طراحی و دکوراسیون اتاق

چگونه یک اتاق را طراحی کنیم؟

برای طراحی و دکوراسیون منزل خود باید یک مقدار بودجه را تعیین کنید قبل از اینکه بتوانید طراحی داخلی منزل خود را انجام دهید، باید بدانید که چه کاری باید انجام دهید. اگر شما بودجه نامحدود داشته باشید، می توانید این مرحله را امتحان کنید! در غیر اینصورت، در مورد هر بخشی از طراحی اتاق، که شما علاقه مند به تغییر آن هستید، بررسی که می خواهید چقدر هزینه کنید. این به شما کمک می کند که طراحی خود را بر روی آن عناصر که می خواهید به روز رسانی کنید، تمرکز کنید. به عنوان مثال، شما ممکن است قادر نباشید یک فرش جدید را تهیه کنید، اما ممکن است بتوانید یک فرش را ترمیم کنید و تمیز کنید.

دکوراسیون منزل

بودجه تزئینات داخلی شما باید یک لیست باشد که شامل دسته های کلی و یک دسته بندی خاص از نحوه استفاده از پول در هر دسته باشد. این اتاق منحصر به فرد است که شما طراحی می کنید، بنابراین بسته به نوع آشپزخانه، اتاق نشیمن، حمام، اتاق خواب، و غیره متفاوت خواهد بود. برخی از جنبه های موجود در بودجه شما ممکن است شامل موارد زیر باشند:

دیوارها: آیا شما نیاز دارید دیوار های خود را پتینه و یا نقاشی کنید؟ در مورد تعمیر، جایگزینی یا اضافه کردن ویژگی هایی مانند تر و تمیز کردن چوب، قالب بندی تاج یا پانل چه؟ چگونه می خواهید عمل کنید و ایده های خودرا پیاده سازی کنید

پنجره : آیا شما به پنجره های جدید نیاز دارید یا می توانید آنهایی را که دارید داشته باشید؟ پنجره های قدیمی می توانند به شکل کشیده و تاریخی باشند و برای تمیز کردن سخت باشند. آیا شما نیاز به پرده های جدید دارید؟ چه چیزهایی در مورد پارچه های تزئینی، پرده ها، پرده ها یا سایر پنجره ها استفاده می شود؟

کفپوش: آیا باید موکت را جایگزین کنید؟ آیا میخواهید کفهای چوب سخت و یا کاشی را بگذارید؟ آیا شما می توانید با اضافه کردن پارکت و لمینت فضای خود را بروز رسانی کنید؟

تزئینات داخلی

ابزار ها:  آیا منطقه دارای وسایل روشنایی یا لوسترهایی است که نیاز به جایگزینی یا به روز رسانی دارند؟ در مورد خروجی و نور سوئیچ چه چیزی را پوشش می دهد؟ آیا دارای یک سینک، شیر یا حمام است که نیاز به به روز رسانی دارد؟ در مورد میزهای کابینت، کابینت یا لوازم مبلمان (نیمکت، صندلی، میز، قفسه کتاب، تخت، و غیره)چطور؟ آیا آنها هم نیاز به بروز رسانی دارند؟

دکور: این شامل همه چیز از تصاویر در دیوار تا پتو در نیمکت است. در بسیاری از موارد، می توانید یک ظاهر یک اتاق را فقط با تغییر اقلام تزئینی بازسازی کنید. آیا می خواهید عکس یا بوم را به دیوار یا قفسه ها اضافه کنید؟ در مورد مجسمه ها، دکوراسیون دیوار یا خطوط نرم مثل پرتاب بالش یا پتو چیست؟

دکوراسیون مبلمان منزل

ابتدا فکر کنید، برای استفاده از فضای مبلمان چه چیزی لازم است؟ اقلامی مانند تخت، سفارشی یا نیمکت ممکن است به این شرح باشد. سپس، موارد مورد استفاده در مبلمان را در نظر بگیرید که فضای کاربر را دوستانه تر یا سرگرم کننده تر می کند، مانند یک میز قهوه، صندلی کبریت لوبیا یا جدول تزئینی باشد.همانطور که دکور مبلمان را طراحی می کنید، توجه داشته باشید که آنچه شما در حال حاضر دارید و آنچه شما باید آن را بخرید.

طراحی داخلی

تحقیقات آنلاین و ابزار وب برای الهام بخشیدن به آرایش مبلمان و ایده های رنگی می باشند. با استفاده از تم ها و راهنمایی های طراحان از دکوراتورهای حرفه ای، ایده های خلاقانه کمک بگیرید. آزمایش با گزینه های مختلف مبلمان تنظیم با استفاده از وب سایت های برنامه ریزی اتاق رایگان است. برای شروع “طراحی اتاق تعاملی” آنلاین را جستجو کنید. شما همچنین می توانید از این وب سایت ها استفاده کنید یک اتاق مجازی از کف و رنگ های رنگی را به کابینت و مقابله با تپه ها طراحی کنید.

لوازم و ابزار آماده داشته باشید. بدانید که تمیز کردن لوازم، لوازم نقاشی و هر وسیله یا تجهیزات ضروری است. آیا کسی آماده است تا به شما کمک کند هر یک از مبلمان سنگین و شکننده را حرکت دهید.

پتینه

ایده های طراحی داخلی خود را پیاده سازی کنید

با یک تخته سنگ تمیز شروع کنید. طراحی اتاق از تزئینات متفاوت است، زیرا با فضای کامل، از جمله قطعاتی که دائمی مانند دیوارها، پنجره ها و کف ها است، مربوط می شود. هنگامی که پروژه خود را شروع میکنید، باید همه چیز را از راه بیرون کنید تا بتوانید استخوانهای لخت را از آنچه شما باید با آن کار کنید را ببینید. با حرکت دادن مبلمان و هر مورد دکور (از جمله تصاویر روی دیوارها) از اتاق شروع کنید. اگر می توانید آن را در یک اتاق دیگر نگه دارید، قبل از اینکه تصمیم بگیرید که چه چیزی را بفروشید و یا بخرید، وقت خود را صرف پروژه کنید. فضا را تمیز کنید. دیوارها، پنجره ها و کف ها را تمیز کنید و هر گونه وسایل دائمی مانند چراغ ها، سوئیچ های نور، کابینت ها یا پایه ها را تمیز کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *