نحوه طراحی و دکوراسیون منزل

طراحی داخلی و دکوراسیون منزل شما می تواند یک چشم انداز دلخراش باشد. زمان و تلاش مورد نیاز یک محدودیت عمده است، همانطور که می دانیم نحوه هماهنگ کردن قطعات مبلمان و دکوراسیون برای دستیابی به یک نگاه شخصی و یکپارچه مهم است. علاوه بر این، استخدام طراح داخلی می تواند غیر قابل دسترس وگران باشد. برای غلبه بر این مانع، شما ممکن است بخواهید یاد بگیرید که چگونه خودتان تزئینات داخلی خانه خود را انجام دهید. تزئین خانه خود شامل طراحی الهام از منابع موجود و خرید قطعات است که منعکس کننده سبک شخصی خود است.

دکوراسیون منزل

مرور وبلاگ های طراحی و مجلات برای الهام بخشی از دکوراسیون لازم است. خوشبختانه ایده بخش طراحی داخلی فراوان است. چند مجله داخلی تزئینات را در فروشگاه بردارید و از طریق برخی از وبلاگهای طراحی آنلاین فهرست کنید. ذخیره عکس هایی که برای شما جذاب هستند، صرف نظر از اینکه اتاق آنها را کامل یا به سادگی یک مجهز یا تکه ای از آثار هنری را نشان می دهد. منبع دیگر الهام بخش برنامه های تلویزیونی است که بر طراحی داخلی تمرکز دارد. تنها نقص این نوع الهام بخش این است که شما به راحتی نمی توانید عکس های گرفته شده از آن را برای استفاده های بعدی ذخیره کنید.

پتینه کاری

یک نوت بوک برای ذخیره ایده های الهام بخش خود ایجاد کنید. یک راه عالی برای شروع شکاف دلهره آور بین یافتن عکس های الهام بخش آنلاین و تزئین خانه خود با ایجاد یک نوت بوک الهام بخش است. چاپ تصاویر جذاب از وبلاگ های طراحی و کلیپ ها از مجلات را تهیه کنید. استفاده از paperclips یا چسباندن برای ایمن کردن این تصاویر به یک نوت بوک لازم است. ایده های طراحی جدید خود را در اطراف دکور موجود خود کار کنید. به طور کلی خانه خود را از ابتدا خالص سازی نکرده است عموما امکان پذیر است. اولین گام مهم در تنظیم دکوراسیون موجود شما این است که تصمیم بگیرید کدام قطعات را نگه دارید. نگه داشتن قطعات بزرگ و پایه ای مانند مبل و قفسه ها پول شما را صرفه جویی می کند، و ظاهر آنها می تواند به طرز چشمگیری از طریق استفاده از لوازم جانبی مانند پرتاب بالش تغییر یابد.

طراحی داخلی

مبلمان و دکور در رنگ های خنثی می تواند تقریبا در هر قطعه طراحی شده باشد. حتی یک مبل راحتی بژ را می توان با بالش های روشن رنگی تکان داد. هنگامی که یک قطعه اصلی مانند یک مبل به رنگ خود روشن است، این امر منجر به محدود کردن امکانات طراحی شما می شود. استفاده از جاه طلبی های خود را به عنوان بهانه ای برای دور انداختن یا دادن هر گونه دکور که شما خسته یا دوست ندارید. نگه داشتن بیش از حد بسیاری از مبلمان قدیمی شما توانایی شما برای ایجاد یک فضای جدید را به هر حال متاثر خواهد کرد. شما می توانید برای رنگ کردن اتاق های خود از پتینه کاری نیز برای زیبا شدن منزل خود استفاده کنید.

تکه های جدید را به فضای منزل خود اضافه کنید. از خرید زیاد برای دکوراسیون اجتناب کنید؛ اگر تصمیم می گیرید که آن را دوست نداشته باشید، یک فرایند بازده خسته کننده را در دستان خود خواهید داشت. در عوض، به نکته الهام بخش خود برای بعضی از قطعات یا موزیک مورد علاقه خود نگاه کنید. جستجو برای قطعات مشابه به صورت آنلاین و یا در خانه های دکور فروشگاه ها، و شروع به معرفی آنها را به اتاق خود کنید. همانطور که کار می کنید، تصمیم بگیرید که چه چیزی را با طعم و مزه شما مطابقت دارد و چه قطعاتی با عناصر موجود شما کار می کنند.

طراحی داخلی

در طول این فرایند معرفی دکور جدید، شما باید تصمیم بگیرید که یک جهت روشن را در مورد سبک خود بگیرید. آیا آن سنتی یا مدرن، تسخیر یا پر جنب و جوش، تطبیق یا عجیب و غریب، گاه به گاه یا رسمی، ناقص و یا کامل باشد؟ هنگام خرید قطعات جدید، از خودتان نه تنها اگر خودشان را دوست داشته باشید، بلکه اگر آنها را به طرح طراحی خود برسانید. یک بار در یک اتاق کار کنید توجه داشته باشید که هر اتاق از خانه شما مجبور به دنبال همان قالب دقیق نیست؛ برخی از اتاق ها می توانند رسمی تر از دیگران باشند و یا به طرز کمتری تزئین شوند. با این حال، شما می خواهید یک موضوع کلی را در نظر بگیرید که همه ی خانه های شما را یکپارچه می کند. تغییر و بهبود دکور خانه خود را به عنوان مورد نیاز انجام دهید. دکوراسیون خانه بهتر است به جای چیزی استاتیک به عنوان چیزی پویا و مایع دیده می شود. حتی زمانی که دکوراسیون خود را تکمیل کرده اید، برای قطعات و الگوهای جدیدی که می توانید در مورد خانه های ناپدید شده خود را تغییر دهید، نگاهی بیندازید. با تغییر سلیقه خود، طراحی خود را تغییر دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *