طراحی داخلی و دکوراسیون آشپزخانه

ایده های ناب را در ویدیو زیر مشاهده کنید

طراحی داخلی آشپزخانه مدرن در تهران

با گذشت زمان، طراحی داخلی آشپزخانه مهمتر شده است. آشپز خانه قلب خانه است و محیطی است که خانم خانه زمان زیادی را در انجا میگذراند. به همین دلیل باید خانم ها انجا راحت باشند. شما می توانید آشپزخانه را طوری طراحی کنید که فضای مناسب برای پذیرایی از مهمانان برای وعده های غذایی داشته باشد ولی این در خانه های مدرن که دارای طرح باز وطراحی داخلی آشپزخانه هستند و آشپزخانه را با مناطق زندگی و ناهار خوری مرتبط می کند، صادق است. در مناطق شهری هند، از جمله شهرهای چنای و بنگلور، طراحی داخلی آشپزخانه اغلب در مناطق اجتماعی حتی در ویلاها و خانه های کوچک هم ادغام می شود.

طراحی داخلی آشپزخانه

چه چیزهایی برای طراحی داخلی و دکوراسیون آشپزخانه مدرن ضروری است؟

دکوراسیون آشپزخانه های مدرن طراحی شده اند که هوشمند، کارآمد، کاربردی و عملی باشند. آنها سیستم های ذخیره سازی زیبایی دارند که مخفیانه پنهان می شوند، صفحات ضد آب را خنک نگه می دارند و اتاق به اندازه کافی بزرگ می شود. دکوراسیون آشپزخانه مدولار امروز با توجه به جزئیات طراحی شده اند تا اطمینان حاصل شود که فضای خاصی برای ذخیره همه چیز وجود دارد، از جمله لوازم خانگی، بطری ادویه جات و ظروف. قفسه های شناور می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا مواردی را که می خواهید در دکوراسیون آشپزخانه نمایش داده شود را ذخیره کنید، از آن جمله است: ظروف رنگی، وسایل آشپزخانه مس، که یک سبک صنعتی مدرن به آشپزخانه یا کتاب های دستور غذا را می دهد.

دکوراسیون آشپز خانه ای کاربردی و علمی است که تمام اصول طراحی در آن رعایت شده باشد. و باید به نخوی باشد که بشود با کابینت بندی وسایل مرتبط اشپز خانه را نزدیک به هم قرار داد. طراحی آشپز خانه مدرن

دکوراسیون آشپزخانه

توسعه فضای آشپزخانه برای یک دیزاین و طراحی شیک

از آنجایی که روند مدرن به سمت ایجاد فضاهای چند منظوره در خانه متکی است، ایده عالی این است که یک ویژگی را به کار ببندید که طراحی داخلی و دکوراسیون آشپزخانه شما به این اثر کمک می کند. به عنوان مثال، شما می توانید یک شمارنده جزیره ای که به عنوان یک جدا کننده اتاق و همچنین یک نوار، کابینه ذخیره سازی و ناهارخوری در طراحی داخلی و دکوراسیون آشپزخانه شما عمل می کند نصب کنید. علاوه بر این، آشپزخانه های مدرن باید تهویه مناسب داشته باشند، به خصوص از آنجایی که برنامه های باز باعث بوجود آمدن بوی ها یا سیگار می شوند تا فضاهای اجتماعی متصل شده مانند اتاق نشیمن و اتاق غذاخوری را نفوذ کنند. بنابراین، پنجره های بزرگ و قدرتمند استخراج توصیه می شود. آشپزخانه های مدرن باید دارای طراحی داخلی و دکوراسیون آشپزخانه ساخته شده با هود استخوانی باشند. اگر مجددا آشپزخانه خود را بازسازی کنید، کل سیستم، از جمله یک گاز / بخار و بخار، حدود 25000 روپیه برای کوچکترین و ارزان ترین مدل ها هزینه خواهد کرد. قیمت ها بسته به نوع برند و اندازه ی استخراج کننده و اجاق گاز متفاوت است. در بسیاری از آپارتمان های قدیمی تر در شهر هایی مانند بمبئی که جوامع مسکونی محدودیت هایی برای ایجاد تغییرات در نمای خارجی ایجاد می کنند، ممکن است همیشه یک دستگاه استخراج کننده با لوله مکش برای نصب کردن بوی ها و دود کردن نصب نباشد. در چنین مواردی، یک فن قوی و خاموش اگزوز باید در آشپزخانه باشد.

دکوراسیون داخلی آشپزخانه

هزینه دکوراسیون و طراحی داخلی یک آشپزخانه مدرن یا بازسازی آن چقدر است؟

این بستگی به عوامل متعددی از قبیل اندازه طراحی داخلی و دکوراسیون آشپزخانه شما، مواد مورد استفاده و همچنین طراحی کلی که می خواهید انجام دهید. به یاد داشته باشید که هزینه ساخت آشپزخانه های مدرن از ابتدا، همانند بازسازی آشپزخانه قدیمی شما نیست که آن را به چیزی جذاب تبدیل کند. بنابراین، قبل از تصمیم گیری، توصیه می کنیم با چند برنامه ریز آشپزخانه حرفه ای تماس بگیرید و چند نقل قول دریافت کنید. قیمت شروع یک آشپزخانه مدولار اولیه می تواند حدود 100000 INR باشد. با این حال، این به طور قابل توجهی بسته به طراحی، لوازم، لوازم جانبی و اتمام آن متفاوت خواهد بود. نقش روشنایی در یک آشپزخانه مدرن چیست؟

طراحی آشپزخانه

دکوراسیون یک آشپزخانه مدرن

برای ایجاد یک طراحی داخلی و دکوراسیون آشپزخانه مدرن، باید از منابع نور آن، هر دو طبیعی و مصنوعی، فکر کنید. سیستم های نورپردازی در آشپزخانه های معاصر باید زیبایی شناسی و کاربردی باشند! بنابراین، ما توصیه می کنیم که از لامپ های LED استفاده کنید که به شما امکان می دهد تا زمینه هایی را که نیاز به روشنایی بیشتری دارند روشن کنید. ایده دیگری این است که قاب های چراغ های LED را در کف طراحی داخلی و دکوراسیون آشپزخانه یا در امتداد لبه سقف قرار دهید. به طور مشابه، شما می توانید آنها را در زیر قاب اصلی قفسه های خود و یا کانتور یک جزیره آشپزخانه اضافه کنید. لامپ های LED گران تر از گرایش های معمولی رشته ای هستند، اما هزینه های انرژی خود را در بلند مدت کاهش می دهند و سیاره را نجات می دهند. سقف کاذب یا دیوار پوششی می تواند برای رفع چراغ های LED در یک صفحه نمایش خلاق استفاده شود که به عنوان برجسته طراحی داخلی و دکوراسیون آشپزخانه شما قابل استفاده است. شما همچنین می توانید در مورد حلق آویز چند لامپ آویز ظریف بیش از یک جزیره یا نوار مقابله برای اضافه کردن پیچیدگی به طراحی آشپزخانه خود را.

هزینه دکوراسیون آشپزخانه

در طراحی داخلی و دکوراسیون آشپزخانه ایرانی چگونه می توانم آشپزخانه خود را با مناطق دیگر خانه ام ادغام کنم؟

همانطور که قبلا ذکر شد، برنامه های باز از منظر روز در خانه های مدرن است و این به طراحی داخلی و دکوراسیون آشپزخانه ها گسترش می یابد. شما می توانید آشپزخانه را با دیگر بخش های اجتماعی خانه مانند اتاق غذاخوری و اتاق نشیمن ادغام کنید. این نه تنها باعث می شود که دکوراسیون منزل خانه شما مرسوم باشد بلکه از بین بردن دیوارها نیز در این مناطق مشترک بهینه سازی شده است!  شما می توانید یک طرح باز به خوبی یکپارچه ایجاد کنید، با ساختن آشپزخانه خود را به منطقه ناهار خوری، با طراحی است که در مکان های جامد، اما بخش های توخالی است که شما می توانید صندلی و یا مدفوع قرار دهید. به همین ترتیب، آشپزخانه یا آشپزخانه می تواند یک عنصر باشد که بصری اتاق غذاخوری مجاور در فضای مشترک را جدا کند.

هزینه طراحی آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه ایرانی

اگر در استودیو آپارتمان، استودیو یا یک خانه کوچک زندگی کنید، ارزشمند است که جایگزین های رادیکال بیشتری مانند طراحی داخلی و دکوراسیون آشپزخانه پیش ساخته یا سفارشی برای طراحی فضای محدود یا کوچک طراحی شده باشد. برخی از این طرح ها بسیار هوشمندانه هستند که می توانید یک آشپزخانه را در یک میز بزرگ در یک اتاق نشیمن پنهان کنید. طراحی داخلی و دکوراسیون آشپزخانه سفارشی شده و یا پیش ساخته، می تواند هر چیزی را از 3،000،000 INR برای یک طرح کوچک کوچک تا 10،000،000 برای مدل مدرن با لوازم و تجهیزات استاندارد حرفه ای هزینه کند.

تزئینات داخلی

مجموعه ما از بهترین طراحان داخلی آشپزخانه تشکیل شده است که میتواند دکوراسیون آشپزخانه شما را به بهترین شکل انجام دهند

قبل از انتخاب یک طرح، لیستی از آنچه که از طراحی داخلی و دکوراسیون آشپزخانه ایرانی نیاز دارید را تهیه کنید. به عنوان مثال، برای یک زوج زندگی در یک منطقه شهری مثل بنگلور یا پونه، اگر آشپزی اولویت نداشته باشد، با سبک زندگی پر مشغله و سهولت خوردن غذا به خانه تحویل داده می شود، سرمایه گذاری در یک طراحی داخلی و دکوراسیون آشپزخانه ایرانی و بخاری با ظرفیت بالا و یا یک اجاق ساخته شده ممکن است کاملا غیر ضروری باشد به طور مشابه، در یک خانه آخر هفته در یک منطقه مانند Munnar یا Ooty، که در آن شما می خواهم در حالی که بازدید کنندگان خود را سرگرم آشپزی، طراحی داخلی و دکوراسیون آشپزخانه ایرانی با لوازم حرفه ای و همچنین یک شمارۀ ناهار خوری که مهمان صندلی می باشد، یک گزینه کاربردی است. از طریق آشپزی های مدرن طراحی شده حرفه ای را در تقدیر و بررسی قرار دهید و موارد مورد علاقه خود را ذخیره کنید تا بتوانید از آنها به عنوان مرجع استفاده کنید زمانی که ایده های خود را با برنامه ریز طراحی داخلی و دکوراسیون آشپزخانه ایرانیبه اشتراک می گذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *