جفت کنید. این امر به دیوارهای صورتی اجازه می دهد خنثی تر شود. صورتی با بسیاری از سبک ها کار می کند. شما می توانید از صورتی استفاده کنید تا یک ظاهر شبیه شیک، سبک پر زرق و برق و لوکس، و یا پرطرفدار تابستانی گل، ایجاد کنید. شما می توانید برای طراحی داخلی و دکوراسیون منزل خود با کارشناسان ما در گروه نیم رخ طلایی تماس بگیرید و از ان ها بخواهید تا کار طراحی شما را انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *