نصب , خرید و اجرای بلکا با قیمت ارزان

نصب اجرای بلکا

بلکا چیست؟

مجموعه هنری نیم رخ طلایی سالهاست در زمینه نصب و اجرای بلکا در شمال تهران فعالیت میکند و دارای صدها نمونه کار ساختمان های مسکونی تجاری وووو میباشد. لطفا به صفحه نمونه کارهای ما سر بزنید و بعد از مشاهده تخصص بی نظیر نصابان بلکای ما سریعا با ما تماس گرفته تا در نصب و اجرای بلکا در ساختمان و محل کار شما با قیمت ارزان, شما را کمک و راهنمایی کنیم.

در واقع بلکا نشان دهنده تکامل در ارائه زیبایی دکوراسیون منزل ساختمانی است. بلکا یک پنل ساخته شده از پنبه است که چسبان طراحی شده و در نتیجه یک طراحی بدون ایراد ایجاد شده است! همچنین دارای یک بافت صاف و در عین حال ظریف است و برخی از رنگها دارای یک پوشش معدنی هستند که در نور به خوبی دیده می شوند. بلکا دارای تأثیر بالایی است و در هر اتاق یک پویایی خیره کننده به دست می آید. رنگ بلکا خود را از ما تهیه نمایید.

بلکا

نصب بلکا در تهران با قیمت ارزان و تضمینی

نصب و اجرای بلکا در تهران با قیمت ارزان به سرعت در خانه کار می شود و می تواند برای تقریبا هر چیزی از جمله سقف استفاده شود. چون از پنبه ساخته شده انعطاف پذیر است، خواص صوتی و حرارتی دارد. ۱۰۰ درصد طبیعی، و حاوی بیش از ۶۰ رنگ است. دیوار ها یک شکل بزرگ درباره دکوراسیون اتاق، ساختمان یا خانه هستند. تغییر در اتاق، ویژگی دیوار، خانه یا ساختمان با نصب و اجرای بلکا در تهران یک ترکیب منحصر به فرد از عملکرد آن ارائه می دهد؛ سبک آن بی نظیر و قابلیت انعطاف پذیری که به شما کمک می کند طاحی منحصر به فردی داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد نصب بلکا در تهران با ماتماس بگیرید.

اجرای بلکا

معایت نصب پوشش سلولوزی رنگ بلکا

نصب بلکا ایده آل  بوده و هر روز به عنوان یک جایگزین تعمیر و نگهداری برای رنگ و کاغذ دیواری است. این ترکیب یک راه آسان و مقرون به صرفه برای اضافه کردن رنگ، بافت و سبک به دیوار و سقف است. نصب بلکا برای استفاده در دیوارها و سقف های داخلی در ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری، و همچنین در امکانات آموزشی و پزشکی، استودیوهای فیلم و ضبط مناسب است. به عنوان یکی دیگر از مواد معدنی و پیچیده داخلی پوشش دیوار است که به بهره برداری می شود. تفاوت بلکا با تعهد به نوآوری، انعطاف پذیری نهایی، مواد تشکیل دهنده حق بیمه و عملکرد استثنایی آن آغاز می شود. برای مد روز و یا بازسازی خانه با زمان محدود ساخته شده  و یک راه حل پوشش برای پوشش دیوارهای داخلی و سقف ارائه می دهد. نصب بلکا مورد نیاز خود را از ما تهیه نمایید.

نصب بلکا

آموزش نحوه کار کردن بلکا روی دیوار ساختمان

نصب بلکا روی دیوار ساختمان را می توان به راحتی به هر سطح از جمله گچ، سیمان، چوب، فلز، شیشه و تمام سطوح رنگ شده (اکریلیک، آب یا روغن بر اساس) استفاده کرد. شما حتی می توانید با استفاده از بلکا برای پوشش یک دیوار ناهموار، سوراخ ها، شکاف ها و ترک ها  فقط اعمال مستقیم بر آن ها، استفاده کنید. نصب بلکا روی دیوار ساختمان تهران به طور خاصی طراحی شده است تا بدون توجه به سطح، بتواند زیبایی بی نظیر و با دوام کاری عالی طراحی شود. برای تهیه بلکا ما ما تماس بگیرید.

تولید و فروش انواع پوشش های بلکا در شمال تهران

هر ایده موجود و تزئینی شامل رنگ ها و نقش هایی است که با توجه به سایقه های مختلف آن را ارائه می دهد که به شما اجازه می دهد تا دیوارهای خود را  هر جور که تصور می کنید، زیبا کنید. با قرار دادن چندین رنگ روی یک دیوار، ایجاد الگو ها یا نقاشی های دیواری با تکمیل بدون ایراد هرگز آسان نبوده است. همچنین به شما یک راه حل مناسب محیط زیستی برای پوشش دیوارها و سقف ها ارائه می دهد. با استفاده از مواد دوست دار محیط زیست و سازگار با محیط زیست و قابل بازیافت که از طبیعت به دست می آید، بلکایی که ما میفروشیم با کیفیت اصل میباشد. زیبایی و مزایای طبیعت را به دیوارها و سقف های داخلی شما منتقل می کند. برای خریداری و رنگ آمیزی تولید و فروش بلکا می توانید از اطلاعات کارشناسان ما استفاده نمایید.

نصب و اجرای بلکا با هزینه ارزان و کم قیمت در تهران

نقاشی رنگ بلکا به صورت حرفه ای

بیشتر شرکت های در حال تولید محصولات بلکا خدمات پس ار فروش داشته و در تمام محصولات ۱۰ سال گارانتی ارائه می شود. هنگامی که Belka را به دیوارها و یا سقف های خود اعمال می کنید، می توانید  با خیال راحت این کار را انجام دهید چرا که با دانستن اینکه هر بار که محصولی را خریداری می کنید کیفیت و پایداری را به شما اطمینان می دهد. برای تهیه نقاشی بلکا مورد نیاز خود با ما تماس بگیرید. تفاوت نقاشی رنگ بلکا با تعهد به نوآوری، انعطاف پذیری نهایی، مواد تشکیل دهنده عالی و عملکرد استثنایی آن آغاز می شود. برای مد روز و یا بازسازی خانه با زمان محدود ساخته شده  و  یک راه حل پوشش برای پوشش دیوارهای داخلی و سقف است. نقاشی بلکا را می توان به راحتی به هر سطح از جمله گچ، سیمان، چوب، فلز، شیشه و تمام سطوح رنگ شده (اکریلیک، آب یا روغن بر اساس) استفاده کرد. به طور خاص طراحی شده است تا ارائه بی نظیر و با دوام کاری عالی طراحی شود. بلکا مورد نیاز مصرف خود را از ما تهیه نمایید.

برای نصب و اجرای یک روزه بلکا در تهران

نصب و اجرای یک روزه بلکا در تهران نیاز به پرایمر برای کمک به آن ندارد و عملکرد یا ظاهر نهایی این محصول یکپارچه است. با این حال، جایی که می توانید از Primer Belka استفاده کنید، در استفاده از AID، سطوح بسیار لغزنده مانند رنگ و شیشه ای براق استفاده می شود. این موضوع بستگی دارد. با استفاده از Primer چسبنده Belka به سطوح لغزنده، ابتدا آن را افزایش دهید. مناطق دیگری که نیاز به یک پرایمر بلکا دارند، زمانی است که پوشش روکش های چوبی را پوشش می دهد، زیرا پرایمر، رنگ چوب را از زمان انتقال به بلکا پاک می کند. همچنین Primer Belka برای استفاده از بلکا در سطوح انعطاف پذیر استفاده می شود. نصب و اجرای یک روزه بلکا در تهران مورد نیاز خود را از ما خریداری کنید. پرایمر را مخلوط کنید چه مقدار بلکا نیاز دارید؟   ۱ کیلو از Belka حدود ۳ متر مربع را به طور متوسط با ۲ میلی متر ضخامت در سطح ناهموار و پوشش ۲،۵ متر مربع برای سطوح مانند آجر کار می کند. اضافه کردن تقریبا ۵ لیتر آب برای هر کیلوگرم پودر نصب و اجرای یک روزه بلکا در تهران کافی است. برای تهیه بلکا با ما تماس بگیرید.

خرید و فروش انواع رنگ بلکا ابریشمی در تهران با قیمت ارزان

پودر و آب را با دست با هم مخلوط کنید تا انعطاف پذیری مانند خمیر را بدست آورید. اطمینان حاصل کنید که هیچ تکه های خشکی وجود ندارد. برای خشک کردن آب کمی اضافه کنید. برای خیس کردن یک پودر بلکا بیشتر، شما می توانید میکسر های الکتریکی رندر و میکسر بشکه  را برای دسته های بزرگ استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر در زمینه بلکا با مشاوران ما تماس بگیرید.

عوارض استفاده از بلکا

خرید رنگ بلکا با هزینه ارزان قیمت

مخلوط را برای مدت ۳۰ دقیقه رها کنید. این زمان برای فعال کردن گیرنده های چسبناک است. بعد از ۳۰ دقیقه یک ترکیب سریع به محصول اضافه می شود. فقط مطمئن شوید که هماهنگی آن یکنواخت است. محصول مخلوط شده را با استفاده از یک ماله به سطح دیوار بمالید، باکا ها را بر روی ماله قرار دهید و Belka را  با استفاده از لبه میانی و پایه ماله بر روی دیوار بمالید. دفترچه مخصوص خرید بلکا طراحی شده است، بنابراین شما می توانید ببینید که چگونه محصول را روی ماله در بستر قرار می دهید.  بسته به ضخامت مورد استفاده، تهویه، دما و رطوبت اتاق خود بلکا باید از ۱۲ تا ۴۸ ساعت روی دیوار یا سطح مورد نظر بماند. برای خرید و به دست اوردن اطلاعات بیشتر در زمینه خرید رنگ بلکا با هزینه کم و ارزان قیمت در تهران هم اکنون با ماشوران ما تماس بگیرید.

نکته مهم در مورد کاربرد بلکا

ضخامت توصیه شده چسبیدن به سطح دیوار یا سقف به ضخامت ۱ تا ۲ میلیمتر می باشد. این را می توان با تخصیص حدود ۱ کیلو پودر بلکا خشک در هر ۳ متر مربع از سطح استفاده کرد.

پوشش سلولوزی بلکا در تهران

اجرا و پیاده سازی این نوع رنگ های ساختمانی

رنگ اجرای بلکا بیشتر در خانه هایی بادکوراسیون مدرن بکار میرود و انعکاس این رنگ در هنگام روز بینظیر است و در بحث ساختار این رنگ بلکا ، نوعی پوشش سلولزی است که از پنبه ساخته شده و جایگزین رنگ و کاغذ دیواری است و بسیار مقرون به صرفه است  البته رنگ های اجرای بلکا بر حسب شفافیت و درخشندگی در دسته بندی های متنوعی قرار میگیرند که افراد میتوانند با استفاده از سلیقه خود مورد نظر خود را انتخاب کنند و نکته مهم دیگر درباره رنگ بلکا اینکه  عایق حرارت و رطوبت بوده و ترک نمی خورد، قابل شستشو است و با استفاده از رزین ها مخصوص قابلیت ضد آب شدن پیدا می کند و همچنین تنوع رنگ بسیاری دارد و قابل ترمیم است.

رنگ بلکا برای رنگ آمیزی ویلا:

رنگ بلکا بیشتر در ویلا هایی  با دکوراسیون مدرن بکار میرود و این نوع رنگ بسیار منعکس کنند نور می باشد  و انعکاس این رنگ در هنگام روز بینظیر است  بطوری که اگر چند سازه ویلایی رنگ شده باشند و یکی از آن ها از رنگ بکلا رنگ آمیزی شده باشد زیبایی و جذابیت آن نسبت به سایر دو چندان است  و  در بحث ساختار این رنگ بلکا ،نوعی پوشش سلولزی است که از پنبه ساخته شده و جایگزین رنگ  های دیگر است  و نکته مهم تر آنکن  بسیار مقرون به صرفه است  البته رنگ های بلکا بر حسب شفافیت و درخشندگی در دسته بندی های متنوعی قرار میگیرند که افراد میتوانند با استفاده از سلیقه حود مورد مورد نظر خود را انتخاب کنند و نکته مهم دیگره رنگ بلکا اینکه  عایق حرارت و رطوبت بوده و ترک نمی خورد، قابل شستشو است و با استفاده از رزین ها مخصوص قابلیت ضد آب شدن پیدا می کند . تنوع رنگ بسیاری دارد و قابل ترمیم است  البته باید خاطر نشان کرد که زدگی و یا بریدگی های مکانیکی میتواند صدماتی به رنگ بلکا وارد کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *