چگونه کاشی را نصب کنیم؟

چگونه کاشی را نصب کنیم؟

 در مقاله قبل در مورد نصب کفپوش و کاشی کار در دکوراسیون منزل پرداختیم در این قیمت به ادامه مقاله و چگونگی اماده کردن محیط برای کاشی کار می پردازیم. با ما همراه باشید . بتن سیمان را با یک اره برش یا یک ابزار کاربید برش دهید. اگر شما نیاز به قطع اشکال غیر خطی از wtpi سیمان خود دارید، از یک اره برقی و یک تیغه برش کاربید استفاده کنید. اگر، با این حال، شما تنها خطوط مستقیم را از تخته سیمان برش می دهید، از یک ابزار کاربید (هزینه ۱۰ دلار) و یک لبه مستقیم می توانید استفاده کنید.

نصب کفپوش

به پوشش سیمان بر روی کف ساختمان پایان دهید . این فرآیند تقریبا دقیقا مانند سقف سازی دیوار است، trx شما به جای نوار جامد از فایبرگلاس نوار مش با استفاده از ملات استفاده می کنید. یک مقدار از خمیر را با ماله خود بگذارید، سپس نوار فیش شیشه ای را به مفصل فشار دهید. سپس روی نوار مش بر روی ماله خود قرار دهید، آن را به داخل درزها فشار دهید و آن را به طور ملایم در ملات قفل کنید. اتصالات حاصل را از هم جدا کنید تا لبه ها را از بین نبرید.

آماده سازی برای کاشی کاری

اگر شما نیاز دارید، کف موجود را به طور کامل با تمیزکننده طبقه غیر سمی تمیز کنید. قبل از شروع کاشی کف کاشی جدید را، می خواهید از کلیه، خاک و ملات موجود را حذف کنید. برای ایجاد حداکثر اتصال بین کاشی ، کف باید کاملا تمیز باشد. تری سدیم فسفات، اگر تمایل به استفاده از آن را دارید، تمیز کننده همه جانبه عالی است. این بسیار موثر پاک می شود، اما دیگر امروزه همانطور که قبلا به دلیل نگرانی های زیست محیطی به طور گسترده ای مورد استفاده قرار نمیگیرد.

نصب کاشی

تصمیم بگیرید که از کجا میخواهید کاشی کاری خود را شروع کنید. اکثر مردم تصمیم می گیرند کاشی را از مرکز اتاق بیرون بکشند، که مهم است اگر شما با کاشی هایی با اندازه های مناسب برخورد کنید. این روش یک اثر خوب در مرکز اتاق ایجاد می کند، اما کاشی ها در لبه اتاق باید برش داده شوند. شما ممکن است تصمیم بگیرید کاشی کاری را از یک نقطه دیگر در اتاق شروع کنید، به ویژه اگر از کاشی های نامنظم استفاده می کنید. شما ممکن است کاشی های نا کاستی را در دو طرف اتاق انتخاب کرده و از آنجا کار کنید، اگر کابینت، مبل و یا سایر مبلمان کاشی در یک طرف اتاق را پوشش دهد. این مقاله فرض می کند که شما می خواهید از مرکز اتاق شروع کنید و کار را به سمت خارج انجام دهید.

قبل از اینکه کار را شروع کنید ، مطمئن شوید که طرح کاشی و کاشی های خود را به طور مستقیم روی تخته سیمان انجام می دهید. طرح خشکی به شما امکان می دهد اتاق را به تصویر بکشید تا زمانی که همه چیز تمام شده باشد. آزمایش با طرح بندی های مختلف انجام دهید تا طمانی که مطمئن شوید همه چی درست و خوب می باشد و مناسب دکوراسیون منزل شما می باشد.

کاشی کاری

مشخص کردن مرکز اتاق برای کاشی کاری

مرکز اتاق را با ضربه زدن یک خط گچ در مرکز اتاق به عرض و طول، پیدا کنید. تنظیم رشته گچ خود را در مرکز هر دیوار با اندازه گیری دیوار و قرار دادن رشته دقیقا در وسط انجام دهید . بعد از اینکه شما آن را به عنوان راهنمای یک کاشی برای اولین بار استفاده کردید، رشته را در محل قرار دهید. برخی از کاشی های کف را در امتداد یکی از خطوط مرکزی قرار دهید تا مطمئن شوید که مرکز اتاق را به درستی مشخص کرده اید. اگر متوجه شوید که خطوط گچ شما مربع نیست، اکنون آنها را مجددا باز سازی کنید.

کفپوش

کاشی های خود را از جعبه بردارید و هر کدام را باز کنید. هنگامی که کاشی باز میشوید، جایگزین جعبه ای که از آن برای کشیدن رنگ در بین جعبهها استفاده می کنید، حساب می شود. اگر طرح یا طرح را با کاشی ساختید، کاشی ها را به ترتیب قرار دهید تا بدانید که در هر زمانی خاص چه کاشی نیاز دارید. اگر شما با یک فضای بسیار کوچک یا بسیار بزرگ در مقایسه با اندازه کاشی که استفاده میکنید به پایان میرسید، همه چیز را پایین میآورید تا فضای اضافی در مورد عرض یک نیمه از کاشیها باشد و خطوط جدید گچ را به کار ببرید قرار دادن کاشی شما نمی خواهید کاشی خود را به قطعات کوچک بریزید تا یک ردیف در امتداد دیوار بمانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *