طراحی کابینت آشپزخانه هایگلاس و mdf ام دی اف

کابینت

نصب و تعمیر کابینت آشپزخانه در تهران با قیمت ارزان

شرکت نیم رخ طلایی یکی از بزرگترین مجموعه های هنری در تهران و کشور میباشد که در زمینه طراحی کابینت آشپزخانه هایگلاس و ام دی اف فعالیت دارد . نیم قدرتمند طراحی ما با استفاده از نرم افزار ۳d max میتواند قبل از اجرا طرح را به شما نشان دهند که ببینید و در صورتی که مورد پسند شما قرار گرفت آن طرح را برای شما پیاده سازی کنیم . هزینه طراحی کابینت آشپزخانه ما در تهران بسیار ارزان میباشد که میتوانیم در سریع ترین زمان ممکن برای شما نصب و در صورتی که نیاز به تعمیر داشته باشد میتوانیم تعمیرات اساسی کابینت ام دی اف را برای شما به خوبی و با هزینه کم تعمیر کنیم . لذا در صورتی که ساکن تهران هستید میتوانید با مشاهده قیمت ها و نمونه کارهای ما طراحی داخلی و دکوراسیون منزل خود را به ما بسپارید.

کابینت آشپزخانه طراحی کابینت آشپزخانه

چیدمان کابینت ایرانی مناسب برای آشپزخانه کوچک و مدرن:

برای آشپزخانه های کوچک ومدرن نباید از رنگ های تیره استفاده کرد به دلیل اینکه فضا را میگیرد و باعث میشود آشپزخانه کوچک تر به نظر برسد. پس بهتر است برای آشپزخانه های کوچک و مدرن از رنگ های روشن و براق استفاده کرد تا فضا گرفته نشود. برای اینکه در این آشپزخانه ها فضای بیشتری داشته باشید میتوان ازطرح کابینت تا سقف استفاده کرد تا بتوان از تمام فضای آشپزخانه استفاده کرد. حتی استفاده از دو رنگ در طرح کابینت مدرن میتواند زیبایی خاصی داشته باشد و فضا را قشنگ تر کند.

کابینت آشپزخانه هایگلاس کابینت آشپزخانه mdf

جدیدترین جنس و مدل های کابینت آشپزخانه هایگلاس

در گذشته طراحی ها بیشتر با جنس فلز بود. اما از معایب فلز این است که بعد از مدتی در اثر رطوبت هوا زنگ میزند، و حتی لبه های تیزی که دارد باعث خدشه وارد کردن به دست و لوازم دیگر می شود و همچنین نمیتوان از طرح خاصی در ساخت این کابینت ها استفاده کرد. اما اکنون جنس آنها تغییر کرده و زیبایی های خود را دارد.

مثل : کابینت آشپزخانه هایگلاس ، ام دی اف کلاسیک مدرن و …

طراحی کابینت آشپزخانه هایگلاس دکوراسیون کابینت آشپزخانه

طراحی کابینت آشپزخانه ام دی اف mdf :

مقاوم در برار رطوبت هوا می باشد و همچنان مقاوم در برابر آسیب می باشد و مقاوم در برابر حرارت و صدا می باشد که باعث شده طرفداران زیادی داشته باشد. شرکت ما به خوبی این نوع را نصب و تعمیر میکند .

دیزاین کابینت آشپزخانه کابینت آشپزخانه در تهران

طراحی کابینت آشپزخانه هایگلاس :

قابلیت انعکاس نور را دارند و به دلیل جنس سیقلی که دارد باعث میشود نظافت این کابینت آشپزخانه هایگلاس نیز راحت تر باشد .

طراحی کابینت آشپزخانه در تهران با قیمت ارزان نصب کابینت آشپزخانه

پر استفاده ترین سبک کابینت در آشپزخانه ها بشناسیم :

همان کابینت های مدرن یا صاف و تخت میباشد مدلی ساده و شیک برای دکوراسیون داخلی آشپزخانه ها مدلی شیک و کمینه گرا این کابینت ها در طرح های دکوراتیو لمینتی یا چوبی استفاده میشوند. کابینت های نوع لمینتی قیمت کمتری نسبت به چوبی دارد که تنوع زیادی نیز دارد

تعمیر کابینت آشپزخانه خرید کابینت آشپزخانه ام دی اف

جدیدترین طرح ها و مدل ها

امروزه آشپزخانه یکی از مهمترین اجزا دکوراسیون خانه به حساب میرود و باتوجه به معماری داخلی خانه ها بیشتر در معرض دید میباشد. وقتی حرف از دکوراسیون میشود بی شک اولین موردی که به ذهنمان خطور میکند کابینت میباشد که دارای تنوع زیادی میباشند که تنوع در رنگ و جنس طرح است که تاثیر اساسی در دیزاین آشپزخانه دارد. در ساخت باید به موارد مختلفی توجه کرد : اندازه فضای آشپزخانه ، دکوراسیون خانه ، رنگ غالب دکوراسیون و… یکی از پر استفاده ترین مدل کابینت آشپزخانه میباشد که در سال های اخیر خیلی از این مدلها استفاده شده و تنوع زیادی نیز در طرح و رنگ دارد.

کابینت آشپزخانه ام دی اف فروش اینترنتی کابینت آشپزخانه

انواع رنگ مناسب

رنگ کابینت در آشپزخانه بسیار مهم میباشد. برای استفاده از رنگ مناسب باید ابتدا به اندازه محیط و طرح و مدل کابینت توجه کرد وسپس با توجه به سلیقه شخصیتان رنگ مورد نظر را انتخاب کرد. در ادامه می خواهیم پرطرفدارترین و مناسب ترین رنگ در آشپزخانه های کوچک وبزرگ را به شما دوستان معرفی کنیم :

مدل های جدید کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه سفید

رنگ سفید یکی از رنگ های مناسب برای طراحی کابینت آشپزخانه هایگلاس بزرگ و برای آشپزخانه های کوچک است که حتی میتوان رنگ دیوارها راهم سفیدکرد زیبایی آن را بیشتر میکند و اصلا دل را نمیزند.

رنگ های شیک در طراحی کابینت آشپزخانه

دکوراسیون رنگ آبی :

اگر شما میخواهید از رنگ های سرد استفاده کنید رنگ آبی به همراه رنگ سفید ، نقره ای ایده بسیارخوبی است.

دکوراسیون رنگ کرم و قهوه ای :

رنگ کرم و قهوای یکی از رنگ های پرطرفدار میباشد در رنگ کابینت mdf که برای آشپزخانه های کوچک بسیار مناسب می باشد و باعث میشود فضا بسیار شیک به نظر برسد.

چیدمان کابینت آشپزخانه

دکوراسیون رنگ قرمز در طراحی کابینت :

رنگ قرمز از نوع رنگ های گرم می باشد که همراه رنگ سفید و خاکستری و کرمی بسیار قشنگ تر و بهتر خودش را نشان میدهد.
.
.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *