چگونگی نصب کفپوش

چگونه کاشی را نصب کنیم؟

در مقاله قبلی در مورد نصب کفپوش که یکی از موارد دکوراسیون منزل و تزئینات داخلی می باشد پرداختیم در این مقاله که آخرین قسمت از این مقاله می باشد در مورد کاشی کاری حرفه ای بحث می کنیم با ما همراه باشید.

کاشی کاری مانند یک کارشناس

سیمان کاشی و یا ملات را که اولین بخش کاشی است، قرار دهید. از قسمت تخت ماله استفاده کنید تا آن را صاف کنید و سپس با حصار جانبی از ماله با حتی خطوط افقی شانه کنید. هدف این است که حتی یک کاربرد خوب از سیمان یا ملات برای کاشی برای نگه داشتن آن، و حتی خطوط افقی گرفتن کاشی بهتر از خطوط منحنی ایجاد شود. فقط می توانید با ملات در عرض ۱۰ دقیقه کار کنید؛ در غیر این صورت شروع به سخت شدن خواهد کرد و کار کردن با آن سخت خواهد شد. اگر شما از سیمان کاشی استفاده می کنید، حدود ۱۵ دقیقه وقت دارید تا لکه های آن را پاک کنید تا کاشی به درستی شسته شود. سیمان کاشی با کاشی های مشمع کف اتاق و کاشی های وینیل و کاشی های سرامیکی و یا پرسلن استفاده می شود.
کاشی های کف را در وسط اتاق قرار دهید، آنها را با خطوط گچ خود تطبیق دهید. هر کاشی را به آرامی به سیمان یا ملات فشار دهید؛ شما همچنین می توانید از یک لاستیکی برای انجام این کار پس از تکمیل هر قسمت استفاده کنید. در هر گوشه ای از کاشی های خود صلیب یا اسپسیر کاشی قرار دهید. هر یک از کاشی های جدید را به سمت آن بپوشانید، مراقب باشید کاشی ها را از طریق مواد چسبنده اسلاید نکنید. پاک کردن سیمان که بین کاشی ها خم می شود سخت می باشد.

کاشی کاری

کاشی ها را در لبه های بیرونی اتاق خود ادامه دهید. سپس فضای بین آخرین کاشی و دیوار را اندازه گیری کنید و کاشی هایی را که لازم دارید برش دهید. با استفاده از یک اره مرطوب برای ایجاد این برش و نصب کاشی های برش مانند شما دیگران نصب شده است. اگر ابتدا تمام کاشی ها را در وسط اتاق قرار دهید و سپس بعد از آن کاشی خود را علامت بزنید، فقط باید یک روز خیس را تمیز کنید و کاشی و پول را صرفه جویی کنید. همانطور که تکه های کوچکتر کاشی را در گوشه و کنار اتاق قرار داده اید، به جای اینکه بجنگید که سعی کنید ملات را در گوشه های کوچک و لکه های اتاق خود قرار دهید، کره های فردی را پشت سر بگذارید. اجازه دهید چسب کاشی به مدت یک شب خشک شود، سپس در صورت لزوم اسپیسرها را حذف کنید. بعضی از آنها می توانند در جای خود قرار بگیرند، بنابراین مطمئن شوید که سازنده را چک کنید.

نصب سرامیک

خاتمه دادن به کاشی کاری

ظروف خود را با توجه به جهت بسته بندی مخلوط کنید. معمولا عمق مخلوط با آب در یک سطل ۵ گالنی (۱۸٫۹ لیتر) است. این باید سازگاری کره مانند بادام زمینی باشد. مانند ملات ، آن را باید ۱۰ دقیقه مخلوط کرده و سپس به طور خلاصه دوباره قبل از استفاده مخلوط شود. استفاده از یک سنگ شناور شناور برای نفوذ به داخل فضاهای بین کاشی، ایجاد یک سطح صاف. جرقه خود را در جهات مختلف بگيريد تا مطمئن شويد که عملا به طور عملي و به طور مساوي کار مي کند. به سرعت اینجا کار کن جارو سریع راه اندازی می شود – به مراتب سریعتر از ملات است. به همین علت قبل از انشعاب در مناطق کوچک کار کنید.

نصب کفپوش

حذف ظروف اضافی که روی کاشی ها با اسفنج می کنید. باز هم، یک منطقه کوچکی برای کار کردن به دست بیاورید تا قبل از آنکه زمان کاشت آن را از کاشی بردارید، قبل از راه اندازی تنظیم نشده است. بعد از این هم می توانید از یک پارچه مرطوب استفاده کنید تا هر موادی که بر روی کاشی باقی می ماند از بین ببرید. اجازه دهید تا به مدت چند ساعتباقی بماند. بعد از آن ۷۲ ساعت شستشو داده شود. با استفاده از یک سیلر پرپشت کننده با استفاده از قلم مو و استفاده از یک سیلر تبدیل کنید.شما می توانید برای نصب کفپوش و یا کاشی کاری با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا همکاران ما در گروه نیم رخ طلایی کار شما را با بهترین کیفیت انجام دهند.

کاشی کاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *