نصب سنگ آنتیک

نصب  سنگ آنتیک در تهران و منزل و محل کار ساختمان

نصب سنگ آنتیک با قیمت ارزان در منزل و محل کار شما با قیمت ارزان توسط گروه شیک و پیک . شرکت ما با دارا بودن از بیش از 500 نمونه کار در زمینه نصب سنگ های آنتیک به بزرگترین شرکت در شمال تهران در زمینه این دکوراسیون منزل تبدیل شده است. نصب سنگ آنتیک در ساختمان ها و محل کار و مغازه شما میتواند به شیک بودن و زیبایی ساختمان شما کمک کند. پس فرصت را از دست ندهید نمونه کار های ما را مشاهده کنید و سریعا جهت سفارش نصب انواع سنگ آنتیک با شماره های ما تماس بگیرید.

سنگ آنتیک

سنگ آنتیک دکوراتیو

سنگ آنتیک از زیباترین نوع سنگ ها میباشد وترکیب بندی آن به گونه ای است  که در آن تناسب چینش سنگ ها  در آن بدیهی است  و در تعریف ساده آن از قرار دادن قطعات شکسته سنگ و خرده سنگ ها که طی یک فرآیندی تراشیده میشوند و چینش داده میشود به وجود می آید.

نصب سنگ آنتیک

قیمت برش و نصب سنگ آنتیک :

نصب و چینش سنگ های آنتیک با قیمت ارزان بسیار نیازمند مهارت است چراکه در صورت نداشتن مهارت  میتوان صدماتی به زیبایی و نمای سازه  وارد کرد  و بطور کلی  نصب با روش  چسباندن  آنها با ملات‌هایی که پایه زرینی دارند تولید می‌شوند و به عبارتی از مجموع و ترکیب باطله‌ها و ضایعات سنگهای تزیینی تراورتن بامواد افزاینده مختصر دیگر به‌دست می‌آیند البته در اجرا نما با سنگ آنتیک از ملات هایی دیگری هم استفاده میشود اما به دلیل مقاومت بیشتر از  روش فوق استفاده میشود.

خرید و فروش سنگ آنتیک

نکته مهم در خصوص استفاده از این سنگها :

استفاده و نوع چینش آنها به دوران هخامنشی بازمیگردد  بطوری که آن ها  از چیدن سنگ ریزه ها بر روس زمین ، سنگ فرش های سنگی بسیار زیبایی را پدید می آوردند و نکته مهم  آنکه طی دوره های بعد از  آجر فرش کردن و… استقبال شد    این تکامل تا دوره طراحان و آرشیتکت‌ها  های مدرن پیش رفت  و آن ها به‌منظور زیباتر کردن فضاها و اجرای کانسپت های ذهنی در دو بحث داخلی و خارجی   از سنگهایی با فاکتورهای مورد نظر خویش را استفاده ‌کردند  به‌علاوه پیشرفت صنعت ساختمان و سلیقه‌های مختلف این نیاز را بیان می‌کرد که سنگهایی با طرح‌های مختلف و فاکتورهای فیزیکی و مکانیکی با کیفیت بالا و قیمت مناسب باید در دسترس باشد و با تولید سنگ آنتیک این نیاز در افراد  معمار ایجاد شد که برای زیبایی و تنوع در سبک ها از این نوع استفاده کنند.

اجرا و نصب سنگ انتیک در تهران

خرید و فروش اینترنتی انواع سنگ آنتیک با قیمت ارزان :

 1. بادبر قرمز متر مربع
 2. بادبر مشکی نجف آباد متر مربع
 3. بادبر جوشقان متر مربع
 4. بادبر 2 رنگ متر مربع
 5. بادبر زرد متر مربع
 6. بادبر جوشقان ممتاز متر مربع
 7. گیوتین اُنیکس متر مربع
 8. بادبر کریستال 1.5cm متر مربع
 9. بادبر کریستال 3cm متر مربع

قیمت انواع سنگ آنتیک

سنگ آنتیک تراورتن :

ازجمله سنگهایی که در چینش سنگ آنتیک بکار میرود مربوط به سنگ تراورتن است که  جنس آن از آهک می باشد و برای مشاهده این نوع  میتوانی به چشمه های آب گرم بروید  و در کل این نوع سنگ ها  بر اثر چشمه های آب گرم تشکیل می شود

سنگهای مالون:

از جمله پر استفاده ترین نوع سنگی است که در سازه ها بکار می رود و معمولا به دلیل مقاومت در کرسه چینی بکار میرود و و مالون تراشیده و چکش‌خورده که پس از استخراج به کمک پتک شکل منظمی (به صورت تقریبی  مکعب مستطیل ) یافته و بویژه یک طرف آن شکل صاف به خود میگیرد و  از پس از تکه تکه  کردن در چینش بکار میرود .

اجرای سنگ آنتیک دکوراتیو

قیمت سنگ های آنتیک قیچی و کامپوزیت :

کامپوزیتی هم از انواعی است که بیشتر  در نما ها بکار میرود و به دلیل زیبایی و دوام آن آن را در چینش سنگ آنتیک قیچی و کامپوزینی بکار میبرند پنل های کامپوزیت جایگزین مناسب برای سنگ، چوب، و آجر طبیعی می باشند البته به دلیل زیبایی و کارایی بیشتر  این نوع نسبت به سایر از قیمت بالایی برخوردار است این پنل های دکوراتیو دارای ظاهری صد در صد طبیعی و قابل شست و شو بوده و نیز عایق کامل رطوبت، صوت و حرارت می باشد .

مرکز فروش سنگ آنتیک پازل در تهران

از جمله پازل آنتیکی بسیار پرفروش و پر طرفدار است که مقاومت بسیار بالایی در برابر عوامل جوی دارد  که به صورت قطعات منظم برش خورده که در شکل ها و طرح های مختلف عرضه می شوند  و امروز برحسب علائق مشترک غالبا از این نوع سنک استفاد میکنند  انواع آن :

 1. زنجیره ای
 2. توری قیچی

لب پر موجود است و از این نوع استفاده هایی زیادی میشود و غالبا در کف سازی هادیوار آشپزخانه  و فضا های وسیع مانند وکف حیاط و فضاهای مشاع همانند قسمت هایی از راهروها و ورودی هادیوار بالکن و حیاط استفاد میشود.

خرید سنگ آنتیک دکوراسیون با قیمت ارزان در تهران

خرید سنگ انتیک دکوراسیون

جهت خرید انواع سنگ های انتیک دکوراسیون منزل میتوانید یا نمونه سنگ های مارا در آلبوم نمونه کارهای سایت مشاهده بفرمایید یا در همسایگی خود شاهد  نمونه کارهای ما باشید. در تهران حدودا 500 آپارتمان مسکونی و تجاری را ما با سنگ های انتیک تزئین کرده ایم که همگی این مشتری ها از کار ما رضایت صد در صدی را داشته اند. نمونه کار های ما بهترین ابزار برای بیان تخصص ماست. قیمت ما ارزان میباشد. میتوانید برای خرید با شماره های ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *