کفپوش , نصب و فروش کف پوش لمینت و پارکت

کفپوش , نصب و فروش کف پوش لمینت و پارکت

نصب انواع کفپوش های سه بعدی pvc در تهران با قیمت ارزان

امروزه کفپوش ها در ابعاد و اندازه های بسیار وسعی ساخته میشوند و نسبت به گذشته دارای تنوع جنس و رنگ و کیفیت می باشند  اما در یک نکته کلی معمولا در بحث جنس و یا ساختار کفپوش پی وی سی وینیل کفپوش پی وی سی ترکیبی است از مشتقات نفت خام و گاز کلر که طی فرآیند پلیمریزاسیون با دو روش تولید می شود.

کفپوش

ساختار کفپوش پی وی سی :

همان طور که گفته شد در کل  ساختار کفپوش ها دارای یه سری نکات مشترک می باشد و از جمله مهمترین نوع کفپوش ها که امروزه در بازار های فروش از تقاضای زیادی برخوردارند مربوط به کفپوش های پی وی سی ترکیبی هستند کفپوش پی وی سی ترکیبی است از مشتقات نفت خام و گاز کلر که طی فرآیند پلیمریزاسیون با دو روش تولید می شود.

لایه های مختلف کفپوش : در بحث لایه های کفپوش معمولا از لایه هایی استفاده میکنند که نسبت به سایر از کیفیت و دوام بیشتری برخوردارند و نسبت به جنس کفپوش هاهمیشه نوی پی وی سی ارجعیت دارداین لایه در واقع لایه بی رنگ و شفاف است که از مقاومت زیادی در برابر سایش و خراش و به هر میزان ضخامت بیشتری داشته باشد کفپوش از مقاومت تردد بیشتری برخوردار است.

 

نصب کفپوش

فروش انواع کفپوش و لمینت و پارکت های ارزان قیمت و اورجینال

 لایه دکور کفپوش پی وی سی : این لایه اصطلاحاً روکش پی وی سی نام دارد که با طرح های چوب و رنگ های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد  این لایه وزن و فشار ناشی از رفت و آمد را تحمل می کند. جنس آن از پی وی سی نرم و منعطف تشکیل شده است و عمده ضخامت کفپوش را تشکیل می دهد این لایه نقش بسیاری در تحمل کشش و نیروی فشاری ایفا می کند.

برش کفپوش:

برش های کفپوش معمولا طبق طراحی های داخلی انجام میگیرد و بیشتر نظرات و تقیدات مهندسی در آن دخیل است پس از تولید، کفپوش پی وی سی تحت برش قرار گرفته و سپس به صورت تایل های بسته بندی شده روانه بازار می شود و بر حسب نوع کاربری و ابعاد از آن استفاده میشود و نکته مهم آنکن متراژ بسته بندی کفپوش پی وی سی نسبت به تعداد تایل های داخل هر کارتن می باشد و به صورت کارتنی محاسبه می گردد.

 

نصب کفپوش لمینت

 

از ویژگی های کفپوش پی وی سی :

ــ مقاومت خوب در برابر چربی ها

ــ اسیدها و عایق الکتریسیته نام برد

کفپوش های فضا های روباز :

در بسیاری از موارد کفپوش های روباز  بیشتر در اجرا مورد بحث قرار میگیرد و دلیل اصلی آن استفاده همگانی از آن است و معمولا کفپوش های  روباز نسبت به کفپوش های داخلی از ضخامت و کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و بیشتر وجه تفاوت آن ها جنس کفپوش می باشد و ازقبیل سنگفرش، کاشی، آجر، آجر بتنی عموما به عنوان پوشش سطوح در فضای باز استفاده می شوند. سنگفرشهای بتنی در کارخانه، از طریق اختلاط بتن با برخی ترکیبات رنگی و ریختن در قالب و گرفتن شکل قالب ساخته می شوند. نحوه اجرا و زیرسازی بدین صورت است که ابتدا یک بتن استاندارد به عنوان پوشش اولیه ریخته شده و روی آن شن و ماسه پخش شده و بعد سنگفرش مطابق الگوی مناسب روی آن اجرا و چیده می شود  و باید خاطر نشان کرد که کفپوش ها برحسب جنس و ابعاد استفاده شده معمولا هزینه های بسیار بالایی را در بر میگیرند.

 

نصب کفپوش سه بعدی pvc

مشاهده لیست قیمت رول کفپوش

نکته : یکی از زیباترین و کار آمد ترین نوع کفپوش ها مربوط به سنگ فرش بوده است که در بسیاری از حالات عمر آن به چند قرن میرسد  از سنگفرشها می توان برای ساخت :

ــ جاده ها

ــ  ورودی ماشین روی خانه ها

ــ پاسیو، پیاده رو و هرگونه معابر درفضای باز استفاده کرد.

فروش پارکت و لمینت و کفپوش تجاری

کفپوش تراورتن :

کفپوش هایی نوع تراورتن معمولا نسبت به سایر از قیمت مناسب تری برخوردار است و  به دلیل با دوام بودن و داشتن تخلخل کمتر نسبت به سایر سنگها، در مقابل نور مستقیم خورشید خنک می ماند اگرچه امروزه برای زیبایی بیشتر آن را با سایر کفپوش ها ترکیب میکنند   به همین دلیل به عنوان انتخاب محبوب برای استفاده در استخر، پاسیو و گردشگاهها و مناطق تفریحی تبدیل شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *