گچ کاری و گچبری ساختمان منزل

گچبری و گچ کاری ساختمان

گچ کاری ساختمان منزل با قیمت ارزان در تهران

گچ کاری ساختمان یکی از برترین تخصص های تیم هنری ما محسوب میشود. در سطج شهر تهران در همسایگی خود میتوانید نمونه کارهای گچ کاری ساختمان مارا مشاهده کنید. به دلیل استقبال زیاد از خدمات گچ کاری ساختمانی ما مشتریان ما بسیار زیاد میباشند. همین امر سبب شده ما قیمت ارزان گچ کاری ساختمان را لحاظ کنیم. انجام گچ کاری ساختمان در شرکت ها و سازمان های بزرگ تهران بیشتر به توسط گروه هنری نیم رخ طلایی با مدیریت سرکار خانم مژگان میرزایی انجام شده است.شما عزیزان میتوانید در همین وب سایت در قسمت آلبوم کار های ما را مشاهده کنید تا با خیال راحت اگر کار گچ بری و یا گچ کاری ساختمانی دارید به ما بسپارید.

گچبری

گچبری مدرن منزل در تهران با قیمت و هزینه گچ بری ارزان

هنر گچبری ساختمان در تهران با قیمت ارزان یکی از زیبا ترین هنرهایی است که ریشه در تایخ و باستان دارد و طبق اسناد مختلف از دیرباز در دولت ساسانیان دوره شکوفایی داشته است این از هنرهای وابسته به معماری است که در هر منطقه و هر دوره زمانی، شکل و شیوه مخصوص به خود را داشته و همان‌طور که از نام این هنر پیداست،مصالح اصلی بکار رفته در این هنر گچ می‌باشد و به دلیل بوم آورد بودن این مصالح  در غالب مناطق از هزینه و زحمت کمتری برخوردار است و در ایران گچ‌ در دوره‌های مختلف و بیشتر قبل از اسلام  همراه با تفاوت‌هایی بوده است و تفاوت  گچ  شدت کوبیدن آن  بوده است. گچ کاری یا گچبری ساختمان در تهران که توسط گروه ما به خوبی انجام میشود را میتوان یکی از مهمترین هنرها در زمینه دکوراسیون منزل و طراحی داخلی دانست.

گچ بری ساختمان

ویژگی گچ ساختمانی :

شکل پذیری یکی از مهترین ویژگی های گچ های مورد استفاده در گچبری ساختمان میباشد. که این خاصیت را میتوان اصلی ترین خاصیت برای دیزاین منزل دانست .  دومین ویژگی که به خاطر آن از گچ برای تزئین منزل استفاده میشود چسبندگی خوب و با کیفیت آن میباشد. با همین خاطر میتوان گفت به هرشکلی که نیاز باشد گچ در می آید. این امر سبب شده که در منازل بیشتر از این ماده استفاده شود. دومین دلیل استفاده از گچبری ساختمان رنگ زیبا و سفید گچ میباشد. میتوان گفت که این رنگ یکی از پرکاربرد ترین رنگ ها در هر تزئینی میباشد. چهارمین خاصیت گچبری ساختمان کاربرد اسان آن میباشد. این موضوع سبب شده است که به سادگی بتوان منزل را گچبری کرد و هیچ گونه زحمتی برای سایر خدمات دکوراسیون منزل به وجود نیاید. به همین خاطر باتوجه به اینکه روز به روز خدمات زیادی در این زمینه ابداع میشود ولی همچنان گچبری ساختمان در تهران در صدر جدول خدمات ساختمانی میباشد.

  1. شکل‌پذیری
  2. چسبندگی گچ کاری
  3. رنگ مطلوب در گچبری ساختمان
  4. کاربرد آسان گچبری

گچبری ساختمان

گچ کشته مورد استفاده در گچبری ساختمان:

گچ زنده به گچی گفته میشود که با آب مخلوت نشده  است ولی هنگامی که با آب مخلوط شود گچ مرده نام میگیرد و در اصطلاح چنان‌چه گچ بیش از اندازه به هنگام ساختن ورز داده شود، به گچ کشته تبدیل می‌گردد که گیرش آن کند است و نکته مهم آنکه گیرش گچ میتواند با مرور زمان بیشتر  شود و البته بر حسب نوع منطقه های سردسیر از گچ پرداختی  استفاده میشود  و فرصت کافی برای پرداخت آن وجود دارد و به این دلیل در قشر رویی سفیدکاری، جهت به دست آوردن سطحی صاف و صیقلی روی دیوار مصرف می‌شود .

انجام گچ کاری ساختمان در تهران

انجام گچ پرداختی سقف منزل و محل کار شما  :

گچ پرداختی که در گچ کاری استفاده میشود بیشتر در مناطق مرطوب و سردسیر بکار میرود و نسبت به سایر از مرغوبیت و گیرش بیشتری برخودار است این نوع گچ در هنگام گیرش ازدیاد حجم ندارد و تا قبل از خشک شدن، حالت پلاستیسیتهٔ خود را از دست نمی‌دهد و اغلب حالت ثبات خود را در دست دارد و در هنگام گچبری کار با آن راحت است. لازم به ذکر است اگر گچ کشته استفاده گردد وقتی گچ خشک شود، اجسام در تماس با آن را سفید خواهد نمود و وقتی روی آن دست کشیده شود دست را سفید می‌کند و گچ  مرغوب همیشه با سایش بر روی اشیا اثر خود را بر جای میگذارد . پس در حین گچ کاری به همه این مواردی که عرض شده توجه نمایید.

گچ بری سقف ساختمان

گچبری ساختمان , منزل و محل کار شما :

گچبری ساختمان در تهران , منزل و محل کار خود را به ما بسپارید.  یکی از عناصری است که باعث زیباتر شدن دکوراسیون  میشود هنر گچبری یکی از هنرهای تزیینی وابسته به معماری است که طرح و پیش طرح های آن در کاخ های سلطنتی  آشکار است (کاخ بیشاپور)  و این نوع عنصر تزیینی  از ویژگی‌های معماری است که به ارزش خانه شما می‌افزاید. اگر این تکنیک خوب انجام شود، فضای خانه را شیک و هنری می‌کند.

گچبر و معماری :

گچبر ساختمانی ومعمار هر دو دارای دو نقطه مشترک نسبت هم هستند و وجهه آن ، خلق کردن هنر میباشد و درواقع  کسی که بتواند یک تکه گچ یا یک سطح گچی را به هرشکل ممکن تبدیل کند، گچبر است   و در منابع دیگر از گچبر به خالق یک اثر زیبای هنری، نقاش یاد میشود و در اصطلاح راحت تر کسی که با گچ کار می‌کند، گچ کار است و کسی که دارد یک اثر هنری را با گچ خلق می‌کند، گچبری و هنرمند است.

گچ کاری ساختمان با قیمت ارزان

سنگ گچ چیست؟

سنگ گچ کاری ساختمان یک نوع سنگ طبیعی است که در طبیعت به  وفور یافت میشود و ساختار آن معمولا سولفات دوکلسیم آبدار طبیعی است و در چندین فرم بلوری یافت می‌شود که در تشکیلات خاکی پوسته جامد کره زمین بصورت قشرهای نسبتاً ضخیم فراوان است که آن را استخراج می‌کنند و مورد استفاده قرار می‌دهند و نکته مهم اینکه  سنگ گچ پس از خرد کردن و بشکل آرد در آمدن قابل استفاده است و میتوان از آن برای گچبری استفاده کرد.

مراحل تولید گچ :

گچ هایی که در بازار مشاهده میکنیم ممکن است خیلی مناسب گچبری نباشند و طی مراحلی  و پس از انجام فرآیند بر روی آن قابل استفاده میشود    و در اقع  گچ را پس از استخراج از معدن مانند آهک بکوره می‌برند و در دمای مخصوص به خود  یعنی تا دمای حدود ۱۸۰ درجه سانتیگراد حرارت می‌دهند و دلیل این حرارت این  است که  تا مقداری از مولکولهای آب تبلورش را از دست بدهد وبصورت گچ قابل استفاده به عنوان مصالح ساختمانی وقالب گیری در آید.

آموزش گچبری

مجموعه ما آموزش گچبری ساختمان را انجام نمیدهد ولی کار آموز برای این امر جذب میکنیم. میتوانید در گچبری ساختمان های تهران با ما همکاری کنید طوری که به یکی از بهترین گچبرای ساختمانی تبدیل شوید. اینکه آیا بتوان گچبری را یکی از مهمترین قسمت های ساختمانسازی دانست کمی اغرار آمیز میباشد. به دلیل اینکه گچبری در اصل یک تکنیک و سفیدکاری بی نظیر بدون رنگ میباشد. نباید این اصول را زیر سوال برد که گچبری سقف و دیوار منزل تخصص خاصی نیاز ندارد چرا که مهمترین قسمت دیزاین و سخت ترین قسمت آن را شامل میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *