چگونه کاشی را نصب کنیم؟

چگونه کاشی را نصب کنیم؟

در ادامه مقالات دکوراسیون منزل و تزئینات داخلی در این مقاله می خواهیم به نصب کفپوش بپردازیم. نصب کاشی برای کفپوش ساختمان شما می تواند کار وقت گیر باشد. برای کسانی که در یک برنامه مشغول به کار هستند، می تواند یک هفته طول بکشد تا پروژه تمام شود. با این حال، فرآیند خود را ساده و نتیجه نهایی ارزش تلاش شما قرار داده است. این مقاله برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی انجام کاشی برای کفپوش با حداقل تجربه است. شما می توانید برای کفپوش کردن ساختمان خود با شماره های ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما این کار را با بهترین کیفیت برای شما انجام دهند.

کفپوش

قرار دادن پوشش سیمان برای کفپوش

ابتدا پوشش سیمان را انجام دهید اگر فقط با یک کفپوش برخورد می کنید. در حالی که امکان کاشت مستقیم روی کف زیرزمینی وجود دارد، قطعا پوشش سیمان توصیه نمی شود. کفپوش تخته سه لا به طور قطع با تینست باند به عنوان سیمان انجام خواهد شد؛ نه آن را به عنوان یک سطح و حتی ثابت برای کاشی فراهم می کند. اجرا سیمان احتمالا کمی گرانتر خواهد بود و زمان به پروژه شما اضافه خواهد شد، اما سرمایه گذاری کاملا ارزشمند است. کاشی به درستی نیاز به یک بستر جامد دارد.

نصب کفپوش

سیمان در ملات و جلا یک ماده شیمیایی جدی است و شما نیاز به ابزار ایمنی مناسب دارید. سیمان می تواند باعث سوختگی های درجه اول شود، آسیب های چشم از گرد و غبار یا سیمان مرطوب به چشم شما برسد و گاهی اوقات باعث حساسیت کروم در تمام طول عمر می شود، بنابراین هر زمان که ایمنی باشد، دستکش ضد آب مقاوم در برابر قلیایی، آستین بلند و شلوار بلند  و کفش های ضد آب یا ضخیم حتما باید استفاده شود. هنگام پر کردن ملات برای مخلوط کردن آن، ترجیحا در طول پروژه، از عینک حفاظتی محافظ و تهویه مناسب استفاده کنید – به یاد داشته باشید که اگر ملات به چشم شما می رسد، حتی یک بار، باید ۲۰ دقیقه با آب بشوید و ممکن است نیاز رفتن به بیمارستان و معالجه چشمتان داشته باشید. ملات را با صابون معمولی شستشو نکنید (از صابون با pH مناسب استفاده کنید). اطمینان حاصل کنید که هیچ خمپاره ای نمیتواند وارد شود و در برابر پوست شما گرفتار شود. هر نوع ملات را بلافاصله از روی پوست خود بردارید.

کاشی کاری

اضافه کردن پوشش سیمان برای کفپوش

برخی از ملات مخلوط شده با لاتکس را بر روی زمین و زیر کفپوش قرار دهید. اگر مخلوط کردن ملات از ابتدا، آب خالص را به ملات خشک اضافه کنید تا پایداری نهایی شبیه کره بادام زمینی باشد. سپس، ده دقیقه صبر کنید. از یک ماله با حفره هایی در اندازه ی مشابه با ضخامت سیمان سیمان برای مسطح کردن ملات استفاده کنید. خمیر را فقط به اندازه کافی بپوشانید که می توانید به راحتی در حدود ۱۰ دقیقه آن را پوشش دهید. اکنون زمان آن است که ملات را شروع به سخت شدن کند.

کاشی کاری

سیمان را بر روی زیر کف قرار دهید و با پیچ های مخصوص سیمان پیوست کنید. با شروع از یک گوشه، با استفاده از وزن خود، تخته سیمان را به زیر کف فشار دهید. پیچ های تخته سیمان را به صفحه متصل کنید تا صفحه را به زیر کف بسپارید. پیچ در هر ۸ اینچ (۲۰٫۳ سانتی متر) در اطراف لبه صفحه و هر ۱۰-۱۲ اینچ (۲۵٫۴-۳۰٫۵ سانتی متر) در مرکز صفحه می باشد. بتونه سیمان را بر روی زیر کفپوش بگذارید، مشتقات انتهایی را به طوری که آنها در خط قرار نگیرند ادامه دهید. برای قدرت افزوده، اطمینان حاصل کنید که مفاصل انتهایی یک خط پیوسته را تشکیل نمی دهند. این بدان معنی است که شما ممکن است نیاز به یک خط از صفحه سیمان را از یک طرف اتاق بگذارید و سپس خط بعدی را در طرف مقابل اتاق شروع کنید. شما می توانید برای کفپوش کردن منزل و یا محیز مورد نظر خود با شماره های درج شده در سایت تماس بگیریدتا کارشناسان ما کار نصب کفپوش شما را انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *