اجاره , فروش و نصب داربست

اجاره , فروش و نصب داربست فلزی

داربست فوری با قیمت ارزان در تهران و کشور

در زندگی همه ی ما بارها و بارها پیش آمده است که با کاربرد داربست ها برخورد داشته باشیم و کاربرد داربست ها بر هیچکس پوشیده نیست. غالبا میله فلزی هستند که با مهارت خاصی در کنار هم قرار گرفته اند تا انواع خدمات ساختمانی را برای سازنده ها و متخصصینی که در زمینه بازسازی منزل فعالیت میکنند ساده تر کنند . شرکت ما سالهاست در این زمینه فعالیت عمده و موفقی دارد میتوانید جهت خرید , فروش , اجاره و نصب داربست با شماره تماس های شرکت شیک و پیک در ارتباط باشید.

انواع داربستهای چوبی و فلزی

داربست ها به دو صورت چوبی و فلزی وجود دارند. که همانطور که همه میدانند امروزه اکثر داربستهایی که مورد استفاده قرار میگرند فلزی هستند. داربست فلزی از جنس فولادی هستند که ضخامت آن ها بیشتر از ۴ میلیمتر نمیشود. برای حمل راحت و جا به جایی میله ها و سبک بودن میله ها ، همیشه از میله های تو خالی استفاده میشود.

کاربرد داربست در برج سازی:

پراستفاده ترین مصرف داربست ها در صنعت برج سازی می باشد در مراحل مختلف ساخت یک برج مورد استفاده قرار میگیرند به دلیل آن که ارتفاع ساختمانهای در حال ساخت بسیار بلند است ضروریست که برای کار کارگران در ارتفاع بلند از آنها استفاده کنیم. حتما دقت داشته باشید که برای اتصال داربست از کسانی استفاده کنید که در این کار خبره باشند زیرا که اشتباه در این کار موجب تلفات جانی و خسارات جبران ناپذیری خواهد شد . مجموعه ما با دارا بودن سالها تجربه موفق در این زمینه میتواند شما را در اتصال داربست با روشهای اصولی و توسط متخصصین در این زمینه و همچنین با هزینه بسیار ارزان قیمت در تهران پیشگام میباشد.

کاربرد انواع داربست در تبلیغات

یکی دیگر از مصارف پرکاربرد داربست ها برای کارهای تبلیغاتی در سطح شهر و یا قرار دادن بنرها می باشد. باید توجه داشته باشید که حتما داربست ها را در یک مکان امن و بی خطر قرار دهید. داربست های تبلیغاتی را حتما به دیوارو یا یک ستون محکم ببندید تا در هنگام وزش باد های شدید مقاوم باشند.

اجزای دار بست ها

داربست ها غالبا از میله های فلزی با طول ۲ یا ۳ یا ۵ متر و بستهای فلزی تشکیل شده اند . بست های داربست ها به وسیله پیچ و مهره میله های فلزی را کنار هم نگه می دارند.

محاسبه قیمت و هزینه داربست در سال ۹۸

هزینه داربست ها معمولا برای مدت یک ماه و به ازای هر طبقه دریافت می شود . میتوانید جهت مشاهده و اطلاع از قیمت نصب داربست با شماره تماس های ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *