پتینه کاری روی دیوار و سقف

پتینه کاری روی دیوار و سقف

« 1 از 2 »

آموزش پتینه کاری در تهران به صورت حرفه ای روی دیوار و سقف منزل ساختمان

جهت انجام انواع پتینه کاری در تهران روی دیوار , سقف و چوب منزل خود میتوانید با مجموعه هنری نیم رخ طلایی تماس بگیرید. مجموعه ما  در تهران با بیش از ۵۰۰ نمونه کار موفق در زمینه پتینه کاری , نقاشی های دکوراتیو و ورق طلا  توانسته است به بزرگترین شرکت در زمینه دکوراسیون داخلی منزل در شمال تهران تبدیل شود. میتوانید نمونه کارها و سوابق ما را در زمینه پتینه کاری مشاهده کنید. سریعا با ما تماس بگیرید تا منزل و محل کار خود را با قیمت ارزان به یکی از زیباترین و مدرن ترین منازل در کشور  تبدیل کنید. ما برای اینکه شما یک خانه و منزل متفاوتی را داشته باشید بسیار با وسواس پتینه کاری میکنیم. دقت ما در این امر به حدی است که ثانتی متر ها را در نظر میگیریم یعنی حتی یک ثانتی متر هم از نقاشی های پتینه ما را نمیتوانید بدون دقت مشاهده بفرمایید.

پتینه کاری ساختمان در تهران

پتینه کاری مدرن در تهران با قیمت ارزان

یکی از زیبا ترین هنر های معماری مربوط به پتینه کاری مدرن است که میتواند هنگام اجرا شدن زیبایی را پدیدار سازد و در واقع به عبارتی بی نظیر کردن شکل منزل و رنگ دادن به اشیا که اجسام و سطوح و هرچیز رنگ پذیر می باشد را در چند مرحله انجام میدهند که در وهله اول باید گفت که این کار در دو گروه کلی رنگ و بافت تقسیم میشود و این دو در تکتیک های فوق العاده ای انجام میشوند اگرچه امروزه هر کدام از این دو دارای صدها مدل مختلف و متنوع می باشد که هر فرد با توجه به ذوق و سلیقه خود از آن استقبال میکند. میتوان به دو صورت مورد استفاده قرار داد. اولین مورد آن به شکل قدیمی آن است. که خیلی کمتر استفاده میشود. به دلیل اینکه سلیقه مردم در طراحی داخلی منزل تغییر کرده است لذا از طرح های قدیمی کمتر استفاده میشود. خب مجموعه هنری نیم رخ طلایی در صدد این امر برآمد که شکل آنرا تغییر دهد و به صورت مدرن در بیاورد. این امر به خوبی توسط مجموعه ما انجام شد و مورد استقبال مردم نیز قرار گرفت. هم اکنون که این متن را میخوانید شرکت ما در اکثر منازل شمال شهر تهران که ابعادی بالای ۵ هکتار دارند را انجام داده است. این امر سبب شده که دیزاین و طراحی داخلی منازل مردم به صورت کامل مدرنیته تبدیل شود. این سبک از کار فقط و فقط توسط مجموعه ما قابل پیاده سازی میباشد به دلیل اینکه روش جدیدی را خود ما ابداع کرده ایم.

پتینه کاری

قیمت پتینه کاری در تهران روی سقف و دیوار

پتینه کاری را میتوان هنری زیبا دانست که در تزئینات داخلی منازل از آن استفاده میشود. نه تنها در ایران که در اکثر کشور ها از این هنر استفاده میکنند. پتینه کاران ما بدون اینکه از الگو های منازل دیگر استفاده کنند خود به ساخت و شکل دادن و ایجاد ایده میپردازند. در مجموعه ها همه کارهای ما ساخت و پرداخته شده ایده های خود ماست. که همین موضوع باعث دلنشین شدن منازل شمال شهر تهران شده است . اکثر نمونه کارهای ما در مناطق شمال تهران نیاوران و فرشته انجام شده است. به همین خاطر میتوانیم خود را در ایده پردازی پتینه کاری در تهران صاحب سبک بدانیم. اینکه ما بخواهیم در مورد کار و آموزش آن صحبت کنیم به نظر بنده کار ساده ای نیست . این امر شناخت رنگ ها و مقایسه رنگ ها با یکدیگر را میطلبد به همین خاطر است که در تهران اکثر سازنده های تجاری و مسکونی همه کارهای طراحی داخلی خود را به ما میسپارند.

پتینه

انتخاب عکس پتینه کاری برجسته از روی ژورنال های روز دنیا

ما به شما عزیزان این نوید را میدهیم که در صورتی که از طرح منزل خاصی در هر جای دنیا خوشتان آمده است میتوانید تصویر دلخواه خود را برای ما ارسال کنید تا دقیقا و کاملا به صورت ۱۰۰ در صد مشابه همان کار را را در منزل شما اجرا کنیم. ضمن اینکه کارهای انجام شده توسط ما در یک ژورنالی جمع آوری شده است که میتوانید قبل از اجرای ژورنال ما را مشاهده کنید و یک نمونه کار را انتخاب کنید. در این آلبوم ما نزدیک به ۸۰۰ نمونه کار در جهان قرار دارد که هر کدام را که تمایل داشتید و باب سلیقه شما بود ما برای شما همان تصویر را پیاده سازی میکنیم.

پتینه کاری برجسته

انجام انواع طرح های پتینه کاری فلزی روی چوب و دیوار و سقف  :

به طور کلی طرح و ایده نو بسیار کار دشواری میباشد. این در همه زمینه های صنفی و شغلی و هنری صادق است. در روش جدید نیز به همین شکل میباشد. به دلیل اینکه این فعالیت یک کاری نقاشی و دیزاینی و هنری میباشد باید همراه با ایده های نو و تازه باشد. یکی از کارهایی که ما در طرح های خود انجام میدهیم بافت دار کردن دیوار است. این کار ابتدا توسط متخصصین زیر ساخت ما انجام میشود تا ابتدا با تمیز و بتونه کاری دیوار, شرایط را برای پیاده سازی روی دیوار محیا کنند تا ما به فعالیت خود بپردازند. یکی از مزیت هایی که برای شما عزیزان برای این کار وجود دارد این است که ما کار را در حدااقل زمان انجام میدهیم و با استفاده از تکنیک ها و نوع رنگ آمیزی میتوانیم به جرات بگوییم مجموعه هنری نیم رخ طلایی یکی از بهترین مجموعه های ساختمانی در این امر میباشد. مزیت دوم ما قیمت ارزان ما میباشد. هزینه ای که ما برای این کار از شما میگیریم به نسبت به هنر و تخصص ما بسیار هزینه ناچیزی میباشد. ما میتوانیم یک دیوار یا سقفی که پتینه شده است را به چندین نفر نشان دهیم ولی فقط تعداد معدودی میتوانند تشخیص دهند که دقت و ظرافت این کار ما تا چه اندازه است. شاید  با استفاده از آن می توان انواع طرح های زیر را انجام داد:

 1.  آجری
 2. سنگی
 3. گرانیت
 4. چوب
 5. احجام مثلثی
 6. احجام اسلیمی
 7. اسفنج
 8. با پارچه

پتینه کاری روی چوب

انتخاب طرح مناسب برای یک پتینه کاری حرفه ای و شیک

در گذشته به دلیل نبود طرح های  متنوع در پوشش پتینه گاها با یک نظر تحمیلی از سوی کارخانه ها همراه بود  شاید بتوان گفت در پوشش‌های نسل قبل فقط می‌شد روی رنگ‌ بندی آنها مانور داد و کمتر می‌شد تنوع و خلاقیتی به آن اضافه کرد  و این  مشکلی بود که قبلا بر روس دکوراسیون تاثیر گذار بود و حتی در مورد کاغذ دیواری‌ها که شامل ترکیب چند رنگ و نیز نقوش مختلف هستند، باز هر مشتری ناچار به انتخاب یکی از طرح‌ها و مدل‌هایی بود که کارخانه‌ سازنده به بازار ارائه کرده بود اما پوشش‌های جدیدتر این قابلیت را دارند که هر کس بتواند سلیقه و نوع تفکر و حس خود را روی آن اعمال کند و با توجه به ذوق و سیلقه خود آن را انتخاب کنید.

پتینه کاری روی دیوار

خلاقیت در پتینه کاری روی سقف

پتینه کاری روی سقف ریشه در ذوق و هنر  هر فرد دارد و با توجه به  زیبایی و ظرافت آن معمولا از  تقاضای بالایی برخوردار است و نکته مهم اینکه هر انسان خلاق و هنرمند می تواند یک متخصص محسوب شود پتینه کاری هنر خلاقیت است هنری که با تغییر دادن رنگ و شکل اجسام به مخاطب و مشاهده کننده اثر حس قدیمی و سنتی بودن را انتقال دهد و جالب توجه آنکه امروزه دوره هایی در این زمینه در مراکز مهم برگزار میشود.

پتینه کاری روی سقف

پتینه کاری روی دیوار :

دیوار ها درواقع ویو یک منزل هستند و نقش مهمی را در زیبایی یک  مزل ایفا میکنند  و معمولا در اصطلاح معماری به آن ویو دکوراسیون گفته میشود و البته لازم به ذکر است که اهمیت آن بیشر به دلیل باربر بودن آن و اجرای نقوش آن است  و نکته مهم آنکه با انوع اشکال امروزه  برای زیبایی پوشش دیوار از طرح :

 1. سنگی
 2. نقش های اسلیمی
 3. آجری
 4.  نقوش انتزاعی
 5. و… استفاده می شود

پر چالش ترین بخش های دکوراسیون منزل هستند که تاثیر زیادی در ظاهر خانه داشته و نقش موثری در روحیه افراد ساکن در خانه دارند  و البته  نوع  طرح آن میتواند در زیبایی کل دکوراسیون  نقشی بسیار مهم داشته باشد و امروز با ورود افراد حرفه ای و با ایجاد طرح و نقش های اسلیمی این امر به یک کانسپت زیبا مبدل شد است.

پتینه کاری با قیمت ارزان

نقش های پتینه کاری بر روی سقف در تهران:

برای پتینه کاری در تهران سقف بیشتر از  لعاب و طرح اجر فشاری استفاده میکنند و در خانه های کلاسیک از لعاب وطرح سنگ استفاده میکنند البته باید خاطر نشان کرد که  کار روی سقف یکی از حساس ترین فعالیت و تخصصی ترین قسمت های ی کار می باشد. این امر نیازمند دقت بالا و تسلط کافی میباشد . همانطوری که نقاشی کردن روی سقف منزل کمی دشوار تر از دیوارها میباشد روی سقف هم به همان صورت دشواری های خود رادارد . در اجرا باید به چند نکته توجه کرد :

 1. تناسب دادن رنگ سقف با رنگ دیوار
 2. اجرای اصولی و پوشش گوشه هایی بالایی سقف
 3. پوشش کامل دور مقطع سیم های اویزان از سقف

انجام انواع پتینه با قیمت ارزان در تهران

پتینه کاری روی چوب :

خانه های چوب به دلیل  نوع مدرن بودن سبک معماری  از لعاب ها و طرح هایی قهوای و بنفش استفاده میکنند چرا که این دو  رنگ در تناسب با چوب و حتی رنگ سایر چوب ها بسیار  زیبا می باشد و به نحوی  به  دکوراسیون معماری کمک میکند  و لازم به ذکر است که در سایر سازه هایی چوبی از نوع نئوپان استفاده میکنند و تفاوت در کارکردن چوب بستگی به ذوق وسلیقه اجرا کننده آن دارد .

عوامل موثر در قیمت ارزان

 1. نوع طرح
 2. نوع رنگ
 3. ابعاد
 4. نوع سطح
 5. مدرن :
 6. قابلیت اجرا بر روی دیوار و سقف
 7. اجرا بر روی ستون
 8. ایجاد نمای بسیار زیبا در محیط
 9. دوام بالاطرح های متنوع

قیمت Patina work در مجموعه هنری نیم رخ طلایی

قیمت های ما تفاوت چندانی با بقیه ندارد و به شرایطی مانند نوع طرح و ابعاد و… بستگی دارد و ولی دارای کیفیت و زیبایی بالایی نسبت به نوع سنتی می باشد.

قیمت پتینه در مجموعه هنری نیم رخ طلایی

تکنیک های رنگ برداری در آن

تکنیک رنگ برداری یعنی اینکه برای زیر ساخت باید بتواند کاری کرد و رنگ را به سرعت تمیز کرد. در این میان سرعت انجام این کار مهم میباشد. چرا که رنگ فورا خشک خواهد شد. برای رنگ میتوانید قلمو را با تینر تر کنید. رنگ برداری در تهران را به جرات میتوان گفت شرکت ما از همه پتینه کاران با سرعت بالاتری انجام میدهند. رنگ را باید به درستی و به زیبایی زد. به دلیل اینکه نمونه کارهای ما بیشتر همگی در شمال تهران انجام شده است و در شمال تهران مردم کمی وسواسی تر هستند ما برای این امر از بهترین نیروها و متخصص تهرانی استفاده کرده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *