چگونه سطح بیرونی یک خانه را رنگ کنیم؟

در این مقاله می خواهیم به ادامه بحث نقاشی ساختمان در دکوراسیون منزل بپردازیم. قبل از شروع به نقاشی، شما باید یک پوشش آغازین را به سطح خانه خود بکشید. پرایمر پایه خوبی برای رنگ ارائه می دهد و به آن کمک می کند که طولانی تر بماند، زیرا حفاظت بیشتری از عناصر فراهم می کند. شما نیاز به استفاده از پرایمر برای برخی از مناطق مضطرب از خانه، به خصوص اگر ک در معرض هر چوب خام و یا فلز خالص باشد دارید. اگر برای اولین بار ساختمان خود را رنگ آمیزی کنید یا اگر به طور چشمگیری رنگ خانه خود را تغییر دهید، ابتدا باید از پرایمر استفاده کنید. نوع پرایمر مورد استفاده شما بستگی به نوع رنگ دارد. اگر شما در استفاده از رنگ لاتکس برنامه ریزی کنید، شما نیاز به آغازگر لاتکس دارید. اگر شما در مورد استفاده از رنگ حلال برنامه ریزی کنید، شما نیاز به پرایمر حلال پایه، و اگر شما از رنگ های فلزی استفاده می شود، شما نیاز به یک پرایمر فلز دارید.

نقاشی ساختمان

رنگ خود را انتخاب کنید یک رنگ بیرونی با کیفیت بالا مانند لاتکس صد درصد اکریلیک را انتخاب کنید. این یک رنگ بهتر است، سریع تر خشک می شود و در بلندمدت با دوام تر است. رنگ را با درصد بالاتری از جامدات به دست بیاورید و به جای انتخاب مارک های بودایی، قوطی های حاوی محتوای خوب را انتخاب کنید. همچنین برخی از رنگ ها را برای خانه خود انتخاب کنید. نگاهی به سبک خانه خود کنید و اطمینان حاصل کنید که رنگ مکمل مواد سقف و هر آجر یا سنگ است. نمونه هایی از رنگ ها و نقاشی های خود را در یک قسمت مبهم خانه تان انجام دهید. چند روز طول بکشد تا ببینید که هر کدام از نمونه ها در ساعت های مختلف چطور به نظر می رسند و تصمیم بگیرید که کدام برای شما بهتر است وآن را انتخاب کنید.
رنگ خود را مخلوط کنید اگر شما چند قوطی رنگ را بخرید، باید تمام رنگ را از مخلوط یک قوطی جداگانه با هم مخلوط کنید. این به خاطر این واقعیت است که رنگ دسته های مختلف رنگ می تواند کمی متفاوت باشد، حتی اگر به معنای یکسان باشد. مخلوط کردن آنها با یکدیگر رنگ حقیقی را تضمین می کند. هرچند قوطی های رنگی اصلی را نگه دارید. به این ترتیب، اگر نقاشی بیش از حد دارید، می توانید آن را به قوطی های اصلی بازگردانید و آن را دوباره باز کنید. در این مرحله شما همچنین باید در اطراف خانه خود با پارچه های نازک پوشانده شود تا جلوی هرگونه ریختن رنگ روی پیاده روها یا محوطه سازی را بگیرید.

رنگ کردن منزل

شروع کردن نقاشی ساختمان

روش استفاده از رنگ را تعیین کنید. این که آیا شما از یک قلم مو، غلتک یا اسپری رنگ برای رنگ کردن خانه خود استفاده می کنید در نهایت این موضوع ترجیح شخصی است. هر روش از مزایای آن برخوردار است: استفاده از یک قلم مو، کنترل بیشتری بر روی نقاشی می دهد، با استفاده از یک غلطک باعث می شود که کار کارآمد تر باشد و استفاده از رنگ پاش رنگی را پوشش می دهد.

رنگ ساختمان

با استفاده از قلم مو: بسیاری از افرادی که برای اولین بار نقاشی خانه خود را ترجیح می دهند از یک قلم مو استفاده کنند، زیرا شما را بسیار محکم می کند و به شما اجازه می دهد تا بر روی هر مربع خانه خانه را کنترل کنید. برای استفاده: قلم مو خود را به رنگ بکشید تا ساقه ها تا نیمه راه پوشیده شوند. قلم مو در برابر دیوار در نقاط مختلف در یک خط افقی لمس کنید. به عقب برگردید و به عقب و جلو رنگ کنید تا نقاط خالی را پر کنید و حتی پوشش را فراهم کنید.
با استفاده از یک غلطک: برای استفاده از غلتک، آن را در رنگ رول کنید تا تمام طرفها به طور مساوی پوشیده شوند، سپس رنگ را به دیوار با قسمت های کراس متصل کنید. سپس، به عقب بر گردیم و در همان بخش با استفاده از ضربه زدن به بالا و پایین به شکاف پر می کنیم.

رنگ کردن ساختمان
با استفاده از رنگ پاش: برای استفاده از رنگ پاش، رنگ انتخاب شده خود را به رنگ پاش اضافه کنید. رنگ پاش را به صورت عمودی، حدود 1 پا (0.3 متر) دور از دیوار نگه دارید. رنگ پاش را به طور مداوم به عقب و جلو حرکت دهید، حرکت را قبل از کشیدن ماشه به منظور جلوگیری از مناطق رسوبات سنگین رنگ انجام دهید. اطمینان حاصل کنید که هر قسمت جدید با تقریبا 8 اینچ (20.3 سانتی متر) همپوشانی داشته باشد.
با استفاده از تکنیک اسپری و عقب رول: تکنیک اسپری و عقب نورد یک روش خاص برای سرعت و انعطاف پذیری آن است، اما به دو نفر نیاز دارد. این شامل یک نفر با استفاده از یک اسپری است که به سرعت رنگ دیوار را پوشانده و فرد دیگری پشت سرش را با یک غلتک پخش می کند و حتی آن را می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *