چگونه دکوراسیون منزل را انجام دهیم؟

zتزئین اتاق نیاز به خلاقیت و هنر دارد. خوشبختانه صدها وبلاگ، مجلات و کتاب های موجود برای کمک به حرکت به سمت دنیای طراحی دکور خانه وجود دارد. طراحی دکوراسیون منزل موفقیت آمیز است وقتی که شما بودجه، تحقیق و دکور جدید خود را قبل از شروع به تغییرات و طراحی تعیین کنید.

دکوراسیون منزل

انتخاب سبک دکوراسیون منزل شما

1) قبل از شروع به طراحی دکوراسیون سبک خود را انتخاب کنید. شما می توانید دکور خود و طراحی داخلی  خود را بر اساس یکی از این سبک های رایج و یا ترکیبی از چند سبک انجام دهید.

کشور: کشور فرانسه و آمریکا هر دو از لوازم خانگی روستایی با تاکید بر چوب طبیعی و رنگ آمیزی استفاده می کنند. از مبلمان و لوازم جانبی با رنگ های مختلف استفاده می کنند، اما شما می توانید سفید، قرمز و یا هر رنگ دیگری استفاده کنید.

مینیمالیستی: بر خلاف اکثر سبک های دیگر، دکوراتور مینیمالیستی می خواهد یک فضای تمیز با چند نقطه کانونی داشته باشد. طراحی مبلمان بیشتر مهم است، زیرا یک مبل راحتی یا میز قهوه لوسیت به عنوان هنر دو برابر می شود.

امروزی: نگاهی به سبک مینیمالیستی و پرتاب در برخی از منطقه ها راحت است. یک رنگ روشن را انتخاب کنید تا اتاق را جالب تر کنید و قصد داشته باشید دیوار را به یک نمایش هنری تبدیل کنید.

جهان شیک استفاده از قالیچه های اسکاندیناوی، آسیایی، آفریقایی یا آمریکایی، پرتاب، گلدان و لهجه ها. یک اتاق که با چشم اندازی فرهنگی تزئین شده است، مهمانان را جذب می کند و سفرهای خود را نشان می دهد.

پیچیده. اگر دوست دارید یک سبک کلاسیک داشته باشید، احتمالا به رنگ سفید، سیاه و خاکستری با چند اسپاسم رنگ در میان می روید. استفاده از لامپ های سنتی و منسوجات ساخته شده برای یک احساس فوقالعاده است.

طراحی داخلی

2) یافتن وبلاگ ها، کتاب ها و مجلات که سبک شما را به تصویر می کشد. به عنوان مثال، مجله “Country Living” جای خوبی برای انجام تحقیقات برای دکوراسیون کشور است، در حالی که Handful of Salt یک وبلاگ بزرگ برای طراحان معاصر است.

یک کارت کتابخانه دریافت کنید و کتاب های دکوراسیون و طراحی را از کتابخانه محلی خود بررسی کنید. کتابخانه ها معمولا اشتراک مجلات را برای مجلات ملی مانند خانه های کشور و خانه های بهتر و باغ ها انجام می دهند.

3) شروع یک صفحه در اینستاگرام و یا پینترس:  به اینستاگرام و یا پینترست بروید و یک حساب کاربری را شروع کنید. برای هر اتاق از خانه خود تابلو درست کنید. از طریق پین ها در سبک دکوراسیون خود نگاه کنید. اگر نمی توانید تصمیمی بگیرید که سبک دکوراسیون شما چیست، از طریق دکمه های خانه دکوراسیون بروید و چیزی را که دوست دارید قرار دهید، به شما کمک می کند تا طعم های متنوع خود را براق کنید.

طراحی دکور

برنامه ریزی برای دکوراسیون جدید

1) بودجه خود را تعیین کنید. اگر شما در حال برنامه ریزی برای جایگزینی مبلمان، فرش و رنگ دیوار هستید، اطمینان حاصل کنید که حداقل 1000 دلار برای هر اتاق کنار گذاشته اید. اگر شما دکوراسیون سطحی را انجام می دهید، می توانید یک بودجه کمتر از 100 تا 500 دلار نگه دارید.

2) یک ابزار برای طراحی دکوراسیون اتاق انتخاب کنید. با تشکر از تلفن های هوشمند ، شما می توانید یک برنامه یا وب سایت را پیدا کنید تا از روی طرح های آن دکوراسیون منزل خود را انجام دهید. از ابزار زیر برای طراحی دکوراسیون استفاده کنید:

از وب سایت دکوراسیون منزل ما استفاده کنید، اگر قصد تغییر دارید و قرار دادن کف پوش جدید و یا تغییر دیوارها دارید کافیست با شماره های ما تماس بگیرید.

اگر شما در بازار مبلمان و دکور عمومی هستید، برنامه 3D Room Designer را توسط Crate & Barrel دانلود کنید.

سعی کنید از ابزار “یک اتاق” از خانه های بهتر و باغ ها استفاده کنید. این ابزار به خوبی برای تلاش برای مبلمان جدید و رنگ رنگ کار می کند.

دکوراسیون منزل

 

3) فهرستی از چیزهایی که لازم است برای منطقه مورد نظر خود بخرید. “بودجه” در کنار اقلامی که می خواهید در بودجه کم و “سرمایه گذاری” در کنار اقلام مبلمان، هنر و یا رنگ با کیفیت بالا که می خواهید در آن خرج کنید بنویسید.

4) اگر دوست دارید در پروژه های خانه فریبنده کار کنید، پرده های خود را بپوشانید، بالشت های لهجه یا رنگ مورد استفاده قرار دهید. شما هزینه می کنید که دکور منحصر به فردی داشته باشید.

بخش 3

پس از یک روند طراحی

1) ابتدا تصحیح رنگ را انجام دهید. برخی از قوانین کلی شما باید هنگام جمع آوری رنگ دیوار و سقف به دنبال داشته باشید. اگر می خواهید اتاق به اندازه کافی بزرگ و روشن باشد، از رنگ سفید یا رنگ روشن استفاده کنید. دیوار را امتحان کنید اگر بخواهید دیوار خاصی را به نمایش گذاشتن یک شومینه، قطعه ای از هنر و یا یک قطعه مبلمان، رنگ یک دیوار تک رنگ متفاوت است. اگر یک الگوی در اتاق خود را می خواهید، از رنگ زمینه استفاده کنید. شما می توانید تصویر زمینه را در یک دیوار واحد یا در کل اتاق استفاده کنید. به یاد داشته باشید که نقاشی یا کاغذ دیواری یک اتاق کامل می تواند آن را کوچکتر کند.

دکوراسیون

2) کفپوش بعدی را انتخاب کنید. جایگزین کردن فرش یا کفپوش چوب یک کار بزرگ است. در نظر بگیرید که متخصصان استخدام کنید تا مطمئن شوید که درست انجام شده است. کفپوش ورقه ورقه به نظر می رسد مانند کف پوش چوب سخت، اما بسیار ارزان تر و آسان تر است. فرش منطقه را در نظر بگیرید که آیا چوب سخت و فرش شما را دوست دارید یا فرش، خرید یک فرش بزرگ منطقه می تواند فورا تغییر ظاهر اتاق را تغییر دهد. همچنین می تواند کف را در مناطق ترافیکی بالا محافظت کند. به یک فروشگاه لوازم خانگی بروید، یک نوع فرش را که دوست دارید را انتخاب کنید. شما می توانید فرش را با نصف قیمت سفارش دهید. اگر تصمیم به رنگ کردن دیوارها به غیر از سفید یا اگر از کاغذ دیواری استفاده کردید باید با یک انتخاب کفپوش بیشتر فکر کنید.

3) خرید مبلمان در صورت امکان، وقت و پول اضافی را برای تکه هایی از مبلمان که از بسیاری از آنها استفاده می کنید، مانند یک نیمکت، صندلی یا میز ناهار خوری قرار دهید. این می تواند “قطعات سرمایه گذاری” باشد که سبب راحتی و سبک شدن اتاق می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *