چگونه نقشه خانه خود را طراحی کنیم؟

چگونه نقشه خانه خود را طراحی کنیم؟

ما در مقاله قبل به چگونگی ایده گرفتن برای طراحی نقشه دکوراسیون منزل پرداختیم . در این مقاله می خواهیم به سازماندهی ایده ها برای طراحی نقشه بپردازیم، شما میتوانید با ساختن منزل خود و انجام تزئینات داخلی منزل رویایی خود را داشته باشید. با ما در ادامه این مقاله همراه باشید تا در مورد طراحی داخلی ساختمان بیشتر آشنا شوید.

طراحی نقشه خانه

سازماندهی و تدوین ایده برای طراحی نقشه

یک بودجه مناسب تهیه کنید. به جای سوال «چقدر هزینه لازم است تا من منزل رویایی خود را بسازم ؟»، از خود بپرسید «چقدربودجه برای انتخاب منزل در اختیار دارم؟» این به شما کمک می کند تا شکل ایده شما واقعیتری پیدا کنید و چشم انداز روشنتری را برای شما به ارمغان بیاورید. بودجه بندی نیروی اصلی شما در روند طراحی در حال حرکت به جلو است. اگر اولین بار است که یک خانه را ایجاد می کنید، ممکن است مفید باشد که با یک برنامه ریز مالی معتبر که می تواند با مفاد بودجه خود را با شما در میان بگذارد، مشورت کنید و آن شخص به شما توضیح دهد که منحنی های بالقوه مانند مالیات بر فروش مصالح ساختمانی و اینکه آیا هزینه اموال در وام مسکن خود شامل شود یا خیر؟

طراحی ظاهر منزل

یک نوت بوک طراحی کنید نوت بوک رشته گرافیکی محکم برای ضبط یادداشت ها و تفاسیر شما میباشد. این منبع ساده است که در آن طرح شما برای خانه شما در نهایت شکل می گیرد. شما می توانید از صفحات خود برای عکس گذاری، حذف کردن محاسبات، جمع آوری اطلاعات تماس برای پیمانکاران احتمالی و پیگیری سایر جزئیات مهم مرتبط با پروژه استفاده کنید. محتویات نوت بوک را به بخش های اتاق تقسیم کنید و از برگه های رنگی برای علامت گذاری صفحات استفاده کنید. به این ترتیب، می توانید به راحتی بین طرح های مختلف برای قسمت های مختلف خانه به عقب و جلو بروید. جمع آوری تمام مواد خود را در یک مکان به شما اجازه می دهد تا کار بسیار کارآمد تر برای پیدا کردن آنچه شما دنبال آن هستید.

طراحی منزل

در نظر گرفتن نیاز های خود برای طراحی منزل

نیازهای فردی خود را در نظر بگیرید. اکنون که در مورد مستندسازی آنچه میخواهید جدی هستید، وقت آن رسیده است که چیزی را که لازم دارید نادیده بگیرید. این جایی است که ملاحظات مانند فضا، حریم خصوصی و تکنیک های ساخت خاص به بازی خواهد افتاد. شما احتمالا قبلا برای بسیاری از این عوامل به طور ناخودآگاه، وقتی که ایده ها را تعریف می کنید، تشخیص داده می شود، بدین معنا که فقط باید مشخص شود که کدام یک از آنها غیر قابل مذاکره است. برای تعیین نوع فضای زندگی که برای شما مناسب است، ممکن است به تعیین تعداد، سنین و روابط افرادی که آنها را به اشتراک می گذارند کمک کند. یک خانه دو نفره دو خوابه ممکن است به اندازه کافی بزرگ نباشد، اگر شما در حال برنامه ریزی برای شروع یک خانواده هستید، اما خانه ای با سبک احیای تودور کمی بیشتر می تواند فضای مورد نیاز خود را بدون نیاز به زیبایی شناسی مورد علاقه خود قرار دهد.

لیستی از ویژگی های ضروری را ایجاد کنید. تحت عنوان های فردی برای هر یک از اتاق های اصلی، شروع به نامگذاری امکانات رفاهی که فقط باید داشته باشید. شاید شما در مورد شمارنده آشپزخانه جزیره دیوانه شده اید، یا همیشه می خواستید پنجره های خلیج یا یک اتاق نشیمن با گوشه خواندن راحت داشته باشید. این قسمت جالب آن است. بگذارید تصور شما به صورت وحشیانه انجام شود و چیزهایی را که همه چیز را فریب می دهد را پاک کنید. دریافت کنید به همان اندازه که به نظر شما نیاز دارید. اطلاعات بیشتر شما می توانید به معمار یا تیم پیمانکاران خود بدهید، خانه نزدیک تر به خانه خود را به دید اولیه خود خواهد شد. همانطور که شما در پیش نویس یک طرح طبقه قرار می گیرید، می توانید فهرست اقلام موجود در لیست خود را بر اساس آنچه که عملی است، چه مقرون به صرفه و چه معنایی بیشتر دارد.طراحی ظاهر خانه

طرح یک طبقه رویایی را طرح کنید. ابتدا محوطه اصلی را مسدود کنید. برای مثال، ممکن است شما دو اتاق خواب در یک انتهای سطح پایین، با بستر اصلی و حمام جانبی در کنار سالن داشته باشید. اتاق را در مرکز طرح خود برای اتاق باز یا مطالعه قرار دهید، سپس در انتهای دیگر، قسمت های آشپزخانه، اتاق لباسشویی، اتاق غذاخوری و دیگر فضاهای مهم را پر کنید. برای جلوگیری از گیج کردن برنامه طبقه خود، بر روی تکمیل یک سطح در یک زمان تمرکز کنید. هنگامی که شما در طبقه پایین کار می کنید، می توانید به ترسیم سطوح بالا بروید. شما و نیازهای خانواده تان را در ذهن داشته باشید و سعی کنید پیکربندی کنید که راحتی و راحتی را ارتقا دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *