نصب و اجرای کناف ( خرید دریچه بازدید کناف )

کناف : نصب و اجرا و فروش کناف

نصب و اجرای کناف به صورت حرفه ای از روی آلبوم در تهران

نصب و اجرای کناف با قیمت ارزان در تهران توسط گروه هنری نیم رخ طلایی به دکوراسیون منزل شما کمک فراوانی میکند. گروه ما با داشتن بیش از ۶۰۰ نمونه کارهای بزرگ در زمینه نصب کناف ساختمان به بزرگترین شرکت در زمینه نصب و اجرای کناف تبدیل شده است. برای زیبایی منزل و محل کار خود نصب کناف منزلتان را به ما بسپارید و هر چه سریع تر تماس بگیرید.

کناف

فروش اینترنتی و خرید دریچه بازدید کناف

فروش کناف به صورت اینترنتی توسط شرکت و گروه ما در تهران  . خرید دریچه بازدید کناف با هزینه ارزان در فروشگاه اینترنتی نیم رخ طلایی امکان پذیر شده است میتوانید بهترین دریچه بازدید کناف ساخته شده را از ما صورت آنلاین خریداری کنید . یکی از مشکل ترین حالت در سازه ها ایجاد تغیر کاربری است و در حالت معمول باید دیوار های داخلی تغیر و یا تخریب شوند ولی  در صورت نیاز به تغییر کاربری، با استفاده از این سیستم به راحتی می توان این کار انجام داد و نیاز به تخریب و نیست چراکه میتون در راحت ترین حالت با استفاده از جابجا کردن دیوار های غیر باربر ساختمان، کاربری را تغیر داد  و همینطور سازه های ساختمان های قدیمی نیز می توان از روش کناف بهره گرفت و در مناطقی که نیاز به ساخت و ساز سریع باشد مانند مناطق زلزله زده، سیستم کناف دارای اولویت می باشد. سریعا از لیست آلبوم های ما طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید و تماس بگیرید. با گران شدن مصالح و همچنین سنگین شدن حجم آن ها گرایش به ساختمان سازی در طی دهه اخیر نسبت به ده سال قبل کمتر شده است  اما در طی دهه اخیر با پیشرفت  مصالح  جدید و همچنین  اجرای اصولی آن ، این پیشرف در دست توسعه است.

شاید برای شما این سوال مطرح شود که اصلا خود کناف چیست ؟

نوعی صفحه روکش دار گچی (Dry Wall) است که توسط شرکت کناف Knauf تولید می شود و بیش از هشتاد سال است که در صنایع ساختمانی فعالیت دارد ودر کشور ایران با ورود این مصالح در طی این دهه پیشرفت بسیار زیادی در بحث داوم و سبکی مصالح شده است و این شرکت توسط برادران کناف (کارل و آنفوس کناف) در سال ۱۹۳۲ بنیان گزاری شد. در حال حاضر این شرکت یکی از شرکتهای بین المللی در صنایع ساختمان می باشد که در برند هایی خاص خود در سایر کشور ها مورد استفاده قرار میگیرند.

نصب کناف

نصب دیوار های کنافی:

نصب دیوارهای کناف به زیبایی منزل شما کمک میکند. معمولا در بحث دیوار ها به اهمیت دو جزء باربر و غیر باربر میرسیم منظور از باربر همان نیرویی است که  از طریق تیرچه و.. به دیوار وارد می آید  و امروز برای هزینه کم  و سبکی بیشتر از دیوارهای جداکننده (تیغه) یا همان کناف سازه های و  فلزی یکپارچه گالوانیزه استفاده میشود که صفحات روکش دار گچی و سیمانی بر روی آنها پیچ می شوند و به دلیل مقاومت در برابر فشار و نیروی ساختمان بسیار از سوی کارفرمایان مورد استفاده قرار میگیرد .

دیوار کناف

مزایای اجرا کردن کناف روی دیوار های منزل :

اجرای کناف روی دیوار مزایای بسیار زیادی دارد این نوع دیوار در مقایسه با دیوارهای سنتی حدود ده تا پانزده برابر سبک تر است و نسبت به سایر مصالح  از هزینه کمتری برخوردارند  بطوری که علاوه بر داشتن هزینه کم در مقابل زلزله و عوامل جوی بسیار مقاوم هستند لذا با کاهش بار مرده ساختمان ، تاثیر نیروی زلزله بر ساختمان کمتر می شود. در صورت تخریب ساختمان، به علت سبکی سیستم کناف ، خطر جانی برای ساکنان به مقدار قابل ملاحظه ای کمتر خواهد بود نکته مهم آنکه با تنوع در رنگ و جنس کناف ها و با دو چندان کردن کیفیت آن امروزه در دکوراسیون داخلی بشدن از آن استفاده میشود.

فروش کناف

نکته مهم در زمان نصب و اجرای کناف روی دیوار ساختمان های مسکونی :

طبق بحث کتاب متره و برآورد و استفاده از فرمول محاسابتی ، یکی از پر مخارج ترین بخش ساخت و ساز هزینه حمل و نقل مصالح و جابجایی می باشد که با توجه سبکی کناف باعث حمل آسان آن توسط کارگران و در نتیجه افزایش سرعت اجرای پروژه می شود. در مسافت های حمل طولانی به علت دارا بودن بسته بندی مناسب ، آسیبی به مصالح وارد نمی شود. کم حجم بودن مصالح نسبت به مصالح سنتی نیز سبب کاهش هزینه های حمل می شود و این موارد استفاده از کناف رو دو چندان کرده است و اغلب کارفرمایان و پیمانکاران به منظور سود بیشتر و کیفیت اصولی از آن به منظور مصالح ایمن استفاده میکنند.

اجرای کناف

آموزش نصب و اجرای کناف با هزینه کم و تخفیف مناسب

اجرای کناف در تهران با قیمت ارزان توسط شرکت ما انجام میشود. مزیت دیگر سیستم کناف دسترسی آسان به تاسیسات مکانیکی و الکتریکی است زیرا در صورت بروز هر گونه مشکل نیازی به هزینه های زیاد برای کنده کاری و ضربه زدن به ساختار داخلی و یا خارجی ساختمان نیست چرا که در صورت ترکیدن لوله های تاسیسات و… به راحتی می توان قسمت آسیب دیده را تشخیص داده و تعمیر کرد که البته این مسئله با استفاده از دریچه بازدید کناف صورت میپذیرد . در صورت آسیب دیدن دیوار کناف در اثر ضربه نیز، قسمت آسیب دیده به راحتی تعویض و تعمیر می شود. این دو ویژگی موجب افزایش عمر مفید ساختمان می شوند و حتی دیگر به زیبایی ساختمان ضرر وارد نمیکند.

اجرای کناف در تهران با قیمت ارزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *